Любовь в стихах

Більше
30 січ. 2008 18:52 #17120 від ~REFLEXA~
Відповідь від ~REFLEXA~ у темі Любовь в стихах

Лучше дорого молчать, чем дешево говорить...
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • SELENA
  • SELENA аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
01 лют. 2008 23:07 #17231 від SELENA
Відповідь від SELENA у темі Любовь в стихах
Отодвинув мечты и устав от идей,Жду зимы как другие не ждут.Помнишь, ты обещал, что не будет дождей?А они все идут и идут...Удивленно смотрю из квартирных окон-Я во сне или все ж наяву?Помнишь, ты говорил, что вся жизнь- это сон?Я проснулась и ,странно, -живу,А завтра опять мне играть свою роль,И смеяться опять невпопад.Помнишь, ты говорил, что любовь-это боль?Ты ошибся, любовь- это ад...

Вкладений файл:
То что не сделано вовремя, уже не будет сделано никогда

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
06 лют. 2008 21:55 #17448 від ~REFLEXA~
Відповідь від ~REFLEXA~ у темі Любовь в стихах
__ Ты рядом ___Ты - рядом, и все прекрасно:И дождь, и холодный ветер.Спасибо тебе, мой ясный,За то, что ты есть на свете.Спасибо за эти губы,Спасибо за руки эти.Спасибо тебе, мой любый,За то, что ты есть на свете.Ты - рядом, а ведь могли быДруг друга совсем не встретить..Единственный мой, спасибоЗа то, что ты есть на свете!Юлия Друнина

Лучше дорого молчать, чем дешево говорить...
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • SELENA
  • SELENA аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
06 лют. 2008 22:56 #17450 від SELENA
Відповідь від SELENA у темі Любовь в стихах
Звезда моя!Луна моя младая!Одной лишь страстью дикой обладая,Я потому и болен, что люблю,Тебя одну,Тебя, Звезду мою!

Вкладений файл:
То что не сделано вовремя, уже не будет сделано никогда

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 лют. 2008 15:55 #17471 від ~REFLEXA~
Відповідь від ~REFLEXA~ у темі Любовь в стихах
Ты никогда не зналКак я живуТы никогда не верилЧто мы станем друг для друга ветромИ помнил лишь поцелуй, забытый мной давноМой милый друг, люби и дальшеПомни, ждиЯ вернусь- ты знаешьНо в любви я снова откажуПрости за этоИ не лги, когда другую ты полюбишьВедь дело не в любви, а в взаимности и в чувствеТы помнишь!?Как мы клялись любить и ждатьЯ не могла обещание сдержатьНо знай, что буду помнить все!Тебя мой милый не забуду!Не забывай и ты!

Лучше дорого молчать, чем дешево говорить...
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 лют. 2008 13:05 #17501 від Nastynya
Відповідь від Nastynya у темі Любовь в стихах
Вірш який я знаю на пам"ять, да і мабуть всі його чули)))Дуже мені подобається!І.Франко "Чого являєшся мені у сні?"Чого являєшся меніУ сні?Чого звертаєш ти до менеЧудові очі ті ясні,Сумні,Немов криниці дно студене?Чому уста твої німі?Який докір, яке страждання,Яке несповнене бажанняНа них, мов зарево червоне,Займається і знову тонеУ тьмі?Чого являєшся меніУ сні?В житті ти мною згордувала,Моє ти серце надірвала,Із нього визвала одніОті ридання голосні - Пісні.В житті мене ти й знать не знаєш,Ідеш по вулиці - минаєш,Вклонюся - навіть не зирнешІ головою не кивнеш,Хоч знаєш, знаєш, добре знаєш,Як я люблю тебе без тями,Як мучусь довгими ночамиІ як літа вже за літамиСвій біль, свій жаль, свої пісніУ серці здавлюю на дні.О ні!Являйся, зіронько, мені!Хоч в сні!В житті мені весь вік тужити - Не жити.Так най те серце, що в турботі,Неначе перла у болоті,Марніє, в'яне, засиха, - Хоч в сні на вид твій оживає,Хоч в жалощах живіше грає,По-людськи вільно віддиха,І того дива золотогоЗазнає, щастя молодого,Бажаного, страшного тогоГріха!

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 лют. 2008 13:23 #17503 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі Любовь в стихах
хух, аж мороз по шкірі пішов. згадався випускний екзамен в 11 класі з укр літератури. Правда мені попався "Любіть Україну..." Бррр

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • SELENA
  • SELENA аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
10 лют. 2008 20:01 #17561 від SELENA
Відповідь від SELENA у темі Любовь в стихах
Amarillo es el oro,Blanca es la plata.Y azules son los ojosQue a mi me matan.Tengo un dolor continuoQue no digo que te quieroY de noche sueno contigo.A la muerte llamoY no quiere venir Que hasta la muerte tieneLastima de mi

Вкладений файл:
То что не сделано вовремя, уже не будет сделано никогда

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Ikke
  • Ikke аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
10 лют. 2008 22:37 #17566 від Ikke
Відповідь від Ikke у темі Любовь в стихах
Читается и звучить цей вiршик гарно, розумiеться правда не повнiстю... SELENA, не скажеш про що вiн?


Эффективность разговора обратно пропорциональна затраченному на него времени

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • SELENA
  • SELENA аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
12 лют. 2008 23:18 #17704 від SELENA
Відповідь від SELENA у темі Любовь в стихах
<div class='quotetop'>(Ikke @ 10.2.2008, 22:37) [snapback]33394[/snapback]</div>

Читается и звучить цей вiршик гарно, розумiеться правда не повнiстю... SELENA, не скажеш про що вiн?[/b]

плиз((((((((Желтым является золото, Белым является серебро. И синими являются глаза, которые убивают меня. У меня есть постоянная боль, Которую я не говорю, что я люблю тебя, ночью я звучу с тобой. В смерть я звоню он не хочет приходить, что даже у смерти есть Жалость для меня. ))))))))))))))))))))

Вкладений файл:
То что не сделано вовремя, уже не будет сделано никогда

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.451 секунд
0
репостів
0
репостів