![Шепетівчани здобули нагороди на міжнародному дитячо-юнацькому фестивалі народного мистецтва](/media/k2/items/cache/bcb4e6d3f1003f50759e343572fa200e_Generic.jpg)
Шепетівчани здобули нагороди на міжнародному дитячо-юнацькому фестивалі народного мистецтва
З 19 по 21 травня 2017 року у місті Мукачево Закарпатської області відбувся X Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль народного мистецтва «Смарагдові витоки». На захід завітали понад 500 учасників з багатьох куточків країни, щоб відродити та зберегти самобутні перлини народної культури – музичного, танцювального, прикладного, декоративно-ужиткового мистецтв України.
![По Проспекту Миру з квартири вкрали комп'ютер та принтер](/media/k2/items/cache/b3f3569809bbc5be32ba2280db0ce2dc_Generic.jpg)
По Проспекту Миру з квартири вкрали комп'ютер та принтер
2 червня в період часу з 08.00 по 14.00 годину в м. Шепетівка по пр. Миру невстановлена особа шляхом підбору ключа проникла у квартиру, що належить 39-річному місцевому жителю, звідки викрала комп'ютер та принтер. Сума завданого збитку становить 7800 гривень.