Акція протесту

Більше
20 лип. 2016 11:34 #107538 від ---odnoklassniki
Акція протесту був створений ---odnoklassniki
ЗОШ №1 ім. М. Островського
Доброго дня Всім. Заділо питання, яке стосується нашого рідного міста. Я випускниця школи №1. Моя дитина цього року закінчила другий клас цієї ж школи. Перша школа - це була одна з найкращих шкіл в місті. Але протягом останнього року школа знов сяє новими досягненнями завдяки в.о Піонтківській Галині Рафіківні. Майже всі батьки на останньому дзвонику зраділи, що вона вже стала директором школи, але як з'ясувалося, що вже призначилинового директора - Маслій М.П.

На якій підставі призначили нового директора???..Коли згідно із законодавством Кабінету Міністрів постанова № 827 від 13 жовтня 2015 року., в якій сказано, що не пізніше як за місяць до призначення мало бути оголошено конкурсний відбір в місцевих засобах інформації, що зроблено не було. Конкурсна комісія, до складу якої згідно постанови мають входити представники засновника, педагогічного колективу, громадського об’єднання батьків учнів (вихованців) навчального закладу, а також органу місцевого самоврядування та громадського об’єднання керівників навчальних закладів відповідної адміністративно-територіальної одиниці відповідним чином створена не була. Як результат, мотиви призначення НОВОГО Директора громадськості невідомі.

ТОМУ на підставі цього буде проведена АКЦІЯ ПРОТЕСТУ , яка відбудеться на площі перед міськвиконкомом 22 липня (п'ятниця) 2016р. о 9-00.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 лип. 2016 23:44 #107551 від Sasha-Ukraina-vkontakte
Відповідь від Sasha-Ukraina-vkontakte у темі Акція протесту
Взагалі-то підтримую, але трошки зацікавила фраза

Майже всі батьки на останньому дзвонику зраділи, що вона вже стала директором школи

Коли це вона встигла стати директором школи? І (як батько екс-школярки) скажу - "майже всі батьки" абсолютно не стикаються з такими речами як діяльність директора, вони працюють з класним керівником та оплачують суми, ним же і озвучувану. Мало того, вони дуже слабо уявляють хто з педегогів чого вартий, якщо це виходить за межі діяльності класу.

А тепер щодо правди. Піонтковська ніколи не ставала директором школи номер 1, і, відповідно, це ніколи не доводилося до відома батьків. Враховуючи це, радіти вони цій новині не могли. Все це було на рівні вчительського коллективу і обумовлювалося на рівні "уже схвачено, питання часу".
Вчора, 19 липня, в обід зібрались ці ж вчителі, склали та підписали петицію, яку майже дослівно повторила "батьківська думка" топікпастера. А також подали заявку на проведення мітингу (який тут назвали "акцією протесту". Судячи по всьому, результат задовільний.

Повторююсь: я підтримую це діло. Але чому не звернутись до нас від педагогів (як це і є на самому ділі), невже це щось би змінило, або звучало б якось нещиро?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
21 лип. 2016 21:12 #107571 від
Відповідь від у темі Акція протесту
Хоча я мама екс-школяра ЗОШ№1, але на акцію прийду і закликаю прийти всіх, хто вірить у справедливість.Чомусь ті, хто при владі думають , що "схопили Бога за бороду" і можуть лобіювати будь- які питання, призначати лише їм угодних людей і байдуже на законнність, справедливість і просто людяність . Можливо, запропонована людина на посаду директора школи достойна кандидатура, але чому не достойна ПІонтковська , яка працює в школі досить давно і яку поважають і вчителі, і батьки, і діти. Чи хіба в школі немає достойних людей? Чому, справді, не було конкурсу? Якщо вчителі, батьки просто відпустять ситуацію, приймуть німо і сліпо, те , що пропонують, то ЗОШ№1 нічого не варта. Люди ж не телята!!! Не можна всього боятися, бо тоді перестанемо поважати себе!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 лип. 2016 13:20 #107604 від Galyna Piontkovska
Відповідь від Galyna Piontkovska у темі Акція протесту
Шановний Саша Украина!

Мабуть, Ви зовсім не знаєте мене, якщо навіть змогли припустити, що я можу організовувати якісь акції на особисту підтримку, чогось вимагати від колег, батьків. Дізналася про неї, як і більшість, через фейсбук.

Десять місяців ми спокійно здійснювали навчальний процес, не турбуючи владу. Я особисто просила вчителів і батьків чекати, коли нам призначать директора і він розповість всім про майбутній розвиток школи. Амбіцій щодо власного директорства не мала, але й не відмовилася б, якщо б мій план розвитку схвалив колектив. Як ви не розумієте, що справа не в Піонтковській, а в тому, що керівництво нашого міста дозволило себе поступити недемократично, в гірших правилах тоталітарного режиму: ви - бидло, а ми знаємо краще за вас, що кому потрібно. А знаєте, в чому ще проявилися їх підлість і підступність?

