Категорії
 1.   Будівельні магазини
 2.    Публічне

шпалери, рідкі шпалери, люстра, водоемульсійна фарба.

Училище здійснює підготовку робітників високого рівня кваліфікації з числа випускників загальноосвітніх навчальних закладів на основі повної загальної середньої освіти, перепідготовк у та підвищення к"..

Училище здійснює підготовку робітників високого рівня кваліфікації з числа випускників загальноосвітніх навчальних закладів на основі повної загальної середньої освіти, перепідготовк у та підвищення кваліфікації працюючих робітників і незайнятого населення за направленнями обласного центру зайнятості.

 1.   Позашкільні заклади
 2.    Публічне
Мистецька школа “Шепетівська дитяча художня школа” є закладом позашкільної освіти сфери культури. Заклад провадить свою діяльність за художньо-естетичним, напрямом позашкільної освіти, який забезпечує"..

Мистецька школа “Шепетівська дитяча художня школа” є закладом позашкільної освіти сфери культури. Заклад провадить свою діяльність за художньо-естетичним, напрямом позашкільної освіти, який забезпечує розвиток творчих здібностей, обдарувань та набуття здобувачами практичних навичок, оволодіння знаннями у сфері вітчизняної і світової культури та мистецтва, а також за мистецьким напрямком позашкільної освіти, який забезпечує набуття здобувачами спеціальних мистецьких виконавських компетентностей у процесі активної мистецької діяльності. В мистецькому закладі навчаються образотворчому мистецтву 228 учнів в 17 класах, термін навчання – п’ять років. Також працюють групи на засадах самоокупності. Випускникам, що склали іспити з усіх дисциплін, видається свідоцтво державного зразка про закінчення художньо школи.

 1.   Позашкільні заклади
 2.    Публічне
Мистецька школа «Шепетівська музична школа» є початковим спеціалізованим мистецьким навчальним закладом, належить до системи позашкільної освіти, заснована на комунальній формі власності. Засновником"..

Мистецька школа «Шепетівська музична школа» є початковим спеціалізованим мистецьким навчальним закладом, належить до системи позашкільної освіти, заснована на комунальній формі власності.

Засновником закладу є Шепетівська міська рада. Заклад безпосередньо підпорядкований відділу культури Шепетівської міської ради. Заклад надає державні гарантії естетичного виховання через доступність до надбань вітчизняної та світової культури, готує підґрунтя для занять художньою творчістю, а для найбільш обдарованих учнів – до вибору професії в галузі культури та мистецтва.

Вся робота педагогічного колективу спрямована на пошук і залучення до навчання здібних дітей, розвиток і підтримку їх талантів і обдарувань.

 1.   Дошкільні заклади
 2.    Публічне
Плесенський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) загального розвитку «Пролісок» Шепетівської міської ради ЗДО розрахований на 90 місць, функціонують групи загального розвитку. В закладі працюють"..

Плесенський заклад дошкільної освіти (дитячий садок) загального розвитку «Пролісок» Шепетівської міської ради

ЗДО розрахований на 90 місць, функціонують групи загального розвитку.

В закладі працюють 13 працівників: 6 педагогів і 7 технічного персоналу.

Головною метою закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, створення сприятливих умов для особистісного становлення і творчої самореалізації кожної дитини, для її фізичного, розумового і духовного розвитку, формування її життєвої компетентності. Зміст дошкільної освіти визначається Державним стандартом та реалізується за програмами , затвердженими МОН України та схваленими педагогічною радою.

Заклад дошкільної освіти організовує процес за художньо-естетичним напрямком.

 1.   Дошкільні заклади
 2.    Публічне

В Пліщинському ЗДО « Барвінок» функціонує- 1 різновікова група .

Списковий склад- 30 дітей віком від 3 до 6 (7) років. В ЗДО працює 7 працівників Педагогів – 3 Техпрацівників – 4

 1.   Дошкільні заклади
 2.    Публічне
Дошкільний навчальний заклад №12 «Ялинка» розпочав свою діяльність з 2012р. У закладі функціонує 7 вікових груп: шість груп з 9-годинним перебуванням дітей і одна – з 12-годинним перебуванням дітей у"..

Дошкільний навчальний заклад №12 «Ялинка» розпочав свою діяльність з 2012р.

У закладі функціонує 7 вікових груп: шість груп з 9-годинним перебуванням дітей і одна – з 12-годинним перебуванням дітей у дитячому садку. В 2021-2022 н.р. дошкільною освітою охоплено 111 дітей.

У закладі працює 38 працівників, з яких 15 педагогічних.

Заклад працює за такими освітніми програмами: «Українське дошкілля» та «Впевнений старт».

З 2012 року дошкільний навчальний заклад №12 «Ялинка» очолює завідувач Микитюк Тамара Миколаївна.

 1.   Дошкільні заклади
 2.    Публічне
Шепетівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 11 “Дзвіночок” Хмельницької області Шепетівський  ДНЗ № 11 “Дзвіночок”є комунальною власністю Шепетівської міської ради. Профільний напрямо"..

Шепетівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 11 “Дзвіночок” Хмельницької областіШепетівський  ДНЗ № 11 “Дзвіночок”є комунальною власністю Шепетівської міської ради.


Профільний напрямок закладу : інтелектуально –  креативний розвиток дітей дошкільного віку.


У  закладі функціонують  9 груп.


З режимом роботи :


-з денним  перебуванням (з 8.00 до 17.00)


-чергова група з 12-годинним режимом роботи


– група з цілодобовим перебуванням дітей  з 7.00 (понеділок) до 19.00 (п’ятниця).


Головною метою дошкільного навчального закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, створення сприятливих умов для особистісного становлення і творчої самореалізації кожної дитини, для її фізичного,розумового і духовного розвитку, формування її життєвої компетентності.


Діяльність дошкільного навчального закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: • збереження та зміцнення фізичного, психічного і духовного здоров’я дітей;

 • формування особистості дитини, розвиток творчих здібностей та нахилів;

 • забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту;

 • здійснення інклюзивної освіти;

 • виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій та звичаїв, державної та рідної мови, національних цінностей українського народу.


 1.   Дошкільні заклади
 2.    Публічне
Шепетівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 10 «Михайлик» Хмельницької області є закладом комунальної власності. Пріоритетні напрямки роботи: впровадження інноваційних"..

Шепетівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 10 «Михайлик» Хмельницької області є закладом комунальної власності.

Пріоритетні напрямки роботи: впровадження інноваційних здоров’язбережувальних технологій, художньо-естетичний розвиток засобами музичного виховання та соціально-моральний розвиток засобами трудового виховання дошкільників.

У закладі функціонують 10 груп, з яких дві групи для дітей з вадами ОРА. З дітьми даних груп працює масажист та інструктор ЛФК. У 2021 році відкрито інклюзивну групу.

На сторінці немає жодної сторінки. Будьте першими, хто створить його сьогодні!
Неможливо завантажити підказку.
0
репостів
0
репостів