Магазин Білий Вітер!!!

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 січ. 2011 21:49 #59186 від jaruto

Частина повідомлення прихована від гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити її.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vernaia
  • Vernaia аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
23 січ. 2011 22:23 #59187 від Vernaia

odin;59183 пише: О том и говорю. Будьте такими умными и предусмотрительными как я...))а от скромности ты не умрешь:ag:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vernaia
  • Vernaia аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
23 січ. 2011 22:35 #59188 від Vernaia

odin;59183 пише: О том и говорю. Будьте такими умными и предусмотрительными как я, ...

а от скромности ты не умрешь:ag:
Додано о 22:30
Попереднє повідомлення було написане в 22:28

odin;59183 пише: ...перестаньте доверять людям...

Ты решил вклиниться в сознание общества?:dl:
Додано о 22:35
Попереднє повідомлення було написане в 22:30

odin;59183 пише: Я не знаю кого они там взяли, и мне пофиг, что там с ним дальше будет.

А мне не пофиг! Правильно, большинству пофиг, пока это не коснеться его самого и тогда тебе точно так же потребуется чей-то совет, не важно в каком вопросе...или ты и тогда скажешь, что всемогущий и все знаешь??? А тебе скажут: а мне пофиг, что у тебя за проблема....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 січ. 2011 23:01 #59191 від Шепетівчанин
Кожен в житті помиляється, і краще хай Вам це буде уроком, а не щось гірше.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • HaNeS
  • HaNeS аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
24 січ. 2011 15:20 #59213 від HaNeS
Дійсно дуже добре, що затронули цю тему на форумі, тому що насправді там не найякісніший сервіс, і вже уж не самі низькі ціни. Ну от не знаю чи то збіг чи що, в мене є знайомі, які купували там комп'ютери, так от у двох людей, які купили ком'ютери – вони накрилися, ще у двох ноутбуки – те ж саме. А я вже й сам бувало подумував у них купити комп'ютера. І ще, коли вони ремонтували "машину" моєму другу, шось в нього із звуком було, то впихнули якусь таку "дешеву звукову", у нього ще досі, через два роки, постійно якісь проблеми зі звуком. :bm: А от комплектуючі мабуть купити можна, але не комп'ютери. ЦЕ враження, яке склалося особисто в мене про цей магазин…

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
24 січ. 2011 15:34 #59217 від AxeL-V

Частина повідомлення прихована від гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити її.

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 січ. 2011 15:41 #59218 від T-S

AxeL-V;59217 пише: *** скрытый текст ***

[HIDE-POSTS=200]Можу вгадати марку ноута, а то і модель. Вини користувача там точно нема. Там заводський брак. Якщо ноут принесли по гарантії, то їм мінус однозначно. [/HIDE-POSTS]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
24 січ. 2011 15:58 #59220 від AxeL-V

Частина повідомлення прихована від гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити її.

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 січ. 2011 16:31 #59221 від Dentist
Про этот магазин ничего плохого не могу сказать, единственный компьютерный магазин с каким можно нормально работать. Если заказываю товар, привозят быстро, с заменой так же проблем не было, довольно хороший выбор товаров. Обслуживание нормальное, отношение так же отличное, не раз брал товар в отсрочку на не малую сумму. По поводу стажерства, нужно было обговорить все нюансы, а если даже они вас не взяли, они должны были это чем-то аргументировать, было такое или нет?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Vernaia
  • Vernaia аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
24 січ. 2011 19:49 #59230 від Vernaia
По поводу стажерства, нужно было обговорить все нюансы, а если даже они вас не взяли, они должны были это чем-то аргументировать, было такое или нет?[/QUOTE]Ага, аргументировали! Просто перешли на личные оскорбления и толком так называемых "аргументов" в помине не было! Нюансы точно так же обговаривались, на словах, и все всем пообещали, что и заплатят, и все хорошо будет! И договор сказали, что составят - позже))[/QUOTE]
Додано о 19:49
Попереднє повідомлення було написане в 19:41

Dentist;59221 пише: Обслуживание нормальное, отношение так же отличное, не раз брал товар в отсрочку на не малую сумму. По поводу стажерства, нужно было обговорить все нюансы, а если даже они вас не взяли, они должны были это чем-то аргументировать, было такое или нет?

Ага, аргументировали! Начали оскорблять и переходить на личности! Нюансы так же обговаривались и хозяева пообещали на словах, что и заплатят, и все остануться довольны. Только вот договор составлять не хотели...сказали, что составляют после испытательного срока, хотя это не по правилам!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.163 секунд
0
репостів
0
репостів