![Піротехніки знищили два боєприпаси часів війни](/media/k2/items/cache/4e9a458c4df878b0926151b79ee6c997_Generic.jpg)
Піротехніки знищили два боєприпаси часів війни
1 червня о 17:30 піротехніки Служби порятунку вилучили та успішно знищили на спецполігоні артснаряд 152 калібру та протитанкову міну часів Другої світової війни.
![Відзначили Міжнародний день захисту дітей](/media/k2/items/cache/3e5581a2991d4fd6753f636969e09def_Generic.jpg?t=20170602_153546)
Відзначили Міжнародний день захисту дітей
1-го червня до Дня захисту дітей для маленьких шепетівчан влаштували свято. З цієї нагоди, в міському будинку культури пройшло Свято дошкільників "Хай завжди буде сонце". Перед повною залою учасників дійства та їх батьків виступили вихованці дошкільних навчальних закладів, які порадували усіх своїми талантами.
![Правоохоронці вилучили близько півтонни фальсифікованого алкоголю](/media/k2/items/cache/2a937451d4e09c310617893390bea345_Generic.jpg)
Правоохоронці вилучили близько півтонни фальсифікованого алкоголю
Підроблений коньяк та горілку правоохоронці вилучили під час 4-х санкціонованих обшуків, проведених у Полонському та Шепетівському районах.