![У селі Михайлючка змагались юні футболісти району](/media/k2/items/cache/5d75106e6b275cba5bd4580d90110df0_Generic.jpg)
У селі Михайлючка змагались юні футболісти району
12-13 червня 2017 року на футбольному полі ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Михайлючка було проведено відкриту Першість Шепетівської районної ДЮСШ «Колос» серед дітей 2003-2004 р.н., яка присвячена Дню заснування Міжнародного Олімпійського комітету. В змаганнях взяти участь 5 команд Шепетівського району, а саме: збірна команда Корчицької сільської ради, команда Червоний Цвіт, команда с. Михайлючка, команда «Колос» с. Судилків, збірна команда «Темп» Шепетівського району.
![Завершився 11 тур чемпіонату Шепетівки з футболу 8х8](/media/k2/items/cache/38eff94347f816defb5f4328837d081e_Generic.jpg?t=20170615_131913)
Завершився 11 тур чемпіонату Шепетівки з футболу 8х8
В 11 турі, який проходив 13-14 червня, між собою зустрічалися: Славутич – Цукровик, Фортуна – Локомотив, Ірбіс – Вимпел та ДП «ШРЗ» – "Шанхай". Якщо коротко, то основними подіями туру стали: перші очки здобуті командою «Славутич» та на 99% оформлене чемпіонство команди «Ірбіс».
![Неповнолітня шепетівчанка впала з даху багатоповерхівки](/media/k2/items/cache/36e969c5012571ad1e3196db7df7da32_Generic.jpg?t=20190709_212023)
Неповнолітня шепетівчанка впала з даху багатоповерхівки
З даху 9-поверхового будинку колишнього гуртожитку медичного училища на проспекті Миру впала 17-річна шепетівчанка. Трагічна подія сталася 14 червня близько 22:30.