![Енергетики вже 3 дні усувають наслідки стихії, роботи ще не завершені](/media/k2/items/cache/88d61b7cce19d261a5426f777034e14a_Generic.jpg?t=20231030_142120)
Енергетики вже 3 дні усувають наслідки стихії, роботи ще не завершені
Усі вихідні енергетики усували наслідки стихії. Зламані дерева, зірвані дахи, понівечені опори та обірвані проводи – такої шкоди завдав шквальний вітер.
![Шепетівські легкоатлети у Старокостянтинові здобули нагороди відкритого чемпіонату](/media/k2/items/cache/37dbe31029b89355d47adfac33ea06f8_Generic.jpg)
Шепетівські легкоатлети у Старокостянтинові здобули нагороди відкритого чемпіонату
28 жовтня 2023 року в місті Старокостянтинів відбувся відкритий чемпіонат Старокостянтинівської ДЮСШ з легкої атлетики під девізом «Олімпійці серед нас». До участі у чемпіонаті було заявлено 9 команд з різних куточків Хмельниччини, загальною кількістю понад 150 учасників.
![У Нетішині навколішки проводжали в останню дорогу воїна Будигу Дмитра](/media/k2/items/cache/6b93561caf88217a3b5a86f37d632a87_Generic.jpg)
У Нетішині навколішки проводжали в останню дорогу воїна Будигу Дмитра
Сьогодні, 30 жовтня, сонячного осіннього дня над Нетішином знову лунала журлива «Пливе кача»… В останню дорогу проводили земляка, вірного сина, сильного і молодого Воїна-Захисника Дмитра Будигу. 30-річний боєць загинув від ворожого артилерійського обстрілу під Авдіївкою Донецької області, виконуючи бойове завдання.
![На Шепетівщині продовжують ліквідовувати наслідки атаки росіян та негоди](/media/k2/items/cache/12a8c520eb132834c7d92285064ab6ab_Generic.jpg?t=20231030_114507)
На Шепетівщині продовжують ліквідовувати наслідки атаки росіян та негоди
Начальник районної військової адміністрації Олексій Глушаков разом з заступником Ольгою Лащ оглянули, як проходять відновлювальні роботи у населених пунктах Шепетівського району, які постраждали від чергової атаки російської федерації 25 жовтня.
![На Шепетівщині неповнолітній кермувальник збив на "зебрі" жінку](/media/k2/items/cache/eb9a99482cd5e6a37c6709ecc56f2004_Generic.jpg)
На Шепетівщині неповнолітній кермувальник збив на "зебрі" жінку
Слідчі Шепетівського райуправління поліції встановлюють обставини ДТП, у якій травмувалась 44-річна жінка. Автопригода сталась 27 жовтня близько 12:30 години у м. Славута по вулиці Ярослава Мудрого.
![Юний боксер з Шепетівки став чемпіоном України з боксу](/media/k2/items/cache/5f7375454b5103b3f13249d59471dcd6_Generic.jpg?t=20231030_094310)
Юний боксер з Шепетівки став чемпіоном України з боксу
З 22 по 29 жовтня 2023 року у селі Бояни Чернівецької області відбувся чемпіонат України з боксу серед юнаків та дівчат 2010-2011. До участі у чемпіонаті було заявлено 360 спортсменів з різних куточків України.
![З 1 листопада на Хмельниччині заборонено рибалити на зимувальних ямах](/media/k2/items/cache/0d5c35e5074e7c1bd0a135fcd10e5d88_Generic.jpg)
З 1 листопада на Хмельниччині заборонено рибалити на зимувальних ямах
З метою збереження водних біоресурсів під час зимівлі з 1 листопада і до початку нерестового періоду на водних об’єктах Хмельницької області заборонений вилов риби на зимувальних ямах. Діятиме заборона до початку нересту.
![Мінус один "шахед": на Хмельниччині ППО відбивала чергову атаку](/media/k2/items/cache/013299b2545685f5021a79737ca87b55_Generic.jpg?t=20231030_065124)
Мінус один "шахед": на Хмельниччині ППО відбивала чергову атаку
У ніч на 30 жовтня 2023 року окупанти атакували 12-ма ударними БпЛА типу “Shahed” та двома керованими авіаційними ракетами Х-59. Усі повітряні цілі, за інформацією Генштабу, вдалося збити силами ППО.