Категорії
  1.   Дошкільні заклади,
  2.    Публічне
 З усіх ланок освіти чи не найважливішою є дошкільна освіта, адже дошкільний вік – це базовий етап фізичного, психічного та соці­ального становлення особистості.     &nbs"..
 З усіх ланок освіти чи не найважливішою є дошкільна освіта, адже дошкільний вік – це базовий етап фізичного, психічного та соці­ального становлення особистості.

          Забезпечення різнобічного розвитку дошкільників, відповідно до їхніх індивідуальних особливостей, культурних потреб здійснює дошкільний навчальний заклад № 3 «Ластівка».

          Залучення дітей до здобуття дошкільної освіти здійснюється в дошкільному закладі завдяки: впровадженню обліку дітей дошкільного віку, створенню іміджу закладу серед батьків та громадськості, системній роз'яснювальній роботі про переваги дошкільної освіти, залученню батьків до масових заходів, які відбуваються в дитячому садку. З 2007 року у закладі організована робота адаптаційного центру «Родинна академія» для дітей, які будуть відвідувати дошкільний заклад та їх батьків.

          Дошкільний навчальний заклад № 3 «Ластівка» ясла-садок розпочав свою діяльність 28 квітня 1970 року. На той час діяло 6 груп, якими було охоплено 145 дітей. У закладі працювали 35 працівників, з яких 16 педагогів. У період з 1970 по 1974 рік дошкільний заклад очолювала завідувач Карамушко Зінаїда Петрівна, з 01.03.1974 р. по 28.08.1974 р. – Бондарчук Тамара Миколаївна, з 01.09.1974 р. по 1983 рік – Біленька Ніна Петрівна. З листопада 1983 року по серпень 2014 р. -  Козак Галина Петрівна. На даний час дошкільний навчальний заклад № 3 "Ластівка" очолює завідувач Вознюк Лілія Степанівна.
  1.   Дошкільні заклади,
  2.    Публічне
 Шепетівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №5 "Казка" Хмельницької області Освітні комплексні програми: - Програма розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля», видавницт"..
 Шепетівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №5 "Казка" Хмельницької області

Освітні комплексні програми:

- Програма розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля», видавництва «Мандрівець» 2017р.;

-  Програма  «Впевнений старт», 2017р, за заг. наук. ред. Т. Піроженко.

Освітні парціальні програми:

  • Програма художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку «Радість творчості» автори Борщ Р. М., Самойлик Д. В.
  • Парціальна програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі «Грайлик», автори і укладачі: Березіна О.М., Гніровська О.З., Линник Т.А.
  • Програма оздоровчо-освітньої роботи з дітьми старшого дошкільного віку «Веселкова музикотерапія», автори І. Малашевська, С. Демидова;
  • Програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку «Про себе треба знати, про себе треба дбати», автор Л. Лохвицька;
  • Програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку «Україна - моя Батьківщина», автори О. Каплуновська, І. Кичата, Ю.Палець.

                                     Графік особистого прийому громадян

Посадова особа, що здійснює прийом

Місце прийому

Дні прийому

Години прийому

Завідувач

Нерубайська О.П.

Кабінет завідувача

Вівторок

Четвер

15.00-17.00

08.30-12.00

До цієї категорії ще немає жодної сторінки.
Неможливо завантажити підказку.