П'ятниця, 30 червня 2017 — Сайт міста Шепетівка
Відбувся круглий стіл присвячений 225-річниці битви під Жилинцями
Розділ Події

29 червня 2017 року в Обласному літературно-меморіальному музеї М. Островського, спільно з Державним історико - культурним заповідником "Межибіж", відбувся круглий стіл "Дослідження історичних подій для розуміння сучасних реалій: Битва під Зеленцями – від питання локалізації місця та значення її в сучасних польсько-українських відносинах". Подія була присвячена 225-річниці битви під Жилинцями (зараз Шепетівський район) між російськими та польськими військами, яка відбулася 18 червня 1792 року. Перемогу у цій битві отримали поляки, хоча в багатьох російських джерелах перемогу віддавали російським військам. З метою встановити історичну справедливість і зібралися науковці. 

Підсумки 13 туру чемпіонату міста Шепетівки з футболу 8х8
Розділ Спорт

Тур розпочався 27 червня іграми між командами «Фортуна»-«Шанхай» та «Вимпел»-ДП «ШРЗ». Якщо у грі між Вимпелом та ДП «ШРЗ» боротьби майже не вийшло: «ремонтники» хоча і докладали чималі зусилля, але  зупинити Вимпел не зуміли. Підсумковий рахунок гри 7-1 на користь Вимпела. То у грі між Фортуною та Шанхаєм все було набагато цікавіше.

30 червня о 02:56 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про виникнення пожежі в недіючій будівлі на вул. Валі Котика у  м. Шепетівка. Як виявилось, палало кафе "Вогні долини".

0
репостів
0
репостів