Неділя, 29 січня 2012 — Сайт міста Шепетівка
![РГД 42](/media/k2/items/cache/69bc9c3e85c501b0a6208cc7a55abbf9_Generic.jpg)
Розділ
Надзвичайні події
29 січня 2012, 22:21
Небезпечна знахідка на кладовищі
27 січня близько 11.00 години на сільському кладовищі поблизу с. Хролин 38-річна місцева жителька під час проведення земляних робіт виявила 6 ручних гранат «РГД 42» часів ВВВ зі слідами корозії. За повідомленням прес-служби обласного управління МНС, на місце події виїхали піротехніки аварійно-рятувального загону спецпризначення УМНС області. Вони вилучили, вивезли у безпечне місце та знищили вибухонебезпечні предмети. При контрольному обстеженні прилеглої території більше боєприпасів знайдено не було.