Четвер, 19 січня 2012 — Сайт міста Шепетівка
![Врятували рибалку, який провалився під кригу](/media/k2/items/cache/471bd07fdaa7b040f7ab8b2a13f8f35b_Generic.jpg)
Розділ
Надзвичайні події
19 січня 2012, 20:23
Врятували рибалку, який провалився під кригу
Вчора у селі Городище Шепетівського району на місцевому водоймищі під час зимової риболовлі провалився під кригу 24-річний чоловік. Свідки надзвичайної події одразу ж повідомили про випадок за номером телефону «101». За десять хвилин аварійно-рятувальна служба вже була на місці. Щоб витягнути чоловіка з води, знадобилося більше пів години. А як дістали рибалку, то одразу ж відвели його до карети швидкої допомоги.
![Зустріч у творчій лабораторії](/media/k2/items/cache/9f6d22dec5a20bcdd01cd84e98637764_Generic.jpg)
Розділ
Освіта та наука
19 січня 2012, 20:19
Зустріч у творчій лабораторії
17 січня в НВК№2 відбувся методичний захід з вчителями обслуговуючої праці, керівниками декоративно-вжиткового мистецтва навчальних закладів міста.
Педагоги зустрілись в творчій лабораторії вчителя-методиста, спеціаліста вищої категорії, Відмінника освіти України, Щербіюк Лариси Геннадіївни.
![Більярдисти залишились без нагород](/media/k2/items/cache/29766e2a37e979b18d18c428ff9c5aba_Generic.jpg?t=20120119_020553)
Розділ
Спорт
19 січня 2012, 03:59
Більярдисти залишились без нагород
У Хмельницькому цими вихідними пройшов всеукраїнський більярдний турнір з комбінованої піраміди «Різдвяний Кубок Поділля». Протягом двох днів 76 чоловіків та шестеро жінок боро лися за перемогу у Кубку. Перший, у 2012 році, всеукраїнський турнір зібрав чимало спортсменів як з області, так і з України та Молдови. Хмельниччину ж пред ставляли 37 більярдистів із Хмельницького, Шепетівки, Старокостянтинова, Славути, Полонного, Дунаївців, Красилова та Кам’янця Подільського.