Категорії
 1.   Держустанови
 2.    Публічне

Шепетівський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

 1.   Таксі
 2.    Публічне
Початок роботи Служби таксі 1500 (попередній номер 000) розпочався у квітні 1999 року. З того часу наша служба постійно удосконалювалася,розвивалася та на сьогодні є найбільш високотехнологічною у міс"..

Початок роботи Служби таксі 1500 (попередній номер 000) розпочався у квітні 1999 року. З того часу наша служба постійно удосконалювалася,розвивалася та на сьогодні є найбільш високотехнологічною у місті Шепетівка. З розвитком інноваційних технологій та технічних засобів ми намагаємося впроваджувати їх у себе для покращення обслуговування клієнтів та удосконалення роботи диспетчерського пункту. У нас можна замовити  таксі  у будь-який день і час доби за оптимальними цінами і належною якістю обслуговування.

Адміністрація служби завжди з подякою реагує на зауваження та пропозиції наших клієнтів, оперативно приймаючи міри для усунення недоліків та злагодження роботи.

Завдяки наполегливій праці, за 20 років існування таксі 1500, ми завоювали повагу шепетівчан і стали їхнім надійним партнером. Кількість наших постійних клієнтів досягає до 12 000 та продовжує зростати саме завдяки автоматизованій системі замовлення таксі, що збільшує оперативність і ефективність роботи служби.

 1.   Лікарні
 2.    Публічне
Адміністративне управління: Савчук Валентина Миколаївна – головний лікар тел. 4-17-21 Секретар тел. 4-04-29 Заступники головного лікаря: Юрчишина Людмила Михайлівна – заступник головного лікаря з ме"..

Адміністративне управління:
Савчук Валентина Миколаївна – головний лікар тел. 4-17-21
Секретар тел. 4-04-29

Заступники головного лікаря:
Юрчишина Людмила Михайлівна – заступник головного лікаря з медичної частини
Наумець Олександр Олександрович – заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення району тел. 4-04-12
Фещина Лідія Анатоліївна – заступник головного лікаря з економічних питань тел. 4-17-20

ІІ. Амбулаторно-поліклінічна служба:
Поліклініка ЦРЛ. тел. 4-04-12
Реєстратура тел. 4-03-66
Відділення денного стаціонару. Завідувач – Пирожок Оксана Тимофіївна
Стоматологічний кабінет– Заремба Людмила Ярославівна тел. 4-04-07
Жіноча консультація. Завідувач – Борисюк Людмила Дмитрівна тел. 4-04-20
Протитуберкульозний кабінет – Усенко Іван Степанович тел. 4-03-71
Кабінет «Довіра» – Молокопой Валентина Леонідівна тел. 4-28-96

ІІІ. Відділення:
Відділення невідкладної медичної допомоги. Завідувач – Довгань Олег Миколайович тел. 4-03-59
Хірургічне відділення (30 ліжок). Завідувач – Башиста Рімма Олександрівна тел. 4-00-88
Травматологічне відділення (25 ліжок). Завідувач – Федина Михайло Ярославович тел. 4-04-15
Відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Завідувач – Сивоконюк Валерій Вікторович тел. 4-04-50
Терапевтичне відділення (30 ліжок). Завідувач – Лаврук Анжела Федорівна тел. 4-04-44
Кардіологічне відділення (25 ліжок). Завідувач – Савчук Ірина Василівна тел. 4-04-23
Інфекційне відділення (25 ліжок). Завідувач – Василик Галина Петрівна, тел. 4-04-55
Неврологічне відділення (25 ліжок). Завідувач – Корицька Олена Олександрівна тел. 4-03-57
Педіатричне відділення (30 ліжок). Завідувач – Костюк Світлана Володимирівна тел. 4-03-83
Хірургічне спеціалізоване відділення (20 ліжок) тел. 4-03-75

Офтальмологічне. Завідувач – Незборецький Сергій Олексійович;
Отоларингологічне. Завідувач – Мороз Олег Орестович.

Відділення реабілітації (10 ліжок). Завідувач – Гром Тетяна Федорівна тел. 4-04-55
Урологічне відділення (20 ліжок). Завідувач – Трофімчук Ігор Петрович тел. 4-04-01
Акушерсько-гінекологічне відділення (50 ліжок). Завідувач – Волянський Володимир Васильович тел. 4-03-89, 4-03-99

Компанія "ФРІНЕТ" (торгова марка "О3") розширює зону покриття в Шепетівському районі і станом на сьогодні надає послуги Інтернету в населених пунктах: Шепетівка, Білокриниччя, Білопіль, Велика Медведі"..

Компанія "ФРІНЕТ" (торгова марка "О3") розширює зону покриття в Шепетівському районі і станом на сьогодні надає послуги Інтернету в населених пунктах: Шепетівка, Білокриниччя, Білопіль, Велика Медведівка, Велика Рішнівка, Вербівці, Вишневе, Городище, Жилинці, Красносілка, Красносільський масив, Ленківці, Мокіївці, Пашуки, Плесна, Пліщин, Судилків, Сульжин, Серединці, Чотирбоки, Старі Бейзими, Брикуля, Лавринівці, Сахнівці, Нове Село, Влашанівка.

