Що робити з пам"ятником Леніну?

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 груд. 2009 15:02 #45965 від Dj Os
Зацініть шо комуняки на свому сайті запостили

В ніч на 6 грудня в Шепетівці, на батьківщині Миколи Островського, був понівечений пам’ятник Володимиру Іллічу Леніну. Нічний розбій на пам’ятник зробили молоді виродки, послідовники Гітлера та його українських посіпак з Тернопільської області. Фашистські молодчики прибули на автомобілі. За наявною інформацією в цих сучасних вандалів була карта із позначеними пам’ятниками Леніну у кількох районах Хмельницької області. Порушників було затримано, і згодом відпущено. Відкрито кримінальну справу.Вони все ж встигли поглумитися над пам’ятником, спотворили обличчя монумента. Тоді ж було здійснено акт вандалізму і над пам’ятником Леніна в Ізяславі, є всі підстави вважати, що тією ж бандою. Проте, силами Ізаславського райкому Компартії та, віддамо належне, місцевої адміністрації, наслідки діяльності нічних потвор були швидко ліквідовані. Це вже не перший випадок, коли фашисти із Заходу роблять свої набіги на Хмельниччину.Потомки прислужників біснуватого Гітлера підняли руки на Людину ХХ століття, яким визнала його Організація Об’єднаних Націй. Причому, прийшли вони з регіону, який зусиллями радянських людей за радянської влади було витягнуто із мороку середньовіччя на шлях прогресу, перетворено із забитого і зачуханого краю австрійської клаптикової імперії, із Польщі «Б» на процвітаючі області Радянської України. Проте, сьогодні, в результаті капіталістичної реставрації, ми знову маємо середньовічний морок, українську Вандею, звідки виходять лиш ті, хто здатен лише на одне – на війну з пам’ятниками, на війну з минулим, бо в них назавжди згасла іскорка творення, іскорка будівництва. Про них, як колись, про германське плем’я вандалів, будуть згадувати лиш як про варварів, що нищили твори мистецтва та культури. Бо рівня розвитку їхнього не вистачає, щоб піднятися вище болотяної жаби або гнойових хробаків.Переконані, що це справа не лише фашистських недобитків, а наслідки політики президента Ющенка, який відроджує в Україні фашистську ідеологію, ставить її в ранг державної політики. Вандали вчинили наругу над пам’ятником Вождя на вимогу Ющенка – знищувати пам’ятники радянської епохи. Матеріальну базу, яку їм залишила Радянська Україна, вони практично вже знищили, залишилися ще вже поріділі пам’ятники видатним діячам Комуністичної партії і Радянської влади.Ці випадки разом із зафіксованими раніше нападами на агітаційні намети Комуністичної партії, Блоку лівих та лівоцентристських сил змушують серйозно задуматися над майбутнім нашої країни. Фашистські звірі піднімають голову на нашій землі. Трагічні наслідки того людиноненависницького дурману, який поєднувався із печерним антикомунізмом, світові добре відомі. Нас не залякати. Ніколи комуністи не боялися сил мракобісся. Завжди сонце, яке сходить, розганяло пітьму, а червоний прапор, як відомо, символізує саме це сонце. Тому і з фашизмом все зрозуміло, він приречений…

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
12 груд. 2009 15:17 #45967 від admin
Відповідь від admin у темі Ленін постраждав
Лишаємо тут ваші відгуки стосовно матеріалу: Ленін постраждав

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
12 груд. 2009 15:58 #45970 від neodix
Відповідь від neodix у темі Відповідь: Ленін постраждав
А я тільки сьогодні побачив його в чохлі, але зразу зрозумів чого його сховали.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • trolik
  • trolik аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
12 груд. 2009 16:53 - 12 груд. 2009 19:28 #45976 від trolik
Відповідь від trolik у темі Відповідь: Ленін постраждав
Прочитав звернення комуняк і зрозумів: як завжди віджигають )))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
14 груд. 2009 15:56 #46033 від
Відповідь від у темі Відповідь: Ленін постраждав

neodix;45970 пише: А я тільки сьогодні побачив його в чохлі, але зразу зрозумів чого його сховали.

На святое замахнулись. Антихристьі!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
14 груд. 2009 16:08 - 14 груд. 2009 16:12 #46036 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Відповідь: Ленін постраждав
Тролик, ты к демам относишься серьезно? Если да то говорить с тобой и неочем. Хватит уже тормошить прошлое, сломали памятник, все медаль Вам дадим, вы же сделали МЕГО подвиг. Вы чем-то на скинов похожи, они тоже воюют всегда и непонятно с кем. Гляда даже на твою аватарку можно сказать что ты за человек, вечно в войне и с оружием в руках, ЛЮДИ ПРОСНИТЕСЬ, ХВАТИТ ВОЙНЫ, как выше кто-то сказал, лучше эти усилия в экономику вложите а не воюйте с *камнями*, история не изменить и не переписать.Даже в аське ник *Гайдамака*, бунтарь типо?)))) Админ, почему скрыл кто голосовал в опросе? вроде всегда было все открыто

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 груд. 2009 16:16 #46038 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі Відповідь: Ленін постраждав
знову тему відкрили.......

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
14 груд. 2009 18:13 - 14 груд. 2009 19:11 #46051 від
Відповідь від у темі Відповідь: Ленін постраждав

IIIkinep;46038 пише: знову тему відкрили.......

Тема вічна, бо Він жив, Він живе, Він буде жити...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • trolik
  • trolik аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
14 груд. 2009 18:17 - 14 груд. 2009 18:24 #46052 від trolik
Відповідь від trolik у темі Відповідь: Ленін постраждав
ого )) геть аську прошерстили на наявність ніка ))) вже боюсь )))Відповідаю: не те щоби бунтар, але набридла людська байдужість та не сильна освідченість.. тому приклад - пост трохи вище: "На святое замахнулись. Антихристьі!!!".... *сміюся_не_можу_встати* .. ага.. а ленін значить був месією? Церкви напевно будував, правда таваріщі? І тепер він волає на форумі "Антихристьі" ..... Які ще вам доводи писати !? Пи.Си. А що таке "деми" із попереднього посту?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • trolik
  • trolik аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
14 груд. 2009 18:30 #46082 від trolik
Відповідь від trolik у темі Відповідь: Ленін постраждав

КТО ДАВАЛ ИМ ПРАВО ЛОМАТЬ ПАМЯТНИК

а в кого питав дозволу лєнін коли підігрівав громадянську війну на Україні та посилав війська Муравйова?

Тролик, ты к демам относишься серьезно?

1) згідно мереживого етикету нік співбесідника не транслітерується, а пишеться як є .. це виявляє неповагу. Будь-ласка, не провокуй2) Я "деми" розглядаю як графічний вираз думки.. тобто замість 2-х речень я вставляю картинку.. наглядніше, так би мовити.

прошерстили

- оперативно навели довідку на рахунок мого ніку в асі. Наче це має відношення до теперішньої розмови.І я би радив не розводити "хохлосрач", в мережі є багато дипломованих спеціалістів в погонах для подібних речей. Є якісь доводи в користь лєніна (напр. "лєнін забрав в мого діда корову: я б поступив так само, я ним горжусь")- пишіть, обговоримо. А по-дитячому до слів чіплятись всі можуть.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.193 секунд
0
репостів
0
репостів