Що робити з пам"ятником Леніну?

  • trolik
  • trolik аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
08 груд. 2009 09:57 #45738 від trolik

Lego;45735 пише: Вот вы прям продвинули Украину в Европу так, что дальше просто некуда!!!!Интересно, какая пропорциальная зависимость продвижения в Европу от количества разрушенных памятников?

я і не казав, що я "прадвігаю" в європу.... це просто приклад. Порівняння норм і рівнів життя. Адже чомусь всі на європу орієгтується, коли йдеться про подібні речі, а не на Берег Слонової Кістки ? Правда? І на випередження: я не агітую ні в єс, ні в нато, ні в який союз взагалі, бо ми можемо бути самодостатніми, на своїй землі.

Lego;45735 пише: Чувак, ты топчешься на месте переливая из пустого в порожнее! Не отвечаешь на прямые вопросы, выдвигаешь какие-то смутные теории... надоело уже задавать тебе вопросы, все равно ответа ни них не будет, а вместо них будут снова какие-то домыслы о том "вот как бы да кабы"... и советы прочитать то или иное...

Я не топчусь, а даю конкретні думки, на відміну від твоїх - наскрізь прогнивших совком: або біле, або чорне... третього нема... або нацисти і фашісскіє прахвасні або русскіє асвабадітєлі... Правильно ?

Lego;45735 пише: Мне это не интересно, т.к. историю советского периода я слышал из первоисточников, а не через призму "народных мучеников".

А тобі взагалі щось "інтєрєсно", крім думок твоєї бабці? Чи твоя бабця все життя пропрацювала в архіві КГБ. і все знає ?

Lego;45735 пише: Советы потратили 50 лет на стройку пусть и скудного, но благополучия... а что сделали вы? Подняли головы? Или вам все 50 лет и дыхнуть не давали поэтому вы решили в отместку подолбить памятник и записать в себя "патриоты"?Вы считаете такие методы "поднятия голов" уместными? Больше вариантов у вас нет? Переписали историю? Хоть на один вопрос ответим?

так-так.. 50 років смертей і нещасть заради 20 років відносно нормального існування ? ну ти тіп даєш....Ти справжній комсомолець, володька би тобою гордився....А ми піднімаємо голову.. і далі - більше, бо люди починають думати своєю головою, а не як скажуть. А переписувати історію не потрібно. Головне пам"ятати хто є кат, а хто є жертва... і якщо росія визнала себе правонаступницею СССР (і відповідно заграбастала всю казну), то хай тепер і віддає борги СССР. Нюрбергу 2 - бути ! Але це буде вже комуністичний Нюрберг.. хай пізно, але головне не покарання - а визнання!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 груд. 2009 10:20 #45740 від IIIkinep
Я би забанив вже давно.....жаль демократія у нас:)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 груд. 2009 12:24 - 08 груд. 2009 13:25 #45741 від Lego
Зачем Шкипер? Тут же такой "перл")))На более "интелектуальный" ответ я и не рассчитывал)))Так так... что тут у нас?Записал меня в коммунисты (видимо откуда-то узнал про мои красные труселя)))) ... что еще... сравнил свои "реальні" думки с моей совковой гнилью (хорошая самооценка, чувак)... Проанализировав не понятно каким местом мои мысли, выдвинул "гениальную" теорию "або нацисти і фашісскіє прахвасні або русскіє асвабадітєлі... Правильно ?"Ну раз уж ты сам озвучил понятие "нацисти і фашісскіє прахвасні", значит что-то в этом есть - я тебя за язык не тянул...Предположил, что я знаю обо всем этом лишь по слухам бабушки (улыбнуло если честно)... еще бы сказал что я кроме букваря написанным Ленином ничего не читал...Что еще? Заочно, вместо "володьки" выдал мне комсомольский билет (мечта жизни сбылась!))))... Дальше... намекнул на долги СССР... что ж... актуально... Ленин в этом тоже виноват? Ты сам то работал во время СССР?Ах да! Самое главное - "Нюрбергу 2 - бути !".... лишь добавлю - аминь!))))))Что ж поздравляю... блеснул интеллектом!)))Тем не менее ответы на основные вопросы остались где-то там... за гранями понимания... наверное в другом измирении... или параллельной реальности в которой у власти УПА... Попытка № последняя:Вопрос 1.Вот вы признали Ленина катом... хорошо, дело ваше и каждого... в том числе и меня как гражданина Украины.... но, право на демонтаж или разрушение вам кто-то давал????? Вы являетесь представителем власти? Третий или четвертый раз спрашиваю!Вопрос 2.Больше вариантов "поднятия голов" у вас нет??? Ты противоречишь сам себе "але головне не покарання - а визнання!" Как по мне, вандализм ближе к "покаранню" чем к "визнанню"... Или я ошибаюсь?Скажи пожалуйста Тролик, ты реально так думаешь????

