Категорії

Кафе з власною кухнею та можливiстю бронювання столику та навiть цiлого залу.

Непоганий вибiр для невеличких святкувань.

Корчма - закусночна зi стравами власного приготування. 

Роза вiтрiв - пивний бар-магазин.

Великий асортимент свiжого пива на розлив та бутельованного.

Широкий вибiр снекiв до пива ( риба, горiшки, закуски) 

Третій Рим - це непоганий кафе-бар з двома окремими кімнатами для проведення заходів (Весілля, день народження і т.д.) і танцювальним залом.Здесь ви можете як відгуляти свято з музикою і веселими конк"..

Третій Рим - це непоганий кафе-бар з двома окремими кімнатами для проведення заходів (Весілля, день народження і т.д.) і танцювальним залом.Здесь ви можете як відгуляти свято з музикою і веселими конкурсами, так і просто посидіти на барі.

Кафе-бар на околиці міста.

Невимушена обстановка.

Бар працює до 12 ночі кожен день.

Так само ви можете забронювати собі столик заздалегідь.

Також працює продуктовий магазин.

Глорія - це домашня кухня, великі зали дял проведення різного роду заходів.

Тут можно не тільки смачно поїсти а і відпочити з прекрасною компанією і живою музикою.

Ресторан української кухні

Кафе «Мамин Хліб», що знаходиться у місті Шепетівка, здивує вас гарним інтер’єром та смачною кухнею. Заклад дуже популярний не тільки серед жителів містечка, але й серед приїжджих. Тут кожна людина зм"..

Кафе «Мамин Хліб», що знаходиться у місті Шепетівка, здивує вас гарним інтер’єром та смачною кухнею. Заклад дуже популярний не тільки серед жителів містечка, але й серед приїжджих. Тут кожна людина зможе гарно відпочити, досхочу насолодившись затишком і привітністю, які притаманні лише мережі кафе «Мамин Хліб».У нашому закладі працюють справжні професіонали. Офіціанти зуміють знайти підхід до кожного відвідувача, а кухарі зможуть потішити смак навіть найпримхливіших гурманів. В кафе «Мамин хліб» у місті Шепетівка ви скуштуєте на смак безліч вишуканих страв як української, так і європейської кухні.

Ресторан «Околиця» розташований за адресою: Хмельницька обл., м. Шепетівка, Старокостянтинівське шосе 42, в безпосередній близькості від в'їзду в місто на самій околиці Шепетівки. Перебування у р"..

Ресторан «Околиця» розташований за адресою: Хмельницька обл., м. Шепетівка, Старокостянтинівське шосе 42, в безпосередній близькості від в'їзду в місто на самій околиці Шепетівки. Перебування у ресторані «Околиця» поблизу Шепетівки робить максимально комфортним привітний персонал, просторі зали та смачні страви.

Люди приходять і йдуть, залишаючи у нас найдорожче-свої думки, залишаючи нам свої посмішки...У нас не буває випадкових відвідувачів, як у житті не буває випадкових людей...Оповиті терпким ароматом кав"..

Люди приходять і йдуть, залишаючи у нас найдорожче-свої думки, залишаючи нам свої посмішки...
У нас не буває випадкових відвідувачів, як у житті не буває випадкових людей...
Оповиті терпким ароматом кави, в атмосфері тепла і гармонії, ми завжди раді бачити Вас

До цієї категорії ще немає жодної сторінки.
Неможливо завантажити підказку.