![Отримала вирок шепетівчанка, яка проникла у будинок та обікрала пенсіонерку](/media/k2/items/cache/7dddcaa70e69bafbdc4ab1dec4d0ae4c_Generic.jpg?t=20231016_150604)
Отримала вирок шепетівчанка, яка проникла у будинок та обікрала пенсіонерку
4 роки за ґратами проведе крадійка, яка проникла у будинок і обікрала жительку Теофіпольщини. Зловмисниця викрала грошові кошти та ювелірні вироби. Поліцейські затримали 49-річну жінку на під’їзді до м. Ізяслав. Суд визнав її винною у вчинені злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло) і призначив їй 4 роки ув’язнення.
![Шепетівські футбольні ветерани вийшли до фіналу Кубку Хмельницької області](/media/k2/items/cache/ad318440c663ad9090b5a626448fedcc_Generic.jpg)
Шепетівські футбольні ветерани вийшли до фіналу Кубку Хмельницької області
Вчора відбулись півфінальні матчі Кубка Хмельницької області з футболу серед ветеранів – 2023. В Шепетівці місцевий “Темп” приймав срібного призера обласних ветеранських змагань – команду хмельницького “Ветерана”.
![Відбувся відкритий чемпіонат з легкоатлетичного кросу присвяченого пам’яті Олега Вірченка](/media/k2/items/cache/c7b9da8d4af10349c2224048f825f18e_Generic.jpg?t=20231016_132915)
Відбувся відкритий чемпіонат з легкоатлетичного кросу присвяченого пам’яті Олега Вірченка
13 жовтня в міському парку культури та відпочинку міста Шепетівки відбувся Відкритий чемпіонат з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчат Шепетівської міської територіальної громади присвяченого пам’яті тренера-викладача з легкої атлетики Олега Анатолійовича Вірченка.
![Приблизні маршрути ворожих цілей під час атаки уночі 16 жовтня.](/media/k2/items/cache/d4ee2dfdc397db61dc0b09aee4fb6feb_Generic.jpg?t=20231016_110237)
Цієї ночі ворог атакував Хмельниччину "шахедами"
Уночі 16 жовтня 2023 року російські окупанти атакували Україну з кількох напрямків, застосувавши балістичне озброєння, керовані авіаційні ракети та ударні безпілотники. Усього зафіксовано застосування однієї балістичної ракети «Іскандер М», п’яти керованих авіаційних ракет Х-59 та 12 ударних БпЛА типу “Shahed-136/131”.
![У Плесенській гімназії учні зустрілись із односельчанами, які захищають Батьківщину](/media/k2/items/cache/e95b7a03d26b34d840612a3aee3d2662_Generic.jpg)
У Плесенській гімназії учні зустрілись із односельчанами, які захищають Батьківщину
12 та 13 жовтня в Плесенській гімназії було проведено уроки мужності «Герої рідного краю». Відбулась зворушлива зустріч із захисниками - односельчанами, які дають відсіч російській агресії, захищають територіальну цілісність нашої держави та роблять особистий внесок у захист незалежності України.
![Чоловіка посеред ночі вигнали з автобуса, тепер його розшукує поліція](/media/k2/items/cache/e487712aea41336e6a3499aec40b0ed1_Generic.jpg)
Чоловіка посеред ночі вигнали з автобуса, тепер його розшукує поліція
Шепетівським РУП ГУНП в Хмельницькій області, розшукується безвісти зниклий Іоненко Дмитро Євгенійович, 25.08.1990 року народження, житель м. Київ, якого востаннє бачили 14.10.2023 року близько 21:00 год. в с. Судилків Шепетівського району Хмельницької області. На даний час місцезнаходження його не відоме.
![У Шепетівці вперше виконали унікальну операцію на коліні](/media/k2/items/cache/551d7e6d4932660bf63a788aa8ec3695_Generic.jpg)
У Шепетівці вперше виконали унікальну операцію на коліні
До травматологічного відділення Шепетівської багатопрофільної лікарні звернулася 52- річна пацієнтка. Вона мала травму коліна і тривалий час не могла повноцінно ходити, адже постійний біль не давав про себе забути.