Новий мер

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
02 лист. 2010 21:25 #56030 від
Відповідь від у темі Відповідь: Новий мер
Раджу всім виборцям Антонюка завітати зараз до міськвиконкому і побачити наочно який зараз аукціон за посади почався, на базарі такого не побачиш. Все старе кодло приносить чесно награбоване щоб ще 5 років посидіти у корита. Тут вам і Адамець, і Турінський, і Дрищ, і Пилипчук, і Заблоцький....всіх кого ви так любите.Ще не став мером а вже збирає побори. Хто там кричав що він не хабарник?Зараз мені почнуть кричати що то все наклепи і тд. Через пару неділь побачите кого будуть проштовхувати на сесії і спробуєте тоді мені сказати про наклепи та провокації. Згадаєте мої слова!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
02 лист. 2010 22:04 #56031 від
Відповідь від у темі Відповідь: Новий мер

Гість2323;56030 пише: Раджу всім виборцям Антонюка завітати зараз до міськвиконкому і побачити наочно який зараз аукціон за посади почався, на базарі такого не побачиш. Все старе кодло приносить чесно награбоване щоб ще 5 років посидіти у корита. Тут вам і Адамець, і Турінський, і Дрищ, і Пилипчук, і Заблоцький....всіх кого ви так любите.Ще не став мером а вже збирає побори. Хто там кричав що він не хабарник?Зараз мені почнуть кричати що то все наклепи і тд. Через пару неділь побачите кого будуть проштовхувати на сесії і спробуєте тоді мені сказати про наклепи та провокації. Згадаєте мої слова!

Йому вже виборці не потрібні!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
03 лист. 2010 00:08 #56033 від
Відповідь від у темі Відповідь: Новий мер
Прочитавши коментарі, можна одразу зрозуміти, що багато кому не сподобався вибір шепетівчан. Я особисто не знайома з цією людиною,і нічого поганого не пишу про нього.Я думаю це не коректно, так обливати брудом. Якщо писати такі коментарі, то подумайте чим ви кращі за нього!?Якщо щось не сподобається, тоді будь-ласка через 4 роки...На мою думку там не дуже й було з кого вибирати, всі "гарні кандидати"...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Staruy
  • Staruy аватар
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
03 лист. 2010 00:37 #56034 від Staruy
Відповідь від Staruy у темі Відповідь: Новий мер

то подумайте чим ви кращі за нього!?Я

Мы краще тим что не лезем к корыту и не пудрим народу моск. Ву компрене?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 лист. 2010 08:49 #56038 від ofiser
Відповідь від ofiser у темі Відповідь: Новий мер

rshuele;56007 пише: Знаю, як і який порядок вони наводять.


Додано о 14:30
Попереднє повідомлення було написане в 14:16

Додано о 14:30
Попереднє повідомлення було написане в 14:30
Без норми за, якою мером стає людина обрана більшістю (50%+1голос), нічого не змінити. Тому на слідуючих парламенських виборах потрібно обирати політиків, які за таку норму. Черновецький в Києві теж був обраний бабульками, наслідки нам відомі.

Без нового закона о выборах просвета не будет. 1. Большое количество претендентов, вызывает у изберателей непонимание за кого голосовать, и как результат полное безразличие к выборам, то что мы имеем и что на руку партии власти. 2. Большое количество претендентов- это растление голосов.3 При подключении админ ресурса и таком растлении голосов , кандидату на пост, избиратель не нужен и результат как всегда предсказуем. Опять пришли к власти те же.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 лист. 2010 08:53 #56039 від Olexandr
Відповідь від Olexandr у темі Відповідь: Новий мер
Вітання шепетівчанам!Вас черговий раз розвели! За нового мера проголосували менше 3-х тис. чоловік. А це лише 7.8% від виборців. А мажоритарний склад міської ради обрали трошки менше ніж 2.1 тис чол. Ось до чого призвела Ваша пасивність!Тепер наступні 4 роки в кращу сторону нічого не зміниться!:ck::ck::ck::ck::ck::ck::ck::ck::ck::ck:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Staruy
  • Staruy аватар
  • Користувач заблокований
  • Користувач заблокований
Більше
03 лист. 2010 13:31 #56046 від Staruy
Відповідь від Staruy у темі Відповідь: Новий мер
Развели тебя а не тех кто не участвовал в лохотроне.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
03 лист. 2010 13:41 #56047 від
Відповідь від у темі Відповідь: Новий мер

Staruy;56046 пише: Развели тебя а не тех кто не участвовал в лохотроне.

Через таких страусів як ти, містом ще довго будуть керувати комуністи.Залишайся і далі в своїй шкарлупі, а влада нехай буде у хабарників, виборці яких завжди ходять на вибори і не мають звички голосувати "проти всіх".

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 лист. 2010 13:44 #56048 від ofiser
Відповідь від ofiser у темі Відповідь: Новий мер

Staruy;56046 пише: Развели тебя а не тех кто не участвовал в лохотроне.

Уважаемый Staruy ,если вы думаете ,что жить в обществе и быть свободным от общества вам удастся, то вы глубоко заблуждаетесь,есть объективные законы существования общества и если грждане не интерисуються властью, то власть потом из своих грждан делает рабов. Незнание закона не освобождает от ответственности.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • rshuele
  • rshuele аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
03 лист. 2010 14:51 - 03 лист. 2010 14:58 #56049 від rshuele
Відповідь від rshuele у темі Відповідь: Новий мер

Гість452;56047 пише: Через таких страусів як ти, містом ще довго будуть керувати комуністи.Залишайся і далі в своїй шкарлупі, а влада нехай буде у хабарників, виборці яких завжди ходять на вибори і не мають звички голосувати "проти всіх".

Це не комуністи, а щось значно гірше. В Луганську і Криму комуністам самим доводиться воювати з цим нєчто.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.151 секунд
0
репостів
0
репостів