![Неподалік Хролину задимився вантажний потяг](/media/k2/items/cache/0072fc861f8558ddd0a5b9efefe3ec0b_Generic.jpg?t=20170622_095256)
Неподалік Хролину задимився вантажний потяг
20 червня о 15:11 до Оперативно-координаційного центра ГУ ДСНС України у Хмельницькій області надійшла інформація від чергової станції «Хролин» Козятинської дирекції залізничних перевезень Державного підприємства «Південно-Західна залізниця» про те, що у Шепетівському районі на залізничній станції с. Хролин сталося задимлення гранульованої шолухи соняшника в п’ятьох вантажних вагонах з восьми, завантажених шолухою. Всього в потязі було 60 вагонів.
![Завершився обласний етап Всеукраїнської гри «Сокіл-Джура»](/media/k2/items/cache/a254a511d263645435862d70354806d0_Generic.jpg)
Завершився обласний етап Всеукраїнської гри «Сокіл-Джура»
У мальовничому селі Самчики Старокостянтинівського району завершився обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Учасники – 27 роїв з 12 районів, 9 ОТГ та 6 міст області – таборувались з 12 по 16 червня поблизу історико-культурного заповідника «Самчики».
![Шепетівчанин здобув третє місце у шаховому турнірі в Рівному](/media/k2/items/cache/27603868ca41a0b6764722727c70a9db_Generic.jpg)
Шепетівчанин здобув третє місце у шаховому турнірі в Рівному
![Завершились півфінальні змагання з футболу на "Кубок Півночі Поділля"](/media/k2/items/cache/6c40637f76178b8285ca809948d5711f_Generic.jpg?t=20170620_095830)
Завершились півфінальні змагання з футболу на "Кубок Півночі Поділля"
У нашому краї відбувається спортивна подія, що об’єднує любителів футболу з Полонщини, Славтучини та Шепетівщини. Організатором виступає громадська організація «Інститут солідарності громад», а співорганізаторами турніру - спортивне товариство «Колос» Шепетівского та Славутського районів та Полонська дитячо-юнацька спортивна школа. Нещодавно визначились фіналісти Шепетівського району. Шепетівська районна ДЮСШ "Колос" на своїй сторінці розповіла про перебіг матчів.