Магазин Білий Вітер!!!

  • saD
  • saD аватар Автор теми
  • Новачок
  • Новачок
Більше
23 січ. 2011 16:48 #59138 від saD
Магазин Білий Вітер!!! був створений saD
Не ведіться на вакансії магазину Білий Вітер!!! Обманюють і кидають простих працюючих на зарплату!!! Працюєш на випробувальному терміні, а потім кажуть, що ти не підходиш їм і гроші за відпрацьовані дні не виплачують!!!І не купуйте у них нічого!!! Є дуже багато людей у них, які рекомендують купувати все за низькими цінами!!! Все розвод-шарашкіна контора!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 січ. 2011 17:17 #59140 від jaruto
йа там комп купував!мать гріється шо аж пече!а причину вони коли гарантія була НЕ ЗНАЙШЛИ!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 січ. 2011 17:21 #59142 від Dj Os
Дякуєм за інформацію) будем знати

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
23 січ. 2011 17:22 #59143 від
Відповідь від у темі Відповідь: Магазин Білий Вітер!!!
Представителя из общества защиты пользователей (обычно простой юрист) на них, а там уже разбирательство (как правило никому гемора ненадо, потому вопрос решается на месте)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 січ. 2011 17:24 #59144 від Andryuha941
Я там вінчєстєра чи процесора хтів купити))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 січ. 2011 18:18 #59149 від Шепетівчанин
Купував там пару разів флешки та інше, вцілому задоволений.На рахунок роботи у них не знаю, а от товарів там дійсно дуже великий вибір. Ціни також радують.(Альтернативи в Шепетівці поки що немає). Користуюсь їхніми послугами з того часу, коли вони ще у маленкій коморці в ЦУМі працювали, нарікань не викликали ніколи!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 січ. 2011 18:19 #59150 від jaruto
ну флешки я сам тоже купую,бо в них найбільший вибір)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vernaia
  • Vernaia аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
23 січ. 2011 18:42 - 27 січ. 2011 21:05 #59153 від Vernaia
Так, дійсно!!! Не знаю, хто є автором теми але дуже вдячна йому за те, що піднято таке питання!!! Можу сказати, що автор цих рядків далеко не єдиний, кого просто "кинули" з оплатою праці!!! Дійсно, навіщо ж магазину платити працівникам, якщо можна взяти на два тижні на безоплатний випробувальний термін,а потім не заплатити. Хоча, спочатку вони слізно обіцяли, що платитимуть і не треба укладати ніякого письмового договору про те, що дана людина знаходиться в них на роботі. Хоча, за законом, згідно КЗоТ України у статті 26 та 64, трудовий договір повинен бути укладений за будь-яких умов!!!!Більше того - повідомляючи про те, що випробувальний термін не пройдено, господарі магазину переходили на особистості і принижували стажера, не маючи для цього ніяких підстав і їхня думка є суб"єктивною!Та це ще далеко не все, що можна сказати про наш "вельми шановний" "Білий вітер". Покупці там теж обмануті, при чому дуже навіть жорстоко! Всі відвідувачі цього магазину, з ким повелися не гідно і хто буде читати ці рядки, мене зрозуміють!!!Наприклад, при власноручній збірці комп"ютерного системного блоку - там не встановлюють кулери, що відповідають за охолодження системи і це приводить до неякісної роботи, або взагалі до поломки. Коли людина звертається в сервіс з проханням відремонтувати товар, замість того, щоб усунути проблему, сервісник займається чимось, що ніяким чином не стосується даної проблеми, а робить те, що принесе більший заробіток магазину і завдяки чому та сама людина звернеться невдовзі ще раз!!! І це далеко не весь перелік. Так, можливо там найнижчі ціни, але й товар найнижчої якості!!! Прохання не залишатись осторонь та не вестись на провокації!!!!!! будьте уважні, адже з економивши сьгодні - ви втратите завтра вдвічі більше!!!!!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 січ. 2011 18:48 #59154 від jaruto
за куллера і ремонт+1!коли я збирав то вони на мій 2-х ядерник "гарячий" вліпили куллер від селерона! а я то думав чо він так гріється(були проблеми з материнкою(не стартувала) а вони мені віндовс переставляли!ужас!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vernaia
  • Vernaia аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
23 січ. 2011 18:54 #59155 від Vernaia
йа там комп купував!мать гріється шо аж пече!а причину вони коли гарантія була НЕ ЗНАЙШЛИ!Не нашли потому что не вигодно им ее находить!!!! Ниже есть мой ответ - почитай и поймешь!!!! Это потому что они не устанавливают кулера, так как экономят даже на них, да и знают, что покупатель будет обращаться за помощью, а они сдирают бабки за совершенно левую работу!!!! Это я знаю не по наслишке, есть несколько человек, которые могут подтвердить!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.166 секунд
0
репостів
0
репостів