Середа, 25 січня 2012 — Сайт міста Шепетівка
![Відбувся перший етап Гран-прі м.Шепетівки з настільного тенісу серед юнаків 2012 року](/media/k2/items/cache/ce7646a74c54cecf1c05442c71f02147_Generic.jpg?t=20200610_123714)
Розділ
Спорт
25 січня 2012, 22:58
Відбувся перший етап Гран-прі м.Шепетівки з настільного тенісу серед юнаків 2012 року
У п’ятницю 20 січня відбувся перший етап нових змаганнь з настільного тенісу серед юнаків – Гран-прі м. Шепетівки 2012 року. Змагання організовано та проводяться Шепетівським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» спільно з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту.