Що робити з пам"ятником Леніну?

  • trolik
  • trolik аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
14 груд. 2009 18:32 #46085 від trolik
Відповідь від trolik у темі Відповідь: Ленін постраждав

КТО ДАВАЛ ИМ ПРАВО ЛОМАТЬ ПАМЯТНИК

а в кого питав дозволу лєнін коли підігрівав громадянську війну на Україні та посилав війська Муравйова?

Тролик, ты к демам относишься серьезно?

1) згідно мереживого етикету нік співбесідника не транслітерується, а пишеться як є .. це виявляє неповагу. Будь-ласка, не провокуй2) Я "деми" розглядаю як графічний вираз думки.. тобто замість 2-х речень я вставляю картинку.. наглядніше, так би мовити.

прошерстили

- оперативно навели довідку на рахунок мого ніку в асі. Наче це має відношення до теперішньої розмови.І я би радив не розводити "хохлосрач", в мережі є багато дипломованих спеціалістів в погонах для подібних речей. Є якісь доводи в користь лєніна (напр. "лєнін забрав в мого діда корову: я б поступив так само, я ним горжусь")- пишіть, обговоримо. А по-дитячому до слів чіплятись всі можуть.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
14 груд. 2009 18:41 - 14 груд. 2009 18:44 #46090 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Відповідь: Ленін постраждав

trolik;46082 пише: а в кого питав дозволу лєнін коли підігрівав громадянську війну на Україні та посилав війська Муравйова?

згідно етикету

Отвечать вопросом на вопрос, не дав ответ

це виявляє неповагу

1) згідно мереживого етикету нік співбесідника не транслітерується, а пишеться як є .. це виявляє неповагу. Будь-ласка, не провокуй

Раньше ты как-то на это не смотрел, а тут на тебя зацепили... и про этот твой этикет первый раз слышу..

2) Я "деми" розглядаю як графічний вираз думки.. тобто замість 2-х речень я вставляю картинку.. наглядніше, так би мовити.

ЯБВДУЛ!!! :bm::bm::bm:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Domenic
  • Domenic аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
14 груд. 2009 18:47 #46053 від Domenic
Відповідь від Domenic у темі Відповідь: Ленін постраждав

Dentist;46036 пише: Даже в аське ник *Гайдамака*, бунтарь типо?))))

Не зрозумів до чого Гайдамаки до бунтарства?Що до Леніна, то давно вже пора було б його демонтувати, а так як грошей у влади немає, то люди зробили корисну справу=)ИМХОХай краще Шевченку пам'ятник дороблять, займуться облагородженням центру міста та боротьбою зі сміттям, а не реставрацією Ульянова.

Ненавиджу осінь, коханку смерті і маргиналів...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 груд. 2009 18:57 - 14 груд. 2009 23:48 #46096 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі Відповідь: Ленін постраждав
trolik , Юронпацани в нас свобода слова:)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
14 груд. 2009 21:49 #46072 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Відповідь: Ленін постраждав

Domenic;46053 пише: Не зрозумів до чого Гайдамаки до бунтарства?Що до Леніна, то давно вже пора було б його демонтувати, а так як грошей у влади немає, то люди зробили корисну справу=)ИМХОХай краще Шевченку пам'ятник дороблять, займуться облагородженням центру міста та боротьбою зі сміттям, а не реставрацією Ульянова.

Почитай про них немного)))) а про Ленина, прочитай всю тему, может поймешь, как был выше вопрос задан, на какой так и не дали ответ, *КТО ДАВАЛ ИМ ПРАВО ЛОМАТЬ ПАМЯТНИК*

trolik;46052 пише: ого )) геть аську прошерстили на наявність ніка ))) вже боюсь )))Відповідаю: не те щоби бунтар, але набридла людська байдужість та не сильна освідченість.. тому приклад - пост трохи вище: "На святое замахнулись. Антихристьі!!!".... *сміюся_не_можу_встати* .. ага.. а ленін значить був месією? Церкви напевно будував, правда таваріщі? І тепер він волає на форумі "Антихристьі" ..... Які ще вам доводи писати !? Пи.Си. А що таке "деми" із попереднього посту?