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 груд. 2009 12:41 - 08 груд. 2009 12:46 #45743 від ARTIST

будемо тицяти на захід пальцьом і казати "європа! не то шо в нас панімаєш...."

Да не те, що в нас. Чи ви думаєте, що Європа - це тільки високий еекономічний рівень і тд?? Та в Європі люди культурніші за нас раз в 100. І там за руйнування пам'ятників дали такий срок...

А ми піднімаємо голову.. і далі - більше, бо люди починають думати своєю головою, а не як скажуть.

Шось ви погано думаєте, раз дозваляєте робити собі такі речіАх да, може ви і Горбачова героєм вважаєте, він же СССР розвалив?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 груд. 2009 13:15 #45744 від Lego
Каким героем? Он же забрал всю казну!)))Во паразит!)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 груд. 2009 13:29 #45747 від Dj Os

право на демонтаж или разрушение вам кто-то давал?????

А те що місцева влада не виконує прямі вказівки та укази не є порушенням? Яка у нас влада такими методами до неї і достукуються.

Больше вариантов "поднятия голов" у вас нет???

А що ти можеш запропонувати?

Да не те, що в нас. Чи ви думаєте, що Європа - це тільки високий еекономічний рівень і тд?? Та в Європі люди культурніші за нас раз в 100. І там за руйнування пам'ятників дали такий срок...

Шо ти рівняєш? Яка влада такі і методи.І взагалі щоб без демагогії дайте відповідь самим собі:Ленін нищив український народ. Конкретно так чи ні? Чи може стояти памятник кату в центрі міста?Давайте відкинем совок...комунізм і тд..Просто дайте відповідь.З.И. Судячи по голосуванню далеко не всі вважають шо вові треба лишитись

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Zelya
  • Zelya аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
08 груд. 2009 14:10 - 08 груд. 2009 14:13 #45748 від Zelya

Dj Os;45747 пише: І взагалі щоб без демагогії дайте відповідь самим собі:Ленін нищив український народ. Конкретно так чи ні? Чи може стояти памятник кату в центрі міста?

Назріло питання: в якому році помер Ленін, і яке він має відношення до сталінських репресій та голодомору 32-33 років?

Вертолеты - души погибших танков!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
08 груд. 2009 14:19 #45749 від Dj Os
А вище прочитай но....я тебе здивую але у нас було 2 голодомори

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • trolik
  • trolik аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
08 груд. 2009 14:49 #45750 від trolik
голодомори було 3:1)1921—1923 рр., тобто одразу ж після поразки українських національно-визвольних змагань 1917—1921 рр. Ось до них якраз і причетний володька2) 1932—1933 рр3) 1946—1947 рр

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 груд. 2009 15:09 #45751 від IIIkinep
Не пойму голодомири було 3,а виний тільки Ленін.вибачте якщо шо....я не месний)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.249 секунд
0
репостів
0
репостів