![З лісництва на Шепетівщині суд стягнув відшкодування за незаконну порубку чотирьох дубів.](/media/k2/items/cache/767956b3ac429b5f48c3724163f0bd7e_Generic.jpg)
З лісництва на Шепетівщині суд стягнув відшкодування за незаконну порубку чотирьох дубів.
Північно-західним апеляційним господарським судом міста Рівне 29 серпня цього року було прийнято рішення стягнути з філії «Ізяславське лісове господарство» Державного спеціалізованого господарського підприємства «Ліси України» шкоди, заподіяної державі внаслідок незаконної порубки чотирьох дерев породи дуб.
![Вибухонебезпечних предметів чи речовин у "замінованих" шепетівських школах не виявлено](/media/k2/items/cache/6b3c0c465800cf293eb0f6fc89e3f066_Generic.jpg?t=20231004_164444)
Вибухонебезпечних предметів чи речовин у "замінованих" шепетівських школах не виявлено
На Хмельниччині поліцейські розшукують того, хто сьогодні, 4 жовтня, повідомив про замінування загальноосвітньої школи №8 та гімназії №2 у Шепетівці. Працівники екстрених служб,які прибули на місце події, протягом декількох годин перевіряли приміщення закладів освіти та прилеглу територію. Вибухових пристроїв не виявили. Про це розповіли у Шепетівському районному управлінні поліції.
![19-річний юнак вкрав автомобіль, втім далеко заїхати зловмиснику не вдалось](/media/k2/items/cache/3a303c51578a1eea04084555681c916c_Generic.jpg)
19-річний юнак вкрав автомобіль, втім далеко заїхати зловмиснику не вдалось
У Шепетівці поліцейські затримали зловмисника, який викрав автівку місцевого жителя. 19-річний юнак помітив автомобіль "ВАЗ 21043" у дворі будинку, вирішив його викрасти. Пізно вночі він проник до авто, втім далеко заїхати зловмиснику не вдалось.
![Провіз на капоті поліцейського: ухилянта від мобілізації судитимуть на Шепетівщині](/media/k2/items/cache/dc3827e86e3638e3d7434d25e0eb066e_Generic.jpg?t=20231004_132041)
Провіз на капоті поліцейського: ухилянта від мобілізації судитимуть на Шепетівщині
Прокурорами Шепетівської окружної прокуратури до суду направлено обвинувальний акт стосовно 50-річного жителя м. Славута за фактами опору працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків та ухилення від призову на військову службу (ч. 2 ст. 342, ст. 336 КК України).
![На Хмельниччині засуджено ворожого поплічника, який закликав підтримувати окупантів](/media/k2/items/cache/17085af1ac88b9579a7412609f8a7483_Generic.jpg)
На Хмельниччині засуджено ворожого поплічника, який закликав підтримувати окупантів
Завдяки доказовій базі Служби безпеки тюремний строк отримав ще один поплічник російських окупантів з Хмельниччини, який відкрито закликав до фізичного знищення українських громадян та захоплення місцевих органів влади. Суд призначив йому 6 років тюрми з конфіскацією майна.
![Не витримало серце: на Шепетівщині прощались із воїном Дмитром Семенюком](/media/k2/items/cache/15d867e492985b50a2c4112a3d2242a8_Generic.jpg)
Не витримало серце: на Шепетівщині прощались із воїном Дмитром Семенюком
Сьогодні, 4 жовтня, скорботний день для жителів Нетішинської громади Шепетівського району. Нетішинці зустріли та провели до Славетного Новітнього Українського Небесного Війська Героя, нашого земляка, вірного сина України Дмитра Семенюка.
![У мешканця Шепетівщини виявили цілий арсенал боєприпасів та наркотики](/media/k2/items/cache/aaca1c8ae9a46ff27be84cecfb3a7b6c_Generic.jpg)
У мешканця Шепетівщини виявили цілий арсенал боєприпасів та наркотики
На Шепетівщині за зберігання боєприпасів та наркотиків перед судом постане 52-річний чоловік. За скоєне підозрюваному може загрожувати до семи років позбавлення волі.
![На вулиці 400-річчя Шепетівки горіла квартира у житловому будинку](/media/k2/items/cache/f612e40e554b6c45ae421b2d9354f17e_Generic.jpg)
На вулиці 400-річчя Шепетівки горіла квартира у житловому будинку
Вчора вранці, 3 жовтня, на вулиці 400-річчя Шепетівки зайнялася квартира в двохповерховому житловому будинку. 21 Державна пожежнорятувальна частина Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області оперативно прибула за вказаною адресою.
![На Шепетівщині молодик впродовж кількох місяців обкрадав знайомого](/media/k2/items/cache/53b20b7d8f44dcf37a3fd9cd0afaea54_Generic.jpg?t=20231004_095907)
На Шепетівщині молодик впродовж кількох місяців обкрадав знайомого
На Шепетівщині поліцейські затримали 26-річного місцевого жителя за низку крадіжок та угон мопеду. Крім того, зловмисник ухилявся від відбування покарання за попередні злочини.
![У Шепетівці евакуювали 2 школи через повідомлення про замінування](/media/k2/items/cache/0ed1024354ca827e13f78b2b0f56f5a7_Generic.jpg?t=20231004_113937)
У Шепетівці евакуювали 2 школи через повідомлення про замінування
Сьогодні, 4 жовтня, до Гімназії № 2 Шепетівської міської ради та Шепетівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 надійшло повідомлення про замінування. Про це нам повідомили у Шепетівському районному управлінні ГУ ДСНС у Хмельницькій області.