Пошук груп біля вас ...
 1.   Інтернет
 2.    Публічне

Все про інтернет

 1.   Магазини
 2.    Публічне
Не завжди фабричні меблі актуальні для клієнтів, часто буває так що треба зробити шафу-купе або передпокої під індивідуальні розміри, часто буває що клієнтів не влаштовує дизайн фабричних моделей і пі"..

Не завжди фабричні меблі актуальні для клієнтів, часто буває так що треба зробити шафу-купе або передпокої під індивідуальні розміри, часто буває що клієнтів не влаштовує дизайн фабричних моделей і під інтер'єр іх квартири треба зробити що оригінальне і цікаве.

В такому випадку приходять на допомогу наші майстри з виготовлення меблів на замовлення. Наші працівники вже 12 років працюють в цій сфері і за цей час набули великого досвіду який дає їм можливість виконувати замовлення швидко і якісно.

Також реалізовуємо ортопедичні матраси з 10% знижкою відносно цін офіційних дилерів.

Наш магазин знаходиться в Шепетівці на Проспекті Миру 43

тел (098) 479 60 02
 1.   Автотематика
 2.    Публічне
Дорожній контроль Шепетівки
 1.   Творчі об'єднання
 2.    Публічне
Літературно-мистецьку студію «Доля» було створено у травні 2000 року. До її складу увійшли Віра Кухарук (керівник), Надія Семенюк, Тетяна Василик, Алла Ярова, Надія Сондей, Любов Бурова, Надія Елеон, "..

Літературно-мистецьку студію «Доля» було створено у травні 2000 року. До її складу увійшли Віра Кухарук (керівник), Надія Семенюк, Тетяна Василик, Алла Ярова, Надія Сондей, Любов Бурова, Надія Елеон, Світлана Осипчук, Зоя Редько, Лідія Бабич.
Згодом членами студії стали Антоніна Осецька, Тетяна Кушнірук, Людмила Харчук, Тамара Сенькова, Наталя Майко, Сергій Харчук, Любов Хмиз, Тетяна Павонська, Валентина Генсицька, Лідія Дерегузова, Микола Марходей, Анатолій Малюк, Катерина Дяченко, Ірина Кобилянська, Анатолій Слободенюк, Василь Ющенко, Леонід Жмурко, Ольга Карпінська, Валентина Мельник (Сірош), Ольга Личик, Зінаїда Зубарєва, Тамара Сірош, Олена Герасименко, музикант і поет-початківець Анатолій Огарев, члени Спілки журналістів України Олександр Царик та Віктор Гусаров, художники Олексій Тарасенко та Володимир Мирончук.
Членами студії стали шепетівчани, які в даний час проживають за рубежем: член Спілки українських письменників в Ізраїлі Генадій Сівак (проживає в місті Нешер, Ізраїль); член Спілки російських письменників в Естонії Тимофій Синицький (проживає в місті Таллін, Естонія); Григорій Кіпніс, місто Вупперталь, Німеччина, Анатолій Сердюков (Ташкент, Узбекистан).
В листопаді 2013 року минуло чотири роки, як було створено жіночий осередок «Світлиця Віри, Надії, Любові» Хмельницької обласної громадської організації «Стара Волинь», до складу якої входить літературно-мистецька студія «Доля».
За цей час надруковано власними силами та коштом студійців збірник «Твори поетів Шепетівської літературно-мистецької студії «Доля» у двох частинах; збірники віршів Катерини Дяченко «Осіння рапсодія», «Полум'я калини» та «Заповіт любові»; Віри Кухарук – «Промінь надії», «Таїнство воскресіння», «Кленова симфонія», «Черемхова заметіль»; Тетяни Кушнірук - «Ліричні передзвони» і «Прикосновение души», Леоніда Жмурко – «Приозёрная стынь», Валентини Генсицької «Вечерний звон», Ольги Карпінської «Погляд сонечка» та «Симфонія любові».
Вийшли збірка поезій членів студії «В Шепетівці зацвіли сади», «Мамина яблуня», духовних поезій «Доки співають дзвони», альманах «Спориші». А ще дві поетичні збірки до дня виводу військ з Афганістану «Не заживає в серці рана» (2013) та «Горить лампада» (2014).

 1.   Головна
 2.    Публічне
Сторінка безстрокової акції на підтримку євроінтеграції, яка відбувається у Шепетівці
 1.   Музика
 2.    Публічне
PaDre - репер, бітмейкер, поет. Активно займається творчою діяльністю з 2002 року.
 1.   Інтернет
 2.    Публічне
Пейнтбольний клуб "BLACK MAMBA" м.Шепетівка
 1.   Головна
 2.    Публічне
Заявки з вашими фото і анкетами можете відправляти одразу нам не е-мейл admin@shepetivka.km.ua Запитання анкети: 1. Прізвище, ім'я. Вік. Сімейний стан. 2. Чим займаєтеся? Необхідно вказати місце"..
Заявки з вашими фото і анкетами можете відправляти одразу нам не е-мейл admin@shepetivka.km.ua

Запитання анкети:
1. Прізвище, ім'я. Вік. Сімейний стан.
2. Чим займаєтеся?
Необхідно вказати місце навчання / роботи, клас / курс / посаду.
3. Захоплення, інтереси.
Розкажіть про свої захоплення - можливо, ви спортсменка, танцівниця і пр. Ви збираєте марки, вишиваєте, малюєте - не забудьте про це написати!
4. Фільм, який ви готові дивитися незліченну кількість разів поспіль.
5. Ваші улюблені музичні гурти чи виконавці
6. Ваша улюблена цитата.
7. Життєвий девіз.
8. Які якості цінуєте в людях?
9. Про що мрієте?
Розкажіть про ваші бажання і мрії, поділіться своїми планами на майбутнє.
10. Що спонукало вас взяти участь в конкурсі?
 1.   Головна
 2.    Публічне
Ділимся приколами нашого городка
Немає доступних груп. Створіть її першим!
Неможливо завантажити підказку.
0
репостів
0
репостів