ІНТЕРЛІНК у Шепетівці

Більше
07 серп. 2009 03:17 #41687 від renegat18
Fuse: Вопрос частный сектор район 5-й школы в Вашем проекте есть? от Карла Маркса в принципе недалеко и во сколько ето может вписаться?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
07 серп. 2009 11:05 #41697 від admin
Поки Фюз відсутній дозвольте спробую я відповісти на ваші питання. Мережа буде у всіх будинках у яких 2 і більше поверхи без виключення!!! Якщо у вас приватний будинок і поряд знаходится мережа вам її предоставлять більш за все по вай фаю. Так що надалі на бачу сенсу кожному питати чи буде мережа саме у вас. Користуючись реченнями вище ви самі можете собі дати відповідь.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 серп. 2009 11:21 #41700 від mdmdmdmdmd
Круто , Шанхай будет покрыт Вайфай , если еще кто до того времени доживет .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
07 серп. 2009 11:23 #41701 від admin
Головне подавайте заявки, чим більше буде заявок тим швидше буде у вас мережа

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Fuse
  • Fuse аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
07 серп. 2009 12:57 #41702 від Fuse
Який потрiбно модем?Модем не нужен. Только сетевая карта в компе.светит ли интерлинк когда-нибудь в 2-х этажных домах по Горького.Светит в середине сентября.Там в 5-ти этажках напротив уже есть наша оптика (через дорогу)сказали что в проекте wifi, но в этом случае про скоростную сетку советую забыть...Да, у кого будет wifi скоростной сети не будет.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 серп. 2009 16:02 #41720 від evgenzeka
Тут наверное кто-то не знает Шепетовку, ул. Горького находиться за железной дорогой, начало т.н. р-йона Шанхай, это не 1-ая привокзальная улица.:bj:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Fuse
  • Fuse аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
09 серп. 2009 22:53 #41721 від Fuse
evgenzekaэтот кто-то имеет ник на форуме fuse.я действительно не сильно знаю ваш город.по существу могу сказать что можем рассмотреть вопрос подробнее имея достаточное количество заявок из указанного выше района.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
09 серп. 2009 23:44 #41723 від admin
Хм...гадаю ця вулиця все ж таки залишиться без мережі, адже потрібно буде тянти мережу до вас через всю залізницю, що є напрочуд невигідно

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 серп. 2009 01:35 #41777 від BonoU2
це все бла бля, Fuse все стане ясно коли будуть тарифи, якшо 1мб буде дорожче 80грн. ніхто до Вас не піде, хіба шо новы користувачі. Локалка?та в ній тільки підлідки дурні сидять якім робити нема чого от вони і грають в ці тупорилі ігри. А людям потрібно НЕТ!!! От ми з друзякою (таких багато в Шепетівці,сам знаю) ділимо 1мб ОГО на 2-х через світч,і шо,дуже класно! так шо нам обходиться той самий 1мб за 50 грн.,але це так, головне шо ваше оптоволокно постоянно вирубає при грозі і поганій погоді,бачив я як вони працюють...Кому треба нет люди реально протуплять але кожному самом вирішувати. Саме головне питання, повторюю - ЦІНИ!!! Fuse коли вони будуть?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
13 серп. 2009 12:43 #41784 від admin
Ну про ціни я не в праві розповідати нехай це Fuse зробить. Але скажу що ваш же мегабіт з абонплатою і всіма витратами буде коштувати дешевше ніж в Укртелекому. (Дешевше ніж в Нетішині хто не зрозумів) .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.171 секунд
0
репостів
0
репостів