Категорії
  1.   Автошколи
  2.    Публічне
Професійно-технічний навчальний заклад Шепетівського міського спортивно-технічного клубу Хмельницької обласної організації Товариства сприяння обороні України є професійно-технічним закладом установле"..
Професійно-технічний навчальний заклад Шепетівського міського спортивно-технічного клубу Хмельницької обласної організації Товариства сприяння обороні України є професійно-технічним закладом установленого атестаційного рівня, заснований на власності ТСО України і входить до системи освіти, що забезпечує реалізацію потреб громадян України, а також іноземців та осіб без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах, у професійно-технічній освіті, оволодінні робітничими професіями, спеціальностями, кваліфікацією відповідно до їх інтересів, здібностей, стану здоров'я та базою оборонно-масової, навчальної і спортивної роботи.
 
Головним завданням навчального закладу є забезпечення права громадян на професійне навчання відповідно до їх покликання, інтересів та здібностей, допрофесійна підготовка, підготовка призовників, резервістів, робітничих кадрів, їх перепідготовка та підвищення кваліфікації, формування в них наукового світогляду, творчого мислення, високих моральних якостей та свідомості.

Навчальний заклад створений за рішенням обласного комітету ТСО України – наказ №47 від 07.07.1993 року на майні, що є власністю Товариства сприяння обороні України. Навчальний заклад – ПТНЗ Шепетівського МСТК ТСО України є правонаступником Шепетівського СТК ДТСААФ, який був створений рішенням обласного комітету ДТСААФ наказ Голови обласного комітету ДТСААФ №17 від 11.04.1949 р.). Згідно з наказом Голови Хмельницької Обласної організації ТСО України від 7 грудня 2004 року №94 Шепетівський СТК ТСО України перейменовано у ПТНЗ Шепетівського МСТК ТСО України.
  1.   Автошколи
  2.    Публічне

Приватна автошкола у Шепетiвцi.

  1.   АЗС і ГАЗС
  2.    Публічне

Мережа АЗС з можливiстю оформлення топливних карт.

В асортиментi: Газ, ДП, 95, 92

  1.   Автосервіси, СТО
  2.    Публічне
Шиномонтаж у Шепетівці. -Варка шин, правка дисків. -Продаж шин нові/Бу -Сезонне зберігання шин. -Комп'ютерне балансування. -Накачування азотом. -Виїзд на місце проколу. Якісний сервіс, помірні"..
Шиномонтаж у Шепетівці.
-Варка шин, правка дисків.
-Продаж шин нові/Бу
-Сезонне зберігання шин.
-Комп'ютерне балансування.
-Накачування азотом.
-Виїзд на місце проколу.
Якісний сервіс, помірні ціни. Присутня кімната очікування та безкоштовна кава.
До цієї категорії ще немає жодної сторінки.
Неможливо завантажити підказку.