Новий мер

Більше
01 лист. 2010 20:42 #55969 від praporschik
Відповідь від praporschik у темі Відповідь: Новий мер
читаю і думаю собі:до виборів був срач неймовірний.є мер новий теж погано.атепер скажіть мені:користувачі форуму переважно молоді люди-і хоч хтось у своєму колі знайомих пропонував іти на вибори:організовано чи по двоє по троє?а тепер знову волаємо-кого вибрали!!!я голосував за іншого кандидата,за Юзвенка.не буду питати перекличку хто за кого голосував-нема сенсу.а тепер факти-явка виборців(разом з невиїзними,до кого їздили на дому із скриньками)складає-35-37%!це вам щось говорить?переважно голосували пенсіонери яким на дільницях тупо показували де ставити галочку.а де молодь?в клондайку та по інших генделях пивом заливається?і не жалійтеся тепер хто нами буде керувати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лист. 2010 21:31 #55971 від Stanley
Відповідь від Stanley у темі Відповідь: Новий мер

Гість вечірній;55968 пише: Результати виборів є відображенням нинішнього сьогодення. Все вертається на круги свої. Вільний майдан перетворений на овечу кошару. МАБУТЬ СТАЄ ТРАДИЦІЄЮ КЕРІВНИКУ ПЕНСІЙНОГО ВІКУ СТАВАТИ МЕРОМ МІСТА, ТАК СКАЗАТИ - ГОСПОДАРЕМ МІСТА. ШПІЛЬЧЕНКО, АНТОНЮК, хто наступний неважко буде визначити враховуючи пізнання в математиці рівня 4 - го класу.

46 років - пенсійний вік!?!? Ви, часом, не в Кліментовичах служите? Бо там і в 40 можна на пенсію піти. То давайте будемо 22-25 літніх обирати на мера і все буде ОК.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лист. 2010 21:39 #55972 від NeLOX
Відповідь від NeLOX у темі Відповідь: Новий мер
Щось не віриться у 37%.Під кінець голосування на більшості дільниць урни були повні,ледь можна було впхнути бюлетені.Цікаво, якби була явка 80% де б взялися ще урни?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лист. 2010 21:54 #55973 від himalim
Відповідь від himalim у темі Відповідь: Новий мер

NeLOX;55972 пише: Щось не віриться у 37%.Під кінець голосування на більшості дільниць урни були повні,ледь можна було впхнути бюлетені.Цікаво, якби була явка 80% де б взялися ще урни?[/quoУрни заповнювалися не через велику активність, а через кількість бюлетнів (5 шт), а в урнах вони розлягалися як хотіли..

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лист. 2010 23:17 #55975 від Bipyc
Відповідь від Bipyc у темі Відповідь: Новий мер
Я розчарований... дуже...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
02 лист. 2010 07:11 #55978 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Новий мер
здається у п"ятницю буде представлення нового мера.мене більше цікавить його команда .Щось про неї відомо?бо на зустрічі він тактовно про неї мовчав)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
02 лист. 2010 07:43 #55980 від KrOt
Відповідь від KrOt у темі Відповідь: Новий мер
Якщо там у команді буде заблоцький,то це буде хуже шпілі,то він просто неадекват,якого розтріляти привселюдно треба

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Sinner
  • Sinner аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
02 лист. 2010 08:57 #55984 від Sinner
Відповідь від Sinner у темі Відповідь: Новий мер
В мене взагалі цирк. Пішли голосувати як praporschik писав організовано, по кількох дільницях (приписані всі в різних місцях). Мене в списках не опинилось. Прописаний по останній адресі 5 років. В комісії сказали йди до суду, дадуть бумажку - проголосуєш до вечора. Пішли до суду, там сказали що нічого не буде, що всі строки вийшли і треба після виборів йти до держреєстру. На днях піду.Так от питання в тому, що члени комісії не знають закону про вибори і тільки даремно там просижують стільці.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • FoxM
  • FoxM аватар
  • Новачок
  • Новачок
Більше
02 лист. 2010 09:45 #55985 від FoxM
Відповідь від FoxM у темі Відповідь: Новий мер
После боя кулаками не машут. Теперь будем платить за низкую активность. Сами виноваты. Молодежь не интерисуется политической жизнью города.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 лист. 2010 09:55 #55986 від vova91
Відповідь від vova91 у темі Re: Відповідь: Новий мер

Alois;55948 пише: Перемога реальна, фальсифікацій на дільницях не було - це треба визнати. А те, що за Антонюка грамотно проведена передвиборча кампанія, то хто заважав іншим? Програвати теж тра' вміти...


Додано о 16:54
Попереднє повідомлення було написане в 16:49
А стосовно хабарів - зверніться до суду, або мовчіть.

Багато голусовало на дому.Сам був на виізді.Так вийшло що трохи затримався. Залишився один на один з виборцем.Запитав чому незнає фамілію закого голосувати а показала фото Антонюка вона відповіла що приходили соцзахисту розказали який він хороший буде мер і щоїй треба те ізробить.Вона щотреба зубний протез.Через кілька днів пришли молоді лікарі зробили зліпок чияктам у них правильно називається.Після виборів мають вже вставити.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.193 секунд
0
репостів
0
репостів