1. Призначили на посаду людину тоді, коли у школі, крім техпрацівників, нікого не було. Відпустки! Чому не в квітні, червні, серпні? До речі, призначивши, Голова і сам пішов у відпустку.

2. Не було проведено конкурсу, як того обіцяв Голова. Взагалі чоловіки тримають слово?

3. Щодо демократії та "працювати по-новому" - пояснювати щось треба?

З громадськістю школи вчинили підло. Не треба, як комусь того бажається, переводити цей конфлікт в "кухонну" сварку. Я - за гідність, честь, справжню демократію, процвітання міста. Я - за те, щоб в школі №1 вільні вчителі виховували вільну молодь, яка зможе відстоювати власну думку, яку поважають й з якою рахуються.

Пам'ятаєте, як у тому фільмі:" проверка - она для всех проверка". Особисто я побачила і зрозуміла багато чого. Не знаю, чи відбувається зараз "акція протесту", але, на жаль, не можу бути там присутня, тому що хтось, як і ви, Саша Украина, подумає, що все організовано мною і заради Піонтковської.

Шановні батьки, учні, колеги, я вдячна всім, хто небайдуже поставився до цієї ситуації.

Г.Р.Піонтковська
Ці користувачі подякували: -7Ya-Slusar--odnoklassniki

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 лип. 2016 16:51 #107606 від Алої3
Відповідь від Алої3 у темі Акція протесту
Вас, регіонишів, узагалі треба гнати з роботи, а не те що директорами призначати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 лип. 2016 17:02 #107607 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Акція протесту
А з якої партії зараз директорів ставлять ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 лип. 2016 17:06 #107608 від maryna_more
Відповідь від maryna_more у темі Акція протесту
в кращих традиціях попередників ставлять теперь своїх - з партії мера нашого - свобода :)

і яка різниця, що у новоспеченної директорки-патріотки дочка у канаді, освіти - кіт наплакав, бо вчителька молодших класів, щоб не звільнили, швидко закінчувала історію. уявляєте якість освіти? все викладати людина може! :P :P :P

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 лип. 2016 17:08 #107609 від Sasha-Ukraina-vkontakte
Відповідь від Sasha-Ukraina-vkontakte у темі Акція протесту

Галина пише: Шановний Саша Украина!

Мабуть, Ви зовсім не знаєте мене, якщо навіть змогли припустити, що я можу організовувати якісь акції на особисту підтримку, чогось вимагати від колег, батьків. Дізналася про неї, як і більшість, через фейсбук.
............................
Не знаю, чи відбувається зараз "акція протесту", але, на жаль, не можу бути там присутня, тому що хтось, як і ви, Саша Украина, подумає, що все організовано мною і заради Піонтковської.

Г.Р.Піонтковська

Шановна Галина Рафіківна!
По-перше, я відповідав не Вам, і особисто про Вас в моєму дописі не було сказано жлдного слова. Я описував саму ситуацію. Вкажіть, будь ласка, на основі чого Ви приписуєте мені думки, які я підкреслив у Вашому дописі. Я писав про ініціативу зі сторони педегогів.
По-друге: педагоги школи № 1 дійсно збиралися 19 липня і дійсно склали петицію. І дійсно подали прохання про організацію мітингу. Це інформація з перших рук, і це дійсно відбулось. Ініціатива дійсно йшла від педагогів.
По-третє, я не висловлював негативу щодо цієї ініціативи. Навпаки, написав що підтримую її. Але при цьому Ви виставляєте мене як мало не особистого ворога, який на форумі розповсюджує плітки про Піонтківську. А це неправда.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 лип. 2016 17:19 #107612 від
Відповідь від у темі Акція протесту
Таким чином, потрібно адміністрації усіх установ розігнати. Не з того починаєте, шановний. Таких відданих людей своїй роботі в освіті нашого міста мало. Ще згадали б КП! Направте свою агресію подалі від школи, яка взагалі є аполітичною.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
22 лип. 2016 17:59 #107614 від
Відповідь від у темі Акція протесту
Шановний Саша! Вас-то точно не хотіла образити, Вибачте. Навіть рада, що відреагували, порушили розмову.
А всім іншим "вболювальникам "-коментаторам - відокремити б школу від політики і політиків, і від вашої агресивності.
А ви, Саша, вибачте ще раз.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.223 секунд
0
репостів
0
репостів