 1.   Автошколи
 2.    Публічне
Професійно-технічний навчальний заклад Шепетівського міського спортивно-технічного клубу Хмельницької обласної організації Товариства сприяння обороні України є професійно-технічним закладом установле"..
Професійно-технічний навчальний заклад Шепетівського міського спортивно-технічного клубу Хмельницької обласної організації Товариства сприяння обороні України є професійно-технічним закладом установленого атестаційного рівня, заснований на власності ТСО України і входить до системи освіти, що забезпечує реалізацію потреб громадян України, а також іноземців та осіб без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, у професійно-технічній освіті, оволодінні робітничими професіями, спеціальностями, кваліфікацією відповідно до їх інтересів, здібностей, стану здоров'я та базою оборонно-масової, навчальної і спортивної роботи.
 
Головним завданням навчального закладу є забезпечення права громадян на професійне навчання відповідно до їх покликання, інтересів та здібностей, допрофесійна підготовка, підготовка призовників, резервістів, робітничих кадрів, їх перепідготовка та підвищення кваліфікації, формування в них наукового світогляду, творчого мислення, високих моральних якостей та свідомості.

Навчальний заклад створений за рішенням обласного комітету ТСО України – наказ №47 від 07.07.1993 року на майні, що є власністю Товариства сприяння обороні України. Навчальний заклад – ПТНЗ Шепетівського МСТК ТСО України є правонаступником Шепетівського СТК ДТСААФ, який був створений рішенням обласного комітету ДТСААФ наказ Голови обласного комітету ДТСААФ №17 від 11.04.1949 р.). Згідно з наказом Голови Хмельницької Обласної організації ТСО України від 7 грудня 2004 року №94 Шепетівський СТК ТСО України перейменовано у ПТНЗ Шепетівського МСТК ТСО України.

Займаємось ремонтом холодильників, пральних машин автомат, посудомийних машин та іншої побутової техніки.

 1.   Вокзали
 2.    Публічне
Черговий по вокзалу:  3-22-44  цілодобово. Довідкове бюро:  3-21-31 цілодобово. Кімнати відпочинку:   3-33-43 цілодобово. Замовлення та оформлення групових  пасажирських перевезень, Замовлення спе"..

Черговий по вокзалу:  3-22-44  цілодобово.

Довідкове бюро:  3-21-31 цілодобово.

Кімнати відпочинку:   3-33-43 цілодобово.

Замовлення та оформлення групових  пасажирських перевезень,

Замовлення спеціальних вагонів для перевезення  інвалідів,

Інформація щодо багажних перевезень:

3-34-30 (щоденно з 08.00-17.00, крім вихідних, святкових днів),  

3-22-44 (цілодобово),  3-23-44 (щодня з 08. 00 -19.00)

Для жителів інших міст України порядок набора: (03840) 4-08-72 

 1.   Школи
 2.    Публічне

Шепетівський навчально-виховний комплекс №3 у складі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Н. Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою»

 1.   Приватні клініки
 2.    Публічне
Нині у приватному медичному центрі працює 12 лікарів, медичні сестри, лаборанти, загалом — близько 20 осіб. За десять років роботи фахівці «Сіліцеї» упевнено крокують вперед, постійно втілюють у робот"..

Нині у приватному медичному центрі працює 12 лікарів, медичні сестри, лаборанти, загалом — близько 20 осіб. За десять років роботи фахівці «Сіліцеї» упевнено крокують вперед, постійно втілюють у роботі інноваційні технології, поповнюють свою матеріально-технічну базу і відповідально ставляться до кожного пацієнта.

Медичний центр спеціалізується на педіатрії, терапії, фізіотерапії, ультразвуковій та лабораторній діагностиці, дерматології, неврології, дитячій та дорослій ортопедії, офтальмології, кардіології, гастроентерології та інших напрямах, а також лікувальних втручаннях за допомогою хірургічного лазера та високочастотного радіохвильового  ножа.

Сучасно оснащений кабінет офтальмолога дозволяє проводити якісну діагностику і займатися з дітками, які мають проблеми із зором. Центр має повністю автоматизовану клінічну лабораторію, яка при потребі працює у будь-який час. Важливо, що методика забору аналізів абсолютно безболісна, а тому діти і дорослі без страху йдуть здавати аналізи крові.

У лабораторії виконуються гематологічні, біохімічні та імуноферментні дослідження. Варто зазначити, що у «Сіліцеї» роблять УЗД всіх органів і систем. Більше того, лікар-гінеколог має окремий ультразвуковий апарат, який, окрім діагностики хвороб, дає змогу майбутнім батькам подивитися на своє, ще ненароджене маля.

У центрі працює досвідчений гештальт-терапевт, кандидат психологічних наук, учасник бойових дій в Афганістані та в ООС (АТО) Ігор Ростиславович Карчевський.

На сторінці немає жодної сторінки. Будьте першими, хто створить його сьогодні!
Неможливо завантажити підказку.