Новий мер

  • rshuele
  • rshuele аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
08 лист. 2010 15:53 #56245 від rshuele
Відповідь від rshuele у темі Відповідь: Новий мер

Alois;56243 пише: Новий мер разом з місцевими кагебістами проводять "тушкування" новообраних депутатів - кого просять, кого залякують, кого купують...

З ними краще не звязуватись, Шепетівка це їх форпост і вони її нікому не здадуть.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 лист. 2010 16:36 #56246 від cehuen
Відповідь від cehuen у темі Відповідь: Новий мер
Шепетівка - це наше місто! І якщо хтось із депутатів буде як страус пхати свою голову у землю присутнім на сесії потрібно буде спитати у них відразу чому ті так швидко продались чи злякались, чому вони нехтують думкою тих людей які їх обирали.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 лист. 2010 17:22 #56248 від
Відповідь від у темі Відповідь: Новий мер

cehuen;56246 пише: Шепетівка - це наше місто! І якщо хтось із депутатів буде як страус пхати свою голову у землю присутнім на сесії потрібно буде спитати у них відразу чому ті так швидко продались чи злякались, чому вони нехтують думкою тих людей які їх обирали.

Повністю підтримую! Людям слід прийти на засідання ради, і показати властям, що у нашому місті є громадянське суспільство, і МИ не дамо ЇМ розпоряджатися Шепетівкою як власними мисливськими угіддями!!!СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ! ШЕПЕТІВКА ПОНАД УСЕ!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 лист. 2010 18:02 #56256 від makedon
Відповідь від makedon у темі Відповідь: Новий мер
Доброго дня)Я проживаю в Києві,але в свій час в Шепетівці жили мій дід і бабуся,тому в мене залишилися там друзі,до яких я час від часу приїзджаю до них і кожен раз запитую в них та в їхних батьків про справи в вашому місті та про мера також.Рідко хто з молоді віком до 23 років міг пригадати хто був меров і що він зробив для міста,а ті хто зміг згадти то змогли вказали про переваги мера те,що зникли металеві паркани уздовж дороги(мабуть здали на метал з метою отримати прибуток) та збільшення кількості смітників,все решта були недоліки та дорікання на його роботу.Ці спостереження я проводив на протязі 5-6 років і за цей час змінився мабуть не один мер.Результати його роботи можна було прочитати у ваших газетах у "замовлених" статтях(на мою думку замовлених) або запитати у місцевих мешканців,причому друге на мою думку більш вагомий аргумент на користь його роботи.Я спочатку дивувався такій байдужості зі сторони жителів міста та влади вцілому до його проблем.Але зараз,подивився на результати виборів,я починаю розуміти чому так виходить!?37% явка виборців говорить про те,що на них ходили лише ті кому не байдуже майбутнє міста(точніше ті хто вірить,що їх голос щось змінить) та пенсіонери.У вашому місті не має ВНЗ,тому молодь,яка має змогу та бажання отримати вищу освіту "їде" з міста,тому вони не голосували.Решті виборців(на мою думку)просто всерівно на результати виборів,адже вони не вірять у реальні зміни у житті вашого міста,на самперед за рахунок попередньої роботи ваших міських голів,а це значна частина електорату. На мою думку,мер,який дійсно хотів би змінити життя міста на краще,проводив би яскраву агітацію та якісь роботи(ярмарки,одноразові допомоги людям,будівництво дитячих майданчиків і т.п.) в доказ свого благодійного наміру.Не секрет,що більшість з канидатів на пост голови не бідні люди і вони мали змогу на проведення таких заходів,але чомусь цього не робили(або мені не відомі такі заходи). Я щиро бажаю,щоб ваше місто "процвітало",а молодь поверталася з великих міст та продовжувала життя в Шепетівці,але для цього потрібно трошки прикласти зусиль і в першу чергу не новому голові,а особисто вам! З.І.Якщо комусь цікаво,то особисто я вважаю,що більшість кандидатів на пост голови міста,вважаю дану посаду,не як надію жителів на реалізацію їх "бажань" по благоустрію,а як кар'єрну сходинку та можливість заволодіти значними коштами. Вибачте за великий текст:-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
09 лист. 2010 17:25 #56267 від
Відповідь від у темі Відповідь: Новий мер
Добрі люди розповідають, що новий мерприймає нових депутатів у себе в кабінеті персонально. Мабудь просто знайомиться :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
09 лист. 2010 21:35 #56275 від
Відповідь від у темі Відповідь: Новий мер
На мою думку новому керівнику міста необхідно прийняти в першу чергу не депутатів, обійти місто з новою командою, виявити недоліко, заслухати пропозиції та по-бажання громадян на вулиці, скласти план усунення недоліків, а вже потім ..........зустрічатися тет-а-тет.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 лист. 2010 21:56 #56276 від cehuen
Відповідь від cehuen у темі Відповідь: Новий мер
Чудак-человек....як же він обійде місто з новою командою адже цю команду оберуть депутати лише на другій сесії. А команди бувають різні і більшості у раді немає ні у влади, ні у опозиції.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Zelya
  • Zelya аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
09 лист. 2010 22:00 #56277 від Zelya
Відповідь від Zelya у темі Відповідь: Новий мер

Гість 13;56275 пише: На мою думку новому керівнику міста необхідно прийняти в першу чергу не депутатів, обійти місто з новою командою, виявити недоліко, заслухати пропозиції та по-бажання громадян на вулиці, скласти план усунення недоліків, а вже потім ..........зустрічатися тет-а-тет.

Він же певно не з "космосу" до нас прийшов, і проблеми наших громадян і міста в цілому він знає, а налагоджувати зв"язки з людьми теж необхідно, особливо з депутатами.:af:

Вертолеты - души погибших танков!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 лист. 2010 22:10 #56279 від cehuen
Відповідь від cehuen у темі Відповідь: Новий мер

Zelya;56277 пише: Він же певно не з "космосу" до нас прийшов, і проблеми наших громадян і міста в цілому він знає, а налагоджувати зв"язки з людьми теж необхідно, особливо з депутатами.:af:

Згоден, потрібно !!! І особливо перед установчою сесією, більшості ж не вистачає.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 лист. 2010 22:20 #56280 від Aristarx
Відповідь від Aristarx у темі Відповідь: Новий мер
А мені цікаво: як стоматолог(мер), гінеколог (депутат), та кілька вчителів (депутати) будуть наповнювати, а потім ділити бюджет міста? Оце концерт буде! 95 квартал отдихає!:bj:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.184 секунд
0
репостів
0
репостів