Релігійні секти

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
21 вер. 2015 10:38 #101630 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Відповідь: Релігійні секти

Symbioz пише: Дент, тобі не здалось, що вони схожі на зомбованих (загіпнотизованих) людей?

Зазомбовані, то ще легко сказано))) але працюють над ними дуже добре.
Напрягло ще те, коли я їм сказав що я атеїст, що вони вкрали ПравоСлавіє, назвали це язичництво. Все-рівно пхав мені брошуру та запросив відвідати їх.
Ці користувачі подякували: Symbioz

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 вер. 2015 11:01 #101632 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Релігійні секти

LuK пише: ну навіщо так жіночок лякати )
для початку можна було б і мусульманином представитись) теж спрацьовує ;)


ага, прикольно - вони тобі "ви хочете поговрити про душу?", а ти їм "Аллах акбар!". Потрібно буде спробувати... :)

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
21 вер. 2015 11:51 #101633 від LuK
Відповідь від LuK у темі Релігійні секти
спробуй) я колись сказала що мусульманка)))відстали відразу)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 вер. 2015 19:32 #101644 від 259051213422@odnoklassniki.com
Відповідь від 259051213422@odnoklassniki.com у темі Релігійні секти

Дент, тобі не здалось, що вони схожі на зомбованих (загіпнотизованих) людей?

А я вам як, коли ви до мене заходили? Сильно зазомбований, чи чут-чуть? :silly: Ти то Славік уже не зайдеш, геть звязок Олегу передав :) Ну а у тебе Діма як думка? Там психолінгвістичне програмування моє тебе не сильно зацепило? :lol: Ніна з планшетом уже теж боїться йти :)
Шалуни :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
21 вер. 2015 22:33 #101649 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Релігійні секти

Михайло Ворончук пише:

Дент, тобі не здалось, що вони схожі на зомбованих (загіпнотизованих) людей?

А я вам як, коли ви до мене заходили? Сильно зазомбований, чи чут-чуть? :silly: Ти то Славік уже не зайдеш, геть звязок Олегу передав :) Ну а у тебе Діма як думка? Там психолінгвістичне програмування моє тебе не сильно зацепило? :lol: Ніна з планшетом уже теж боїться йти :)
Шалуни :)


Ти дарма так, Міша. Коли я до тебе зайшов, я, чесне слово думав - поспілкуємось, як однофрумчани. А вийшло якось, що ледь слово з тебе витягнув і то стосовно ремонту ноутбука. На рахунок того, що передав Олегові, так ти мені пообіцяв сповістити щодо ноутбука за 2-3 дні, я не дочекався від тебе відповіді. Сам я нав'язуватись не люблю. Ноутбуки не мої, я запропонував тобі "роботу" з моїм Полонським колегою - тому і передав йому спілкування з тобою. Не вводь в оману інших - грішиш)

Я взагалі на інших не ображаюсь, а НЛП мене не "торкає" - мене вже сектанти та МЛМ-щики сторною обходять - відчувають, що не ведусь (ось я і подумав що ти зі мною тоді спілкуватись не захотів через це) - ги.
Он Дента заабнили через мене, так ми з ним чудово горілочки попили, майже навіть не згадуючи теми суперечки)

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 вер. 2015 23:05 #101650 від 259051213422@odnoklassniki.com
Відповідь від 259051213422@odnoklassniki.com у темі Релігійні секти
Гуморист :)
Причин передачі естафети спілкування я ж не знав :) Все дуже несподівано якось вийшло.
Тільки я щось не пригадую, щоