Неділя, 12 листопада 2023 — Сайт міста Шепетівка

Жителька Олешок, вчителька історії у сусідніх Солонцях Лілія Решетняк пережила окупацію та затоплення міста через підрив військами РФ Каховської ГЕС. Наразі вона перебуває у безпечній Шепетівці, але і досі не може оговтатись від того, що довелось пережити. Своїми спогадами Лілія поділилась із Суспільним.

Танкіст бив окупанта, однак хворобу здолати не зміг: попрощалися із Артюхом Олександром
Розділ Події

Нерідко в небесній височині можна побачити, як раптово, немов обірвавшись, падає зоря та блискавично згоряє, не встигнувши долетіти до землі. Люди вважають, що падаюча зірка – це раптово обірване чиєсь життя. Так і зірка нашого оборонця, 40-річного мешканця с.Щурівці Артюха Олександра спалахнула на небосхилі, яскраво горіла та спонтанно погасла. Цього разу військовослужбовця забрала не ворожа куля, не артобстріл на передовій, а хвороба, яка обірвала його життя 9 листопада...

За минулу добу рятувальникам Шепетівщини довелось двічі виїздити на виклик. В одному випадку вонеборці ліквідовували масшатбу пожежу сінника, а в іншому -  за допомогою спецінструменту деблокували травмованого у ДТП.

0
репостів
0
репостів