ІНТЕРЛІНК у Шепетівці

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 серп. 2009 13:37 - 13 серп. 2009 13:46 #41786 від Anykey

BonoU2;41777 пише: це все бла бля, Fuse все стане ясно коли будуть тарифи, якшо 1мб буде дорожче 80грн. ніхто до Вас не піде, хіба шо новы користувачі. Локалка?та в ній тільки підлідки дурні сидять якім робити нема чого от вони і грають в ці тупорилі ігри. А людям потрібно НЕТ!!! От ми з друзякою (таких багато в Шепетівці,сам знаю) ділимо 1мб ОГО на 2-х через світч,і шо,дуже класно! так шо нам обходиться той самий 1мб за 50 грн.,але це так, головне шо ваше оптоволокно постоянно вирубає при грозі і поганій погоді,бачив я як вони працюють...Кому треба нет люди реально протуплять але кожному самом вирішувати. Саме головне питання, повторюю - ЦІНИ!!! Fuse коли вони будуть?

Трохи не так. 1мб ОГО на 2-х через світч це не той самий 1мб за 50 грн. Це в кращому випадку 2 по 512. Це якшо шейпер є, і по уму настроєний. А якшо один качає шось з торрентів, то другий курить бамбук. За 50 гривень. І ще. Гроза оптоволокну по-барабану. Знову ж таки, якшо все по-уму зроблено.А питання про ціни дуже цікаве... Я от зараз вже думаю, розривати договір з УТ чи ні? Бо там попередити за два місяці потрібно...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
13 серп. 2009 14:38 #41789 від admin
Чекаємо коментаря Fuse, гадаю після нього багато хто захоче змінити укртелеком))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 серп. 2009 22:45 #41799 від BonoU2

Anykey;41786 пише: Трохи не так. 1мб ОГО на 2-х через світч це не той самий 1мб за 50 грн. Це в кращому випадку 2 по 512. Це якшо шейпер є, і по уму настроєний. А якшо один качає шось з торрентів, то другий курить бамбук. За 50 гривень. І ще. Гроза оптоволокну по-барабану. Знову ж таки, якшо все по-уму зроблено.А питання про ціни дуже цікаве... Я от зараз вже думаю, розривати договір з УТ чи ні? Бо там попередити за два місяці потрібно...

1.Правильно, хто качає з торенна а другий потом з нього стягує, локалка то робить...не вїхав?,той самий,той!а прикинь в людей є 8мб на 8-х і скільки вони платять - 30грн.!2.по барабану? ну ну розривай договір(до речі договір розривається в той же ш день,віразу видно не в курсі)будеш перший плюватись при зміні погоді!3.ця локалка тільки для дурних підлітків - ось основна маса придурків які до них підуть.Сервери?ну тільки одне фільми з них можна буде брати, ше ігри(знов для підлітків тупорилих!), а музику і т.д. сумніваюсь що вони шось цікаве і різноманітне нададуть всім, знов ті самі Білани-баклани і сіліконові сіськи:ag:,як це вже надоїло,"серваки",як звучить,яке модне слово...4.ціни найголовніше,якшо буде безліміт 1мб дешевше 80 ше можна задуматись...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
13 серп. 2009 22:55 #41800 від admin
Безліміт на укртелекому на мегабіт 100 грн, в інтерлінку 80 грн. Потрібно ще дешевше? Не розумію. До речі велика вірогідність що абонплата за мережу буде не 25 грн як в Нетішині а дещо дешевше

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 серп. 2009 23:17 #41801 від Anykey

BonoU2;41799 пише: 1.Правильно, хто качає з торенна а другий потом з нього стягує, локалка то робить...не вїхав?,той самий,той!а прикинь в людей є 8мб на 8-х і скільки вони платять - 30грн.!2.по барабану? ну ну розривай договір(до речі договір розривається в той же ш день,віразу видно не в курсі)будеш перший плюватись при зміні погоді!3.ця локалка тільки для дурних підлітків - ось основна маса придурків які до них підуть.Сервери?ну тільки одне фільми з них можна буде брати, ше ігри(знов для підлітків тупорилих!), а музику і т.д. сумніваюсь що вони шось цікаве і різноманітне нададуть всім, знов ті самі Білани-баклани і сіліконові сіськи:ag:,як це вже надоїло,"серваки",як звучить,яке модне слово...4.ціни найголовніше,якшо буде безліміт 1мб дешевше 80 ше можна задуматись...

