![Сьогодні у трьох громадах Шепетівщини навіки прощалися із воїнами-захисниками](/media/k2/items/cache/a62a59838260700519e75598cd119c38_Generic.jpg?t=20231006_163502)
Сьогодні у трьох громадах Шепетівщини навіки прощалися із воїнами-захисниками
За кожен метр звільненої землі Україна платить надвисоку ціну. Жорстока війна розв'язана російським ворогом забирає найдорожче - хоробрих захисників, які ризикують своїм здоров'ям і життям, залишаючи свої родини і домівки, щоб захистити свободу і незалежність нашої держави. Сьогодні у трьох громадах Шепетівщини навіки прощалися із воїнами-захисниками.
![До Судилкова на щиті повертається Моренець Михайло Іванович](/media/k2/items/cache/d0099a52804d0bded96043d7cc8dd1dc_Generic.jpg)
До Судилкова на щиті повертається Моренець Михайло Іванович
До Судилківської громади прийшла трагічна звістка з фронту і тяжка втрата: стало відомо, що 6 вересня 2023 року у російсько-українській війні загинув житель села Судилків, Моренець Михайло Іванович, 1988 року народження.
![«Хліб об’єднує!»: діти-переселенці та шепетівські дітлахи разом випікали смаколики](/media/k2/items/cache/968d28c80dbf1afa4c3dab9094d8d876_Generic.jpg)
«Хліб об’єднує!»: діти-переселенці та шепетівські дітлахи разом випікали смаколики
6 жовтня у Шепетівському міському центрі науково-технічної творчості учнівської молоді, для дітей з поміж внутрішньо переміщених осіб та дітей громади відбувся інтеграційний захід «Хліб об’єднує!». Участь у заході взяли дітлахи віком від 5 років.
![За 9000 доларів «вирішувала питання»: ексдружині посадовця обласного військкомату повідомили про підозру](/media/k2/items/cache/57f4633fb704ff383dd5705969dc9732_Generic.jpg)
За 9000 доларів «вирішувала питання»: ексдружині посадовця обласного військкомату повідомили про підозру
За процесуального керівництва Хмельницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону повідомлено про підозру місцевій мешканці, колишній дружині службовця територіального центру комплектування та соціальної підтримки за фактом зловживання впливом (ч.3 ст.369-2 КК України).
![Мешканка Шепетівщини перевела 20 800 гривень на "безпечний рахунок"](/media/k2/items/cache/1541879bed7ac990358bb131cc84b95b_Generic.jpg?t=20231006_123959)
Мешканка Шепетівщини перевела 20 800 гривень на "безпечний рахунок"
Днями до поліції звернулась жителька міста Славута. Вона потрапила на гачок шахраям по схемі «дзвінок з банку». Вона хоч і не нова, втім, найбільш дієва. На цей раз навіть з новаціями.
![Школярі змагалися у вправності з кульової стрільби на чемпіонаті Шепетівської МТГ](/media/k2/items/cache/021461d3b5b3097d59716ece0da4ad45_Generic.jpg)
Школярі змагалися у вправності з кульової стрільби на чемпіонаті Шепетівської МТГ
5 жовтня у приміщені Шепетівського професійного ліцею відбувся чемпіонат Шепетівської міської територіальної громади зі стрільби з пневматичної зброї серед команд загальноосвітніх шкіл та навчальних закладів з нагоди Дня захисників та захисниць України.
![На Хмельниччині автомобіль скотився зі схилу і на смерть переїхав жінку](/media/k2/items/cache/c6fef17863d1b4fe12ca30ad59d9fe0d_Generic.jpg)
На Хмельниччині автомобіль скотився зі схилу і на смерть переїхав жінку
На Хмельниччині некерований автомобіль на смерть переїхав 61-річну жінку: слідчі встановлюють усі обставини події. Про трагічну подію детальніше розповіли у Поліції Хмельницької області.
![У Шепетівці судитимуть неповнолітнього винуватця смертельної ДТП](/media/k2/items/cache/8fbe6f8f31f56478f296bc9dad0f54ae_Generic.jpg?t=20231006_083947)
У Шепетівці судитимуть неповнолітнього винуватця смертельної ДТП
У Шепетівці 15-річний винуватець смертельної ДТП постане перед судом. Нагадаємо, у липні цього року в м. Шепетівка підліток на мотоциклі скоїв наїзд на двох дітей, що перетинали проїжджу частину. В результаті ДТП загинув 3-річний хлопчик, а його 9-річний брат отримав важкі травми.