Середа, 16 квітня 2014 — Сайт міста Шепетівка (Шепетовка)
Для директорів шкіл району провели презентаційний тренінг
Розділ Освіта
16 квітня 2014 року на базі управління освіти, молоді та спорту Шепетівської райдержадміністрації відбувся презентаційний тренінг для директорів загальноосвітніх закладів району українсько-шведського  проекту «Освіта для сталого розвитку – в дії». Основна мета тренінгу – ознайомлення з міжнародним проектом, використання навчально-методичних матеріалів з освіти для сталого розвитку та формування в учасників навчально-виховного процесу навичок і вмінь будувати власне життя, життя сім»ї, місцевої громади з урахуванням потреб стійкого розвитку.
Конкурс рефератів на Хмельницькій АЕС
Розділ Освіта
Вже майже два десятиліття поспіль відділом роботи з громадськістю і ЗМІ Хмельницької АЕС проводиться конкурс рефератів та наукових робіт «Майбутнє атомної енергетики». Щороку до конкурсу долучаються все більше нових учасників з регіону розташування ХАЕС. Зокрема, активну участь у конкурсі, цьогоріч, взяла молодь із Білогірщини.  До участі в конкурсі представлено також роботи учнів із міст Шепетівки, Славути, Нетішина та населих пунктів Ізяславського, Славутського районів Хмельницької області.
Обговорили майбутні тарифи на проїзд в громадському транспорті
Розділ Події
Вчора у Шепетівській міській раді відбулися громадські слухання щодо встановлення тарифів для проїзду в громадському транспорті. Участь у заході взяли члени виконавчого комітету міської ради, керівники управлінь та відділів виконкому, перевізники, представники місцевих засобів масової інформації та жителі міста.
15 квітня близько 19.30 години в м. Шепетівці по вулиці Карла Маркса 37-річний житель с. Білокриниччя, керуючи мопедом «Коррадо», допустив зіткнення з автомобілем «ВАЗ 2101» під керуванням 28-річного жителя м. Шепетівка.