1. Те, шо вас двоє, троє.... восьмеро висить на одному договорі УТ , говорить лише про те, що в Укртелекома банально не вистачає портів для всіх бажаючих. Була б можливість - кожен би підключився окремо. До речі, таке підключення ще й протиправне. Читай уважно договір, п.3.2.9.2,3,4 - ділимо шкуру невбитого ведмедя. Поживемо - побачимо.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 серп. 2009 01:26 - 14 серп. 2009 15:12 #41803 від BonoU2
правильно адмін, в сумі 105грн.(поки),це з локалкою, а локалка як я вже писав для кого...та не Anykey, просто так дешевше виходить(вони зараз підключають без проблем),платимо в рази меньше+локалка між сусідами,а кому більше треба хай підключаються,поживемо і побачимо 100%,хто знаможе і всі перейдем туди...
Додано о 01:24
Попереднє повідомлення було написане в 01:22
знаю шо протиправне,але хто їм доктор...
Додано о 01:26
Попереднє повідомлення було написане в 01:24
в інтерлінк нажаль такого "протиправства" не зробиш, просто нас всюди не___ують то трохи і їх треба пон___бувати!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
14 серп. 2009 15:12 #41811 від admin
Мене не уважно слухають мабуть. Повторююсь ще - абонплата в Шепетівці буде меншою!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 серп. 2009 20:06 #41816 від Эвген
Я думаю все таки BonoU2 скільки б не захищати Укртелеком він приречений !!! і це факт як ми бачимо по м.Нетішину Інтерлінк реально кращий і переваг у нього також більше !!! а ці заявки "ігри для тупорилих підлітків" це грубість !!! кожний з мережі має свою користь !!! і для когось це ігри ,а для когось фільми,музика та книги ... а ще може бути як ти кажеш "тупорилий КОНТАКТ І ОДНОКЛАСНИКИ" в свою чергу відвідувачі цих сайтів маю не кращий діагноз ніж геймери... і вони там не граються а сидять годинами!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 серп. 2009 22:24 #41823 від Lozja

BonoU2;41799 пише: 1.Правильно, хто качає з торенна а другий потом з нього стягує, локалка то робить...не вїхав?,той самий,той!а прикинь в людей є 8мб на 8-х і скільки вони платять - 30грн.!2.по барабану? ну ну розривай договір(до речі договір розривається в той же ш день,віразу видно не в курсі)будеш перший плюватись при зміні погоді!3.ця локалка тільки для дурних підлітків - ось основна маса придурків які до них підуть.Сервери?ну тільки одне фільми з них можна буде брати, ше ігри(знов для підлітків тупорилих!), а музику і т.д. сумніваюсь що вони шось цікаве і різноманітне нададуть всім, знов ті самі Білани-баклани і сіліконові сіськи:ag:,як це вже надоїло,"серваки",як звучить,яке модне слово...4.ціни найголовніше,якшо буде безліміт 1мб дешевше 80 ше можна задуматись...

Видно, що людина вельми розбирається в оптоволокні )))І про локалку для придурків, мабуть, вдале спостереження, особливо, після цих слів:

+локалка між сусідами

.Я так розумію, локалка між 2-3-ма сусідами більше рулить, ніж між всім містом :ag:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 серп. 2009 00:46 #41832 від BonoU2
локалака між сусіади виключно за нет і за економію, а між усіма ше раз (хто не в'їхав)"ДЛЯ ТУПОРИЛИХ ПІДЛІТКІВ" 90% користувачів будуть вони!да контакт теж не засіб,але те в шо вони (підлітки) зараз грають,і шо з цього в їхній дурній голові народжується...хай краще контакт!та ради Бога, може й всы перейдем туди,але не за 90-100грн в сумі. Євген шо ти бачиш по Нетішину? по перше там Інтрелін вже давно,а ОГО стали підключати рік півтора назад, де раніше тут був інтрелінк, якби раніше до того строку то навіть би і цьої теми на форумі не було...Lozja, от підключитесь до оптоволокна, ми подивимся як воно буде працювати,і може собі перейдем(як все добре). Мій прогноз,в погану погоду у всіх буде пропадати все,а ше й згоріти шось може...Ну це так прогноз, Інтертелеком же ш "не несе відповідальності за шкоду спричинені погодниви умовами" це так у договорі буде написано(приблизно), а ше "відключати по можливості коли гроза". Пам'ятається цього літа вже стільки гроз було...на всі у мене нет працював,нічо не віключалось....Ну це так. Дійсно буде видно.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.172 секунд
0
репостів
0
репостів