демы, это демотиваторы, картинки какие ты тут выкидываешь... а что это за слово такое

прошерстили

я даже такого не знаю, просвети меня

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Domenic
  • Domenic аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
15 груд. 2009 00:30 #46101 від Domenic
Відповідь від Domenic у темі Відповідь: Ленін постраждав

Dentist;46072 пише: Почитай про них немного)))) а про Ленина, прочитай всю тему, может поймешь, как был выше вопрос задан, на какой так и не дали ответ, *КТО ДАВАЛ ИМ ПРАВО ЛОМАТЬ ПАМЯТНИК*

Право? А що ти про нього знаєш? Чи може знову порадиш літературу погортати? Якщо в суспільстві з'явились радикально налаштовані люди - це ознака невдоволення та прагнення змінити. Наша проблема, говорю зараз про націю, що не завжди ми готові за своє право поборотись, та його відстояти.Подобається вам пам'ятник Леніну,так прошу шпатель в руки та реставруйте, особисто я за його демонтаж. І не треба голосних фраз про пам'ять до історії, моєму діду наприклад вже все одно, з Соловків так і не повернувся...

Ненавиджу осінь, коханку смерті і маргиналів...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 груд. 2009 09:16 #46107 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Відповідь: Ленін постраждав
про гайдамак, узнай хоть откуда пошло название. право? ну я не юрист, но почему-то милиция их задержала, значит это было правонарушением. мне тоже много что не нравится, но я не иду и не трощу ничего. из твоих слов выходит что история это фигня, ну тогда сдедуйщая цель *вандалов* *звезда* для авганцев, они воевали непонятно за что, и даже не на Украине, зачем им памятник, да ???? тогда и снести вечный огонь, все снести что отсносится у СССР(и почти все дома в городе снести))))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
15 груд. 2009 09:57 #46109 від
Відповідь від у темі Відповідь: Ленін постраждав

IIIkinep;46096 пише: trolik , Юронпацани в нас свобода слова:)

Якщо ти утотожнюєш Троліка і юрона, то це не так. А щодо "хто давав право?", то по-перше, є Указ Президента, який забуханий Шпіля чомусь не виконує, а по-друге, зверни увагу на опитування: більше 50 % шепетівчан голосують за знесення Лєніна. Це практично референдум.
Додано о 09:57
Попереднє повідомлення було написане в 09:51

Dentist;46107 пише: про гайдамак, узнай хоть откуда пошло название. право? ну я не юрист, но почему-то милиция их задержала, значит это было правонарушением. мне тоже много что не нравится, но я не иду и не трощу ничего. из твоих слов выходит что история это фигня, ну тогда сдедуйщая цель *вандалов* *звезда* для авганцев, они воевали непонятно за что, и даже не на Украине, зачем им памятник, да ???? тогда и снести вечный огонь, все снести что отсносится у СССР(и почти все дома в городе снести))))))

Ленін у Шепетівці - то все одне, що Гітлер у Хайфі. Ти хіба не знаєш, що від комунізму найбільше постраждав український народ? Треба захищати права не комуняк недорізаних, а Українців.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 груд. 2009 09:57 #46111 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі Відповідь: Ленін постраждав
проголосувало 62 людини)в нас на форумі стільки нема:)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
15 груд. 2009 10:03 #46112 від
Відповідь від у темі Відповідь: Ленін постраждав

Dentist;46107 пише: про гайдамак, узнай хоть откуда пошло название. право? ну я не юрист, но почему-то милиция их задержала, значит это было правонарушением. мне тоже много что не нравится, но я не иду и не трощу ничего. из твоих слов выходит что история это фигня, ну тогда сдедуйщая цель *вандалов* *звезда* для авганцев, они воевали непонятно за что, и даже не на Украине, зачем им памятник, да ???? тогда и снести вечный огонь, все снести что отсносится у СССР(и почти все дома в городе снести))))))

До речі, ти чому не на парах?
Додано о 10:03
Попереднє повідомлення було написане в 09:58

IIIkinep;46111 пише: проголосувало 62 людини)в нас на форумі стільки нема:)

А ти врахував тих, кого ребе Lego "обрізав". Цей судилківський комуняка лише моїх постів з десяток ліквідував.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.167 секунд
0
репостів
0
репостів