ІНТЕРЛІНК у Шепетівці

Більше
20 серп. 2009 21:57 #41941 від Эвген
Fuse на скільки я знайомий з wi-fi (не раз користувався ним) то якщо я не помиляюсь то відтань на якій він буде працювати не перевищує 100 метрів !!! від мого будинку до найближчої багатоповерхівки метрів 400-500 ... як я можу підєднатися до мережі ??? чи це взагалі буде можливо ... також в цьому напрямку є ще мінімум 5 компютерів які також бажають підключитися до мережі що Fuse ви можете нам запропонувати???

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Fuse
  • Fuse аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
20 серп. 2009 22:17 #41942 від Fuse
Цікаве питання. Напроти магазину "Фокстрот" дерево вже лежить на кабелі.Вот об этом я и говорю. Сеть еще не запущена. Работа ведется.
Додано о 22:15
Попереднє повідомлення було написане в 22:07
також в цьому напрямку є ще мінімум 5 компютерів які також бажають підключитися до мережі що Fuse ви можете нам запропонувати???WiFi, который мы планируем в Шепетовке работает на радиусе 400-500, однако это только интернет, сети при таком подключении не будет. Но если есть компьютеры на протяженности до высотки (высотка - это 2 этажа и выше) то нужно все смотреть по-месту. Я думаю, что такие вопросы мы будем решать по месту. У меня грамотные опытные монтажники работают в Шепетовке. Нужно смотреть расстояния. Есть кабель П-296. Он дает стабильный стигнал на расстоянии 150-180м (в отличии от витой пары 100-120м). Можно, используя ваших знакомых с компами прокинуть в несколько свичей подряд, запитав таким образом сразу всех в вашем направлении. Стабильность конечно упадет - возможны зависания промежуточных свичей) но это дело, как показывает практика в Нетшине, контролируемое.Давайте с 1 сентября к нам в офис и рашайте этот вопрос с начальником монтажно-наладочного отдела Сергеем.
Додано о 22:17
Попереднє повідомлення було написане в 22:15

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • AxeL-V
  • AxeL-V аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
21 серп. 2009 22:24 #41964 від AxeL-V
Я так розумію що Wi-Fi буде по протоколу 802.11n чи все ж 802.11g, на скільки я знаю протокол швидкий і на невелику кількість юзерів дозволить надавання мережі, ну звичайно за умови використання абонентом карти 802.11n, чи будуть використовуватись потужні хотспоти 802.11g?Перечитав всю тему, тут проскакують особистості що дуже неадекватно виражаються і абсолютно некомпетентні, я сам навчаюсь в КПІ, думаю всім така абревіатура відома, в нас там дуже велика локальна мережа(24 чи 22 гуртожитки), про яку думаю чуло багато людей, хоч вона і організована дуже дуже погано (через пофігізм і оргінізації на чолі і нефінансування), але попри зависання роутерів і тд...в нас є свій дуже популярний бітторент трекер (bete.tv), на якому можна знайти дуже багато матеріалу, від музики в лослесі яку в інеті важко знайти і фільмів які приходять до нас через пару годин після релізу на торентс.ру до електронних книг...хоч я і сам призираю заядлих геймерів, але воля потрібна всім...і моя думка, підтверджена словами зверху і посиланням вище - що локальна мережа це великий прорив для міста, це була моя мрія колись,і я радий що тепер і до нас прийшло оптоволкно. Багато ще навіть не уявляє що це таке і що таке ДВДріп за 4 хвилини на швидкості 11,5 мбайт/с і чим більше народу охопить мережа тим круче буде і той самий весь контент всередині і доступ до нього.Так написав купу тексту, але думаю кому треба це стане нагоді;) удачі :)

Діагноз - меломанія!!!!!!!Интуиция - это способность головы чувствовать задницей. мій фото архів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • makar75
  • makar75 аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
22 серп. 2009 16:10 #41981 від makar75
Самое главное,нужно делать больше рекламы,потому что я узнал про ИНТЕРЛИНК в Шепетовке случайно зайдя на этот форум и был сильно удивлен,что его уже больше месяца обговаривают.А где реклама в местной газете,ТРК "ШАНС"?А где агитатор,который прошол бы например по большим организациям,воинским частям и т.д. и донес бы до людей это новшество для Шепетовки?Честно говоря живу на К.Маркса даже лтстовки ни одной не встретил.Интирестно где была сфотографированна та которая в начале темы? Непонимаю недовольство людей которым предлагают на сегодняшний день качественный и наверное самый дешевый в Шепетовке продукт.Мне кажется нужно радоваться.Я радуюсь ,давно уже об этом мечтал.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 серп. 2009 17:15 #41982 від admin
Не знаю як ви дивилися але всі будинки що знаходяться на шляху оптоволокна обклеїні оголошеннями. Оголошення в газеті я думаю з'являться коли вже буде мережа запускатися, зараз же іде її монтаж. П.С. Ви самі ШАНС дивитеся? Я що не вмикну той канал то там вивіска телепередач, які ще і не завжди запускають.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • makar75
  • makar75 аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
22 серп. 2009 18:10 #41983 від makar75
На скільки я зрозумів,то по К.Маркса оптиковолокно вже проклали,але жодної листівки я не бачив.Дивно,може я десь не там дивлюсю?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • subzero
  • subzero аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
26 серп. 2009 00:25 #42041 від subzero
да з рекламою слабенько ті листівки шо були - дуже швидко позривали чи то конкуренти чи працьовитий ЖЕК

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 серп. 2009 03:12 #42042 від andreypry
1. Вопрос к Фусу, похоже остался без ответа на тему наличия вакантных мест на работу в вашей компании в Шепетовке?!2. Что касается адресации и количества телефоной ведомственной АТС (железнодорожной) и её абонентов, могу помочь. Но их нет столько, сколько писал некто, их меньше 1000. Гораздо меньше!3. Возможно ли получить динамические ИП-адреса. Статика не всех возбуждает :)4. Варианты перехода кабеля на Шанхай возможны. Главное, это наличие заявок. Ведь для оптики наводки чужды, а это основная проблема с провозными линиями. Можно обходными "серыми" путями пойти, а можно перекинуть линию через переход газовый на пересечении К.Маркса х Зализнычная, где переезд. Или через пешеходный мост, возле ж/д вокзала. Третий вариант - мост Новоградского шоссе, но там далековато выходит.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Fuse
  • Fuse аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
26 серп. 2009 10:46 #42049 від Fuse
Начинать массовую рекламную компанию без работающей пока сети смісла нет. Человеку нужно чтоб он увидел, позвонил, пришел и подключил. Если мі на сегодняшний день не подключае то рекламу я пока массовую не даю. Но реклама будет, поверьте мне....Вакантных мест пока нет. Будут - я сразу отпишу тут.Динамические айпи можно.Спасибо за варианты на Шанхай. Количество абонентов не играет существенной роли. Мы рассматриваем ситуацию на 3-5 лет вперед. Я думаю за это время абонентов будет достаточно.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lenin
  • Lenin аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
27 серп. 2009 07:53 - 27 серп. 2009 22:21 #42069 від Lenin
andreypry, no comments

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.148 секунд
0
репостів
0
репостів