Магазин Білий Вітер!!!

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 січ. 2011 18:54 #59158 від jaruto
и я тоже могу подтвердить!после установки МНОЙ куллеров вс' стало лучше)только на проц надо другой купить(

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vernaia
  • Vernaia аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
23 січ. 2011 18:56 - 23 січ. 2011 22:39 #59160 від Vernaia

jaruto;59154 пише: за куллера і ремонт+1!коли я збирав то вони на мій 2-х ядерник "гарячий" вліпили куллер від селерона! а я то думав чо він так гріється(були проблеми з материнкою(не стартувала) а вони мені віндовс переставляли!ужасНе стартанула, потому что недостаток охлаждения северного моста!!!!!!![QUOTE/]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 січ. 2011 20:15 #59175 від T-S
На рахунок їх збірки згоден із всім вищезказаним і навіть міг-би трохи дописати, але не хочу.ЇХ головний козир - ціна, а це вагомий аргумент.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
23 січ. 2011 20:32 #59176 від LuK
ну і вибір найкращий у місті.постійно поновлюється ассортимент.поки нарікань на них нема.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
23 січ. 2011 20:36 #59177 від odin
"мать гріється", "товари низької якості" -- а до чого тут магазин? не те, що я агітую за "білий вітер"- мені пофіг. Про роботу - не будьте лохами коли влаштовуєтесь працювати "на дядю"Про "якість товару" - є гарантія виробника (магазин тут майже нідочого), є гарантія магазину (але не ведіться коли вам клеють наклейку з датою, і кажуть що це гарантія) і обов'язково вимагайте чек. і, до речі, сенс існування кожного магазину зводиться до продажу високорентабельної техніки, а не високоякісної.Білий вітер парить асєри, апасєри (той самий асєр), фокстрот - дельфи, вікотек - алєзі, віко і меридіан.Он у фокстроті є фотоапарати ерго - впродовж декількох місяців дохне кожний третій.Не подобається - купуйте епл, соні і тд. Дорого, зате якісно. Я при покупці техніки ЗАВЖДИ вимагаю чек і гарантійний талон - а далі - пофіг який магазин, поганий чи хороший. Якщо різ зіпсується з вини виробника - МУСЯТЬ полагодити або замінити. На період ремонту МУСЯТЬ дати в користування аналогічну річ.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 січ. 2011 20:43 #59178 від T-S
ERGO это кстати бывшая тм UFO.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vernaia
  • Vernaia аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
23 січ. 2011 20:45 #59179 від Vernaia
Odin, о чем ты говоришь??? "Не будьте лохами", "Требуйте вещь в замену", не все такие умные и предусмотрительные, как ты!!!! Многие все еще доверяют людям. И ты зайди в магазин, они сейчас снова взяли очередного, как ты сказал - лоха...интересно, он потребовал у них оформление официально??? А таких - сотни, если не тысячи!!! Так же, как и клиентов, которые являються обычными пользователями и зачастую при покупке компа ничего в этом не смыслят!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 січ. 2011 21:23 #59182 від Dj Os
Особисто я там нічого не купував але на рахунок цін незгодний..ціни у них не маленькі. У місті є точки і з вигіднішими цінами

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
23 січ. 2011 21:25 #59183 від odin

Vernaia;59179 пише: Odin, о чем ты говоришь??? "Не будьте лохами", "Требуйте вещь в замену", не все такие умные и предусмотрительные, как ты!!!!!

О том и говорю. Будьте такими умными и предусмотрительными как я, ...

Vernaia;59179 пише: Многие все еще доверяют людям.

...перестаньте доверять людям...

Vernaia;59179 пише: И ты зайди в магазин, они сейчас снова взяли очередного, как ты сказал - лоха...интересно, он потребовал у них оформление официально???

Это вы назвали "очередного" лохом. Я не знаю кого они там взяли, и мне пофиг, что там с ним дальше будет.На людях можна ездить до того времени, пока они разрешают на них ездить. Пусть не разрешают.

Vernaia;59179 пише: Так же, как и клиентов, которые являються обычными пользователями и зачастую при покупке компа ничего в этом не смыслят!

И что? устроить демонстрацию под плохими магазинами?Я подсказал как быть. Хотите - продолжайте дальше не брать чеки и гарантийки, и устраивайтесь на нелегальную работу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 січ. 2011 21:44 #59185 від ARTIST
Мені "Білий Вітер" подобається особисто) Мені навіть діагностику раз безкоштовно зробили)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.168 секунд
0
репостів
0
репостів