![Книгомани Хмельниччини побували на дитячому форумі у Львові](/media/k2/items/cache/ed4ffd490c9f3d1937d952406e59f30a_Generic.jpg)
Книгомани Хмельниччини побували на дитячому форумі у Львові
Кращі читачі Хмельниччини Мирослава Сенько – читачка бібліотеки смт. Гриців Шепетівського району та Дмитро Нестер – читач Летичівської ОТГ побували на фестивалі дитячого читання “Книгоманія – 2017″. В рамках десятого дитячого форуму видавців “Космовізія: супергерої та книжкова туманність” для дітей організували чотириденну культурно-розважальну програму.
![Шепетівські козачата їздили змагатись до Славути](/media/k2/items/cache/99b0cbdd6200d076b65ad6976a0decc6_Generic.jpg)
Шепетівські козачата їздили змагатись до Славути
Управління освіти виконавчого комітету Славутської міської ради 8 червня 2017 року організувало наступний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) з категорією «Козачата». На запрошення організаторів участь у грі взяв рій «Шепетівські козачата» з міста Шепетівки. Представляли Шепетівку учні 5-В класу школи-гімназії.
![Шепетівські юннати здобули нагороди на Всеукраїнському конкурсі фотоаматорів](/media/k2/items/cache/db5a020ea11104f42d1c369a226cc392_Generic.jpg?t=20230608_173252)
Шепетівські юннати здобули нагороди на Всеукраїнському конкурсі фотоаматорів
Відповідно до Плану проведення всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2017 рік, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України нещодавно завершив підведення підсумків Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!». Конкурс проводився столичними натуралістами з метою формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни, розвитку пізнавальних процесів у дітей, зокрема: уяви, сприйняття, уваги, мислення, формування екологічної культури.
![93 га землі на Шепетівщині повернули громаді](/media/k2/items/cache/08ba4b42c46b8ab10e18ccb40b228026_Generic.jpg)
93 га землі на Шепетівщині повернули громаді
![Прямо з автомобіля викрали 23 000 гривень](/media/k2/items/cache/61754072ab3962c8b1b0052bc7e72cef_Generic.jpg?t=20170627_174004)
Прямо з автомобіля викрали 23 000 гривень
Вчора, 11 червня, близько 19.10 години в місті Шепетівка пограбували автомобіль. В одному із дворів будинків по вулиці Залізничній власник припаркував "Mitsubishi Pajero" і пішов у власних справах. Поки його не було невідомі вибили скло в іномарці, залізли в авто та забрали звідти 23 тисячі гривень.