Що робити з пам"ятником Леніну?

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 груд. 2009 19:26 #45769 від IIIkinep
А памятник Бандерів можна буде знести?тей що у львові.Він мені і видом не подобається.Тай Бандера наших розтрілював.Ну тіпа як прохання.Ну может десь там будете проїздов за Леніна,то щей цього.Лего,Форестер....голосувати можна гостем скільки хочеш:)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 груд. 2009 19:29 #45770 від Dj Os

Ну ссысь не ссысь, а то что для тебя нормальное отношение вызывает смех - это твои проблемы... могу лишь памперсы для взрослых тебе посоветовать... может помогут.Буть ты выскочкой, терраном... да хоть вторым Сталиным... это ничего в моем отношении к тебе не меняет.Обижать тебя изначально никто не собирался... и бить пяткой в грудь, доказывая свою позицию - тоже...Просто живая дискуссия, которая принесла мне массу удовольствия на самом деле и в результате которой я так и не получил от тебя ничего толкового в ответах... поэтому и недоумеваю твоей наглости говорить за всех!

А за кого це він горить? Мені здається не один він до тебе апелює.

Отвечаю:Ленин уничтожал.Решать, стоять памятнику или нет должны не мы и не Ющенко, а те кто все это пережил!

А хто їх питав? А тобі відомо кількість звернень громадян по цьому приводу? Ти сам бачиш тільки свою точку зору і тих хто її поділяє.Да і на друге питання ти не відповів, добре що хоча б про вовку написав відверто. Тобто виходе що ката на центральній площі ти хочеш лишити щоб займатися моральних мазохізмом чи що? Сьогодні спілкувався з людьми з інших міст. В Березному відразу з оголошенням незалежності совкові обрубки познімали, ти би бачив здивоване обличя співрозмовника коли я розповів за нашу історію. В Рівному також без проблем демонтували. І нічого.Блін і це треба 18 сторінок строчити щоб захищати палача який ваших же предків мордував. Ганьба!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • subzero
  • subzero аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
08 груд. 2009 19:50 - 08 груд. 2009 20:04 #45772 від subzero
здається мені ажіотаж тут такий не через предків і не за ідею...знову комерси хотять прибрати землю до рук, звільнивши площу від усяких там памятників - місце ж то для торгового центру (бару-ресторану з клумбами фонтанами т.п.....) пречудовеадже: 1) памятник Шевченку буде колись (???) на площі біля міськради, там навіть камінь відповідний лежить, при чому грошей на нього не кажучи про інші НОЛЬ2) капличок ніби вдосталь і так

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 груд. 2009 21:02 #45773 від Dj Os
Ну варіант можливий...але все ж таки думаю це тут не при чому. Хлопці завітали не лише в Шепетівку.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 груд. 2009 05:10 - 09 груд. 2009 05:16 #45776 від Lego
Os, на второй вопрос я ответил, если ты не заметил)))Как-то читаешь не так наверное... вроде бы не на английском пишу)))Вот ты говоришь что они "завітали не лише в Шепетівку"... это что, они откликнулись на просьбы жителей о демонтаже памятников???Я у вас уже 151-й раз спрашиваю - КТО ИМ ДАВАЛ ПРАВО??? Ответь пожалуйста для меня не этот элементарный вопрос!Я думаю что - НИКТО! Ни им... ни мне... ни тебе!Ты же по-моему только будущий мэр, а не действующий))))По вашей логике, как говорит Шкипер, если мне не нравится памятник Бандере, то я имею право ехать во Львов и долбить его???Мне параллельно, стоит там Ленин, Сталин или Горбачев... есть народ и есть его мнение... если как ты говоришь много просьб снять этот памятник, так пускай этим занимается администрация. А не кучка "патриотов". В Березне народ решил - администрация сняла. Чем Шепетовка отличается от Березни в плане духовного состояния? Если народ против, а адмнистрация не снимает - дак долбите администрацию, а не памятники!Вы слишком много на себя берете чуваки!Завтра с таким же успехом вам что-то другое не понравится и снова пойдете долбить? Напоминаете стадо неандертальцев - те тоже много доблили никого не спрашивая))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 груд. 2009 07:50 #45783 від dialex-m
От докопалися до того пам'ятника!.. Може хто знає, є де небудь пам'ятник Адаму і Єві? То давайте і Єву розіб'єм, адже людей з раю через неї вигнали. І там точно був рай, а при царю, тут уже кому як... Хоча мабуть не погодитесь, бо вона безпартійна була.

цьоми в оцьми, мицьо

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Zelya
  • Zelya аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
09 груд. 2009 09:15 #45795 від Zelya
До слова, дуже богото таких пам"ятників скупляють за кордоном (зокрема в Італії) колекціонери.

Вертолеты - души погибших танков!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
09 груд. 2009 10:35 #45813 від LuK
пропоную закрити тему.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 груд. 2009 11:07 #45815 від dialex-m

dialex-m;45783 пише: От докопалися до того пам'ятника!.. Може хто знає, є де небудь пам'ятник Адаму і Єві? То давайте і Єву розіб'єм, адже людей з раю через неї вигнали. І там точно був рай, а при царю, тут уже кому як... Хоча мабуть не погодитесь, бо вона безпартійна була.

Продовжу свою думку з того прикладу про Адама і Єву. Ті хто відстоює вандалізм пов'язаний з пам'ятником створюють прецедент, до них і звертаюся. По відношенню до Єви я беру той же мотив "Через її дії нам хуже жить стало", а аргумент один, але більш вагоміший ніж всі тут разом взяті: з раю поперли і те, що зараз відбувається чи було в історії, першопричина -з раю вигнали... То що, підете громить, чи підтримаєте чиїсь такі дії? Якщо пам'ятників нема, то картини, яка вже тут різниця.. Але якщо Ні, то ви не об'єктивні і не послідовні в своїх висловлюваннях і діях!.

цьоми в оцьми, мицьо

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 груд. 2009 20:14 #45861 від Nastynya
Слухайте ото тему розвернули, як то нема про що поговорити...зносити...не зносити...Як то комусь він посеред квартири стоїть!І якщо ви тут всі пересваритеся то його знесуть чи залшать....бред повний!

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.189 секунд
0
репостів
0
репостів