Релігійні секти

  • Nastynya
  • Nastynya аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 лист. 2008 13:23 #34299 від Nastynya
Релігійні секти був створений Nastynya
Ваше відношення до релігійних сект? :o

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
23 лист. 2008 15:07 #34303 від LuK
Відповідь від LuK у темі Релігійні секти
То все-промивання мозгів та використання людей у своіх цілях!!!!!Далеко не треба шукаши,у нас у місті їх багато діє,прикриваючись всілякими "святими "назвами!!!То все-ЗЛО!!!Краще піти у церкву!!!А не ходити на всілякі "непонятні"зібрання!!! Моя близька подруга стикнулась з цією проблемою!Почала помічати,що дитина різко почала мінятись у гіршу сторону,хлопчик 15 років,який був нормальним хлопчиськом у повному розумінні цього слова,перестав грати на компьютері,дивитись телевізор,гуляти з друзями,спілкуватись з рідними та ще багато чого дивного робити,особливо після зустрічей з свекрухою,яка забирала його на вихідні.Як потім вияснилось,свекруха водила його у місцеву секту!!!Дитину вчасно "відкачали"!!!Відправивши з міста подалі !Слухаючи розповідь про всі подробиці цієї історії,я була шокована!!!Дитині так промили мозги,при чому за короткий період часу!!!!а ви знаєте що у нас в місті навіть сатаністи є?які проводять певні ритуали!!!У лісі де гуляю собаку,можна побачити їх "сліди"у вигляді ритуальнимх малюнків на закинутій будові у лісі та слідів від вогнища!Мій сусід,що працює сторожем на гаражах біля лісу,казав що вони там ночами збираються!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Andruxa
  • Andruxa аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
23 лист. 2008 15:22 #34306 від Andruxa
Відповідь від Andruxa у темі Релігійні секти
ну їх нах ті секти....!!! мало того шо мозги промивають то ше різні жертво-приношення роблять

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Ikke
  • Ikke аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
23 лист. 2008 19:18 #34316 від Ikke
Відповідь від Ikke у темі Релігійні секти
І підлі люди ж там на вищих позиціях сидять. ВроОдІ люди добровільно туди вступають, но вони давлять обично на таких, у кого проблеми, ше зовсім юних, розчарованих...


Эффективность разговора обратно пропорциональна затраченному на него времени

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
23 лист. 2008 19:51 #34317 від LuK
Відповідь від LuK у темі Релігійні секти
За всіх не скажу,але в одній такій секті у нашому місті (то знаю точно!!!) "членські внески" -10% від місячного доходу!щомісячно!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 лист. 2008 21:03 #34329 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі Релігійні секти
так вони там гіпнозом затягують, спонукають брати кредити, продавати квартири, короч, валіть іх надо :gans:

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 лист. 2008 23:06 #34343 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Релігійні секти
<div class='quotetop'></div>

10% від місячного доходу!щомісячно!!![/b]

Як вони ше їх називають "десятини"))Якраз по інтеру була програма про секти, там все дуже добре розказали і показали як вони працюють) Просто дуже гарно за допомогою сект викачуються гроші і людські ресурси. І до речі наше місто ними кишить і не дарма, бо обьєктом сект є неблагополучні люди, люди середьного достатку рідко ведуться на їх уловки тому спеціально вони їх не вербують але якшо таки хтось навідується то вчіплюються мертвою хваткою.В мене бивша однокласниця вже страдає від баптистів, її батьки входять до цієї громади. І хочуть її насильно одружити одним чоловіком із їхньої секти, хоча вона його навіть не знає

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 лист. 2008 23:23 #34345 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Релігійні секти
Думаю, не треба всіх під одну гребінку мести. От скажімо, віруючі, яких в народі називають "штундами". Я особисто про них нічого поганого сказати не можу. Ведуть нормальний спосіб життя, моляться, допомагають один одному. Зате скількох пропащих, кинутих суспільством людей вони підняли і дали шанс на нормальне життя ! Бувші алкоголіки, наркомани, злодіїї і навіть вбивці стають зовсім іншими людьми, заводять сім"ї, і люди знаходять себе в цій вірі. І нікого насильно до себе вони не тягнуть.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 лист. 2008 23:29 #34349 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Релігійні секти
Так але штунд здаєтсья ніхто сектой не називав)) Є пару знайомих у мене. Єдине враження про них то нормальні люди тільки більш набожні от і усе

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 лист. 2008 23:47 #34353 від Rackot
Відповідь від Rackot у темі Релігійні секти
Секти є, будуть і мають бути, тому що: стаду необхвдний пастух.Якщо в Шепетівці було б достатньо сект то худоба ходилаб туди, а не флудли б на форумі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.160 секунд
0
репостів
0
репостів