ІНТЕРЛІНК у Шепетівці

Більше
15 серп. 2009 01:25 #41833 від Эвген
Все таки ОГО не доступний багатьом абонентам Укртелекому !!! не вистачає великої кількості портів томущо не у всіх є 4-ка а на 5-ці не у всіх працює нет ... також не забуваймо що не сьогодні так завтра Укртлеком піде з молотка на приватизацію і ми побачимо які там будуть ціни і взагалі які будуть умови !!! на рахунок погодних умов то якщо ввалить молнія то ще не факт що вона може потрапити саме в мережевий кабель !!! можливо навіть в телефонний !!! судячи з цьогорічних гроз особливо які були неділі 3-4 назад то в таку пору взагалі небезпечно щось вмикати в будинку !!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 серп. 2009 12:03 #41841 від total
Шановний директор Інтерлінку !Перш ніж оперувати цифрами на форумі, потрібно їх знати. А надавати неправдиву інформацію про інші компанії, це дешевий піар. Якщо Ви хочете публікувати свої показники, то підтвердіть їх офіційними звітами. Долю Укртелекому не Вам вирішувати. Не забувайте, що це державна компанія, надає різноманітні пільги і має соціальну направленність. Ваша ж мета на ринку одна : отримання прибутку від надання своїх послуг. Маючи всі можливості для того щоб гідно надавати свої послуги, Ви не словом а ділом доведіть споживачам та іншим гравцям на ринку Шепетівки, що Ви достойний конкурент. Від того виграють лише мешканці міста.Шановний адмін!Складається враження, що це не форум міста Шепетівка ( зокрема на цій гілці ), а сайт компанії Інтерлінк. Якщо Вам надійшла приваблива пропозиція, то ми за Вас раді. Але, будь-ласка, втримайтесь від реклами та надання різноманітної інформації за відсутності Fuse. Ви не співробітник Інтерлінку, і ніякої відповідальності за це не несете. Крім того, на форумі обговорювались різні проблеми провайдерів інтернет та шляхи їх вирішення. Це лише на користь споживачам. А Інтерлінк, як мені відомо, ще не підключив жодного абонента на даний час, тому і обговорювати тут нічого. Номер телефону по якому можна дізнатися про можливість підключення вже всі знають, тому прошу звертатись туди, нехай люди відпрацьовують зарплату. В свій час, наскільки я пригадую, зі сторони адміністрації сайту було зроблено зауваження Інтертелекому на рахунок реклами .

продавец интернета

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 серп. 2009 12:08 - 15 серп. 2009 12:26 #41842 від Lozja
BonoU2,Любий друже, де ж Ви були раніше? :( Бо ж зазвичай кругом кладуть оптоволокно, щоб не залежати від погодніх умов, тратять на це купу грошей, потім вельми радіють тому, що нарешті поклали, а тут Ви зі своєю Америкою. Що ж Ви раніше своє відкриття десь в інеті не опублікували? Стільки б грошей власникам мереж зекономили! :)До речі,

Пам'ятається цього літа вже стільки гроз було...на всі у мене нет працював,нічо не віключалось...

вже більше року на оптоволокні, ситуація аналогічна. Ви щось наплутали про кабелі, або Вас ввели в оману :) Більше нікому і ніде не розповідайте, що оптоволокно - це якраз той вид кабелю, який підвладний грозам ))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 серп. 2009 12:22 #41843 від admin

Складається враження, що це не форум міста Шепетівка ( зокрема на цій гілці ), а сайт компанії Інтерлінк. Якщо Вам надійшла приваблива пропозиція, то ми за Вас раді. Але, будь-ласка, втримайтесь від реклами та надання різноманітної інформації за відсутності Fuse. Ви не співробітник Інтерлінку, і ніякої відповідальності за це не несете.

Я мешканець Шепетівки який вболіває за якісні послуги за вигідною ціною. Якщо у вас ціни вищі а спектр послуг менший то це лише ваша проблема. У вас було достатньо часу щоб зайняти ринок до інтерлінку. Я не приховую що з Інтерлінком у нас є певні домовленості, слідуючи їм я просто відповідаю на питання користувачів. Ніхто не закликає негайно тікати від укртелекому, особисто сам користуюсь вашими послугами і доки Інтерлінк не почне реальну роботу навіть і не думаю змінювати провайдера тим більше що нема на кого. А надалі час покаже.Щодо Інтертелекому як бачите тема підтримки жива і провайдер вільно спілкується. Єдине що відтепер це йде саме спілкування а не рекламування власного бренду.Я вкотре наголошую у нас реклама платна! Та і вкінці кінців завжди можна доповитися про співпрацю як в даному випадку і Інтерлінком

