![У Шепетівці з'явився свій літературно-мистецький журнал](/media/k2/items/cache/39424dd193c06956004f95ae14d0f359_Generic.jpg?t=20170602_182223)
У Шепетівці з'явився свій літературно-мистецький журнал
З чого починається люба справа? З ідеї. Так, саме ідея повинна народитися і визріти в чиїсь голові. Ідея народження свого шепетівського літературно-мистецького журналу народилася у мене понад три роки тому. Так захотілося створити видання, яке дасть можливість об’єднати в одне нові вірші і прозові твори членів Шепетівської літературно-мистецької студії «Доля», інших місцевих авторів, статті з культурного життя міста, в яких буде гарне слово про місцеві таланти - співаків, музикантів, майстрів слова і пензля, всіх в кому горить іскра Божа.
![Шепетівчани подали 16 проектів на Громадський бюджет Шепетівки](/media/k2/items/cache/153cca8770aa770b5dfedf1d6716c33a_Generic.jpg)
Шепетівчани подали 16 проектів на Громадський бюджет Шепетівки
В Шепетівці завершився прийом проектних пропозицій для Громадського бюджету. Подати свої проекти шепетівчани могли до 30 травня 2017 року (включно). Загалом зареєстровано 16 проектів на загальну суму 2 195 719 гривень.
![Завершився 9-ий тур чемпіонату міста з футболу 8х8](/media/k2/items/cache/5e21d3cfd9bcc0db13ae5da246518d87_Generic.jpg)
Завершився 9-ий тур чемпіонату міста з футболу 8х8
30 та 31 травня пройшли чергові ігри вже 9 туру чемпіонату міста Шепетівки з футболу 8х8. Загалом тур можна охарактеризувати впевненими перемогами лідерів та загостренням боротьби у нижній частині турнірної таблиці за четверту сходинку. Але все по черзі.