![Юні шепетівські екологічні парламентарі їздили на збори до столиці](/media/k2/items/cache/a407cca94f2ff5a45082d10c7c00bf58_Generic.jpg)
Юні шепетівські екологічні парламентарі їздили на збори до столиці
З 12 по 15 червня 2017 року, 5 членів дитячого екологічного парламенту Шепетівського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді були відряджені до Всеукраїнського профільного табору «Юннат», що знаходиться в Національному ЕНЦУМ м.Київ, для участі у Всеукраїнському зборі лідерів дитячих екологічних парламентів (ДЕП).
![Відзначили працівників медичної сфери](/media/k2/items/cache/bb288509efb18967f8231e286285b4f8_Generic.jpg?t=20170616_230112)
Відзначили працівників медичної сфери
Сьогодні, 16 червня, напередодні Дня медичного працівника, у міському будинку культури відбувся святковий концерт та урочисте відзначення медпрацівників за участю міського голови Михайла Полодюка, заступника міського голови Наталії Стасюк та секретаря міської ради Миколи Кикотя. Також, в урочистостях взяв участь голова районної державної адміністрації Роман Підопригора, голова Шепетівської районної ради Петро Дзяворук та помічник народного депутата України Романа Мацоли Ірина Топчій.
![Мешканець Шепетівщини втрапив у ДТП за участю молоковоза та сміттєвоза](/media/k2/items/cache/cbeae29db803645f5b715199396d8d52_Generic.jpg)
Мешканець Шепетівщини втрапив у ДТП за участю молоковоза та сміттєвоза
15 червня о 13:15 на пункт зв’язку Служби «101» надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду, що сталася у м. Ізяслав Хмельницької області за участю молоковоза та сміттєвоза.