Що робити з пам"ятником Леніну?

Більше
07 груд. 2009 13:41 #45664 від dialex-m

Dj Os;45661 пише: Винні)) Ви шо хочете сказати що зараз при владі демократи?

Оце питання цікаве! Леніну, хоча б за те треба пам'ятник зберегти, що він не був хапугою, а ще державу на ноги ставили. І якщо уявити, що він зараз балотувався б в президети, то я був би за комуністів... Чи може я чогось не знаю???

цьоми в оцьми, мицьо

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
07 груд. 2009 13:55 #45665 від Dj Os
Гагага...оце ти мене розмішив)) Першим ділом як тіки він добрався до влади обдирав починаючи від царя закінчуюючи звичайним селянином. Для них ми не люди, ми стадо на йкому можна дєлать дєнгі

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 груд. 2009 14:01 #45666 від ARTIST

Пропоную написати листа Єгипетському уряду про демонтаж пірамід, так їх фараони знущались з бідних рабів заставляючи їх тягати кілька тонні брили.

що ви як малі діти, для чогось щось зносити? Бо це комусь не подобається? Так може і пам,ятник варенику знесемо чи галушці? бо я шото їх не дуже "люблю"...

:bi::bi::bi::bi::bi:

А у європейській Франції вже би напевно спалили зо 20 машин по кожному факту, і уряд би зранку хаотично шукав вирішення проблеми

по-перше: невже українці гідні такої поведінки? Чи стали б вони шкодити один одному, через якісь укази, які їм не подобаються(назбирати грошей на машину українцю набагато тяжкіше ніж французу)по-друге: це ти так казав би, поки хтось не спалив би твою машину, або хату.по-третє: як я зрозумів, щоб здобути демократію, українці повинні чинити хаос на вулицях??

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 груд. 2009 14:26 #45667 від dialex-m

Dj Os;45665 пише: Гагага...оце ти мене розмішив)) Першим ділом як тіки він добрався до влади обдирав починаючи від царя закінчуюючи звичайним селянином. Для них ми не люди, ми стадо на йкому можна дєлать дєнгі

Приємно бачити позитивні емоції! А ще приємніше бачити тему, завдяки якій форум дійсно ожив.. Але у відповідь на своє питання я побачив тільки фантазії. І все ж хочу запитати, обдирав для кого??? Бо теперішні вожді (будь-хто) свій сімейний клан на багато поколінь вперед забезпечили.. Пошепки: (А може і Сталін робив чистки хапуг, в більшості випадків? Га?)

цьоми в оцьми, мицьо

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
07 груд. 2009 14:33 #45668 від Dj Os
dialex-m зрозумій що тоді метою була абсолютна влада, зараз же через те що демократія таки вкроїлась в наше життя у верхах мета гроші через владу. Тоді вібдирали гроші щоб всі були рівноголожопими, зараз же стараються накрасти більше ніж в інших

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Zelya
  • Zelya аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
07 груд. 2009 14:56 #45671 від Zelya
За радянської влади в місті працювали всі підприємства, в лікарнях лікували хворих, освіта була безкоштовною, строїлись нові будинки (весь проспект і не тільки). А чим похвалиться теперішня влада? Хіба що кількістю відкритих "генделиків", в яких споюють молодь.

Вертолеты - души погибших танков!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Forester
  • Forester аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
07 груд. 2009 15:00 #45672 від Forester

trolik;45627 пише: в свій час кожен зробив свій вибір: хтось подався в УПА, хтось виїхав за кордон, а хтось добровільно-примусово пішов служити савєтам. І ще раз наголошую (для водіїв танків, зациклених на савєцькій пропаганді): УПА боролось як проти НАЦИСТІВ, так і проти САВЄТІВ.І ми підтримуємо цю ідеологію. А тобі друже, я би радив навчитись друкувати без суржику )) Чи принцип меншовартості не дозволяє розмовляти українською мовою?

Якби не "САВЄТИ" майно і здобутки яких наша влада продає вже 18-й рік то Незалежна Україна з такими "патріотами" як ти не проіснувала б і один рік.Скільки заводів збудувало УПА? Чи може вони створили якусь інфраструктуру? Чекаю на конекретні факти. Підкреслюю конкретні факти позитивного впливу УПА.:af:
Додано о 15:00
Попереднє повідомлення було написане в 14:57
Адмін з чим звязане різке падіння репутації?Чи може Ви Шановний Адмін поділяєте думку окремої групи форуму?Ви заангажований?Чи можливо хтось впливає на Вашу думку?:ag:Тут попахує новим детективом!!!:ag:

Всё пройдёт и это тоже пройдёт. (с)Царь Соломон[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
07 груд. 2009 15:16 #45676 від Dj Os
Репутацію я тобі свою висловив, таке може зробити кожен натиснувши ваги під аватором.Ми шановний лізите не в той ліс, при владі у нас комуняки були. Як взагалі ви збираєтесь порівнювати армію з ідеологією? Це ніби х** з пальцем рівняти.

За радянської влади в місті працювали всі підприємства, в лікарнях лікували хворих, освіта була безкоштовною, строїлись нові будинки (весь проспект і не тільки). А чим похвалиться теперішня влада? Хіба що кількістю відкритих "генделиків", в яких споюють молодь.

Можна подумати це їх заслуга.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 груд. 2009 15:24 #45679 від Immortal

Forester;45672 пише: [/COLOR]Адмін з чим звязане різке падіння репутації?Чи може Ви Шановний Адмін поділяєте думку окремої групи форуму?Ви заангажований?Чи можливо хтось впливає на Вашу думку?:ag:Тут попахує новим детективом!!!:ag:

))))))))))))))))))))

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
07 груд. 2009 17:33 #45696 від LuK
А чому голосування закрите?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.210 секунд
0
репостів
0
репостів