Новий мер

  • ZzZ
  • ZzZ аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
01 лист. 2010 17:23 #55958 від ZzZ
Відповідь від ZzZ у темі Відповідь: Новий мер

Гість2323;55918 пише: Думаю всім варто запам'ятати цей день і обвести його чорним кольором в календарі. Остання надія про відродження міста розбилась об тупі голови шепетівського бидла та всєзнающих пенсіонерів. Не хотів казати тоді але як бачимо голосування на цьому сайті було дуже близьке до істини, всі лідери голосування такими і стали на виборах. Я в шоці всього 2863 голоси вирішили хто стане мером. Це хіба мер? Кругом мери мають результат не менше 30% а у нас мер має підтримку 21%. Отакі у нас мешканці, які потім будуть кричати яка у нас погана влада.Відтепер це депресивне місто бидла та пенсіонерів, майбутнього з таким мером у нас не буде, нормальним людям треба звідси тікати

Куди ж тікати ??? стій !!! :bl:ну молодёж пішла сьогодні боязлива ...не прийшли на вибори і тікають тепер ...:bi::bi::bi:ей ...чувак ...схаменись ) все буде добре ...може

Ви, байстрюки катів осатанілих, не забувайте виродки, ніде:-Народ мій є! В його гарячих жилах Козацька кров пульсує і гуде!:am::am::am:[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лист. 2010 17:35 - 01 лист. 2010 18:24 #55959 від Stanley
Відповідь від Stanley у темі Відповідь: Новий мер

Федя;55934 пише: Я лично знаком с ним и поверьте лучше уже Шпильченко был бы чем он. В свое время пришлось забрать ребенка с медучилища потому что каждая сесия обходилась как год обучения чада в университете. [/QUOTEМаячня. Я непогано орієнтуюся в освіті і наведу прості аргументи: заклади подібного типу є в Рівному, Хмельницькому, Житомирі, Рокитному (Рівненська область), Чемерівцях. Зрештою, є ті самі університети, про які Ви, шановний, пишете. Але чому, якщо в ШМУ так деруть з бідних дітей, у вищеназваних аналогічних закладах недобори, а ШМУ стабільний набір? Що, лохи, як вівці на заклання, самі несуть бабки Антонюку, незважаючи на те, що за ці гроші, як Ви кажете, можна рік в універі навчатися? Виникає логічне запитання: "А был ли мальчик?" В данному випадку - девочка? "Меня терзают смутные сомнения", що Ваша дитина взагалі мала якесь відношення до ШМУ. Якщо хочете довести зворотнє - факти в студію (на якій спеціальності навчалася, який курс, які предмети здавала за такі шалені гроші?А то ж у нас вже стає доброю традицією - якщо освітянин або лікар, то обов"язково хабарник. Не заперечую факту існування корупнцію і в освіті, і в медицині, але ж не треба на цьому спекулювати, намагаючись облити брудом "конкурирующую фирму".

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
01 лист. 2010 18:42 #55961 від
Відповідь від у темі Відповідь: Новий мер

Stanley;55959 пише:

Федя;55934 пише: А то ж у нас вже стає доброю традицією - якщо освітянин або лікар, то обов"язково хабарник. Не заперечую факту існування корупнцію і в освіті, і в медицині, але ж не треба на цьому спекулювати, намагаючись облити брудом "конкурирующую фирму".

Це тіпа відбілювання пухнастого Антонюка почалося? Не треба переводити на корупцію в світі, всі знають, що такса в медухє іде від 2 штук баксів. Платять, звичайно, не всі, як і сироти, про яких теж правда, що вчаться на пільгах. Але хабарі Антонюк бере, і бере багато, це не вигадки.Сумно, що досвід Шпілі людей нічому не навчив. Спеціально збережу передвиборчу програму Антонюка, потім побачим на "квітучу" Шепетівку.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 лист. 2010 18:45 #55962 від KrOt
Відповідь від KrOt у темі Відповідь: Новий мер
він скаже-а я вас просив мене вибирати,і буде все

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лист. 2010 18:53 #55963 від Stanley
Відповідь від Stanley у темі Відповідь: Новий мер
Ніхто нікого не відбілює, але не треба писати тут "душещипательные" історії про дітей, які через космічні такси в ШМУ змушені були залишити навчання.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
01 лист. 2010 19:01 #55964 від
Відповідь від у темі Відповідь: Новий мер

Stanley;55963 пише: Ніхто нікого не відбілює, але не треба писати тут "душещипательные" історії про дітей, які через космічні такси в ШМУ змушені були залишити навчання.

Ну-ну. Може ще про Шпільченка казки, що брав за прийом на роботу до локомотивного депо по 300 доларів? Може це все на них, бідних намовляють? А вони на голу зарплату живуть і думають тільки про народ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лист. 2010 19:14 #55965 від tugodum
Відповідь від tugodum у темі Відповідь: Новий мер
.....блін!!! хотів промовчати - але не можу стриматись (про ШМУ)...останні три роки після 11 класу, дійсно набір проводиться за результатами загального тестування!!! НЕ ЗА ГРОШІ!!! А ось після 9 класу - ось тут мені не розповідайте що не беруть !!! БЕРУТЬ!!!! ....що може посперечаємось.....

suum cuique

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лист. 2010 19:29 #55966 від himalim
Відповідь від himalim у темі Відповідь: Новий мер

Гість2323;55918 пише: Думаю всім варто запам'ятати цей день і обвести його чорним кольором в календарі. Остання надія про відродження міста розбилась об тупі голови шепетівського бидла та всєзнающих пенсіонерів. Не хотів казати тоді але як бачимо голосування на цьому сайті було дуже близьке до істини, всі лідери голосування такими і стали на виборах. Я в шоці всього 2863 голоси вирішили хто стане мером. Це хіба мер? Кругом мери мають результат не менше 30% а у нас мер має підтримку 21%. Отакі у нас мешканці, які потім будуть кричати яка у нас погана влада.Відтепер це депресивне місто бидла та пенсіонерів, майбутнього з таким мером у нас не буде, нормальним людям треба звідси тікати

В дійсності підтримка шепетівчан (тих хто має право голосувати ) в ці вибори за переможця становить 8,4%, тобто кількість проголосованих (2863) до кількості жителів від 18р (34 ТИС в середньому). Варто задуматися?!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 лист. 2010 20:33 #55967 від evgenzeka
Відповідь від evgenzeka у темі Відповідь: Новий мер
Помоему врач должен заниматься лечением больных, а не сидеть в мерах. Это не его "парафия". Каждый должен делать то, что у него лучше всего получается, а не заниматься ерундой.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
01 лист. 2010 20:35 #55968 від
Відповідь від у темі Відповідь: Новий мер
Результати виборів є відображенням нинішнього сьогодення. Все вертається на круги свої. Вільний майдан перетворений на овечу кошару. МАБУТЬ СТАЄ ТРАДИЦІЄЮ КЕРІВНИКУ ПЕНСІЙНОГО ВІКУ СТАВАТИ МЕРОМ МІСТА, ТАК СКАЗАТИ - ГОСПОДАРЕМ МІСТА. ШПІЛЬЧЕНКО, АНТОНЮК, хто наступний неважко буде визначити враховуючи пізнання в математиці рівня 4 - го класу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.129 секунд
0
репостів
0
репостів