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 серп. 2009 12:39 #41845 від Эвген
total я не знаю що ви взагалі придумали собі на рахунок порталу Інтерлінк на цьому форумі і пропаганді антиУкртелекомовської кампаніїї тут ... але не забуваємо що також на форумі присутні розділи присвячені ОГО тому самому Укртелекому !!!в них що не має свого порталу ??? це хіба не реклама ??? не піар ??? а ви тут нам розповідаєте байки ... я думаю сенсу немає в таких діях Інтерлінк виходить як кажуть на новий ринок і потрібно донести і роз`яснити що ця мережа собою представляє... а розділ цей для обговорення нової послуги чи ви любите придбати товар не розуміючи для чого він???

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 серп. 2009 15:04 #41848 від mdmdmdmdmd
Админ не ответил на вопрос о рекламе . Когда Sumbioz писал подобное тему удаляли . Это хорошо что Админ поддерживает новые IT технологии , в будующем они сайт поддержат , только вот поддержка не должна быть однобокой .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 серп. 2009 15:29 #41850 від admin
Виділив ключові цитати саме для вас

Я не приховую що з Інтерлінком у нас є певні домовленості, слідуючи їм я просто відповідаю на питання користувачів.

Щодо Інтертелекому як бачите тема підтримки жива і провайдер вільно спілкується. Єдине що відтепер це йде саме спілкування а не рекламування власного бренду.Я вкотре наголошую у нас реклама платна! Та і вкінці кінців завжди можна доповитися про співпрацю як в даному випадку і Інтерлінком

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 серп. 2009 21:51 #41852 від PREDATOR

Lozja;41842 пише: BonoU2, Більше нікому і ніде не розповідайте, що оптоволокно - це якраз той вид кабелю, який підвладний грозам ))))

Скоріше за все в якості "армирующего елемента" цього кабеля використовується металевий трос, спорити не буду бо марка кабеля мені не відома, от з цим металевим тросом можуть і виникати проблеми під час грози.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lenin
  • Lenin аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
17 серп. 2009 01:05 #41867 від Lenin
Хорошее дело, давно пора. Вот если бы ещё немного цены на инет скинули - было-бы вобще кайфово

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Fuse
  • Fuse аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
19 серп. 2009 00:26 #41879 від Fuse
Прошу прощения, что долго не отписывал в этой теме.В данный момент я в отпуске а тут с инетом совсем туго.1. Оптоволокно не подвержено воздействию гроз и прочему наведенному напряжению. Оптика действительно на тросу, но ее по всем правилам землим. Землю делаем свою с помощью спец наборов для заземления.2. Цены в Шепетовке будут ниже чем в Нетешине - это однозначно. Не до конца еще определились с маркетинговой стратегией, поэтому ничего пока об этом писать не буду.3. total Перш ніж оперувати цифрами на форумі, потрібно їх знати. А надавати неправдиву інформацію про інші компанії, це дешевий піар. Я по долгу службы как говорят, знаю эти цифры, так как Укртелеком на сегодня мой основной конкурент как в Нетешине так и в Шепетовке. total Не забувайте, що це державна компанія, надає різноманітні пільги і має соціальну направленність. В корне не согласен. Укртелеком - монополист. Люди тоже хотят зарабатывать. В моей сети в Нетешине гораздо больше льгот пенсионерам, инвалидам, малоимущим и прочим чем в Укртелекоме. И получают они эти привилегии просто поговорив по месту в офисе. У нас индивидуальный подход к каждому клиенту. Мы не связаны корпоративными правилами "сверху". Руководство компании всеми силами стремиться выйти на ранее недоступный рынок интернет услуг, задушив при этом средние и малые компании. Об этом неоднократно писали и до сих пор пишут.4. total Складається враження, що це не форум міста Шепетівка ( зокрема на цій гілці ), а сайт компанії Інтерлінк.... Сразу видно озадаченного конкурента. А вы сделайте доступ к этому с сайту бесплатным в Шепетовке. Я могу это сделать и сделаю. И обратите внимание, что создал эту тему не я. Я просто отвечаю на вопросы.А также могу сделать бесплатным доступ к любым ресурсам интернета, если того потребует маркетинговая стратегия.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.183 секунд
0
репостів
0
репостів