Новий мер

Більше
01 лист. 2010 16:05 #55940 від mdmdmdmdmdmd
Відповідь від mdmdmdmdmdmd у темі Відповідь: Новий мер
А если бы пришли ваши , тогда что , сразу уничтожить 12542 пенсионера ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 лист. 2010 16:09 #55941 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Новий мер
Федя ,можливо чадо так хотіло вчитись?дитина моєї сусідки вчиться в медухі.від неї чула зовсім протилежне. казала що дитина ні копійки не платила при вступі.бо поступила з допомогою знань.і на протязі всього навчання (вже здається 3 курс) теж ні копійки не заплатила ні за екзамени,ні на всякі фонди училища. судити хто прав а хто ні важко.бо я у медухі не вчусь)))є хто з медухи? відкрийте людям очі на нашого загадкового мера!що є правда а що наклеп п.с. хотя впевнена шо гості тут зараз понаписують знову купу бруду про "стоматолога" Антонюка))))бо все про нього знають,а те що він кардіолог не знають))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лист. 2010 16:28 - 01 лист. 2010 16:46 #55944 від mdmdmdmdmdmd
Відповідь від mdmdmdmdmdmd у темі Відповідь: Новий мер
Взятки в медучилище это всё выдумки штаба Синюты , грязный ход и пенсионеров он предлагал кинуть это тоже он зря , неумный ход ... И всёже его также нужно поздравить , с почетным вторым местом ))) Кстати , проиграш на выборах это для него хороший шанс доказать своему фан-клубу что вся эта мазанина на детсадиках была не просто превыборная затея . Увидим сколько детских площадок он благоустроит в следующем году .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
01 лист. 2010 16:48 #55947 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: Новий мер
Та не видумки це. Мій добрий знайомий закінчив це училище, тому про їхти такси наслухався достатньо. Я звичайно не знаю чи Антонюк має до цього відношення але факт є!До речі якби гроші платили б лише ті що погано вчаться то я б і нарікань нема але мій знайомиий був відмінником і його навмисне валили шоб здерти гроші. Щоправда мушу зауважити закінчив він його 5 років тому.Але звісно суть не в тому. Яким би не був хорошим Антонюк але керувати містом буде не він, тому що його заслуги в тому що він став мером немає. Адмінресурс свою справу зробив, тепер побачим нові старі обличчя які бачили ще за часів Кучми. А до чого призводе правління реваншистів ми вже відчуваєм добре

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 лист. 2010 16:54 - 27 лют. 2011 01:07 #55948 від Alois
Відповідь від Alois у темі Відповідь: Новий мер


Не бійся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
01 лист. 2010 16:57 #55950 від
Відповідь від у темі Відповідь: Новий мер
Далеко не факт що чеснаАргументиВ 7 школі підписані пусті протоколиВ 8 школі до обіду були не всі бюлетніВ клубі залізничників також були проблеми з бюлетнямиКупа народу не було в списках.Шепетівська міська виборча комісія і зокрема голова Новіцька Г. О. провели вибори жахливо і з багатьма порушеннями.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лист. 2010 17:01 #55951 від patriot
Відповідь від patriot у темі Відповідь: Новий мер
Стадо українських баранів у кількості 2863 "мудрих голів-патріотів" обрало свого мера, прикро - але знову 5 років будемо матюкатися у сторону міськвиконкому і нарікати на владу. А винна у всьому апатична молодь, яка тупо проігнорувала свій вибір і майже не голосувала - Вам же самим у цьому місті жити, створювати і підтримувати сім'ю. Невже нікому не хочеться жити краще, невже усіх так задовольняє політика ПР при якій так "добре" усім живеться???:ai::cl:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
01 лист. 2010 17:02 #55952 від
Відповідь від у темі Відповідь: Новий мер
LuK і mdmdmdmdmdmd можете себе заспокоювати скільки завгодно. Але ви вибрали не мера а лише провідника політики партії регіонів. Фактично ви підтримали політику Янукковича з шаленої інфляцією, заборгованостями по зарплаті, високими цінами на все.Місто замість управління та реформ отримає ще одного представника "кровосісь" які будуть досасувати те що не дососали помаранчеві перебіжчики.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 лист. 2010 17:08 #55954 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Новий мер
а хто тобі сказав що я саме його обрала)))я лише коментую його кандидатуру. Люди !!!давайте будемо добрішими один до одного!а то стільки злоби та ненависті на форумі,що в самий раз батюшку з свяченою водою викликати і освячувати тут все і всіх...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лист. 2010 17:15 #55955 від patriot
Відповідь від patriot у темі Відповідь: Новий мер

Alois;55948 пише: Перемога реальна, фальсифікацій на дільницях не було - це треба визнати. А те, що за Антонюка грамотно проведена передвиборча кампанія, то хто заважав іншим? Програвати теж тра' вміти...


Додано о 16:54
Попереднє повідомлення було написане в 16:49
А стосовно хабарів - зверніться до суду, або мовчіть.

Чуєш, розумнику - звертатись до суду потрібно з наявними фактами та й з ними в тебе нічого не вкипить довести, а мовчати усім уже набридло. А щодо кампанії то в Антонюка її як такої і не було - Хмельницький сказав, решта підтримала, усі інші повелись, а декого і купили, більшість "свідомих" просто не прийшла - ось і все просто.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.146 секунд
0
репостів
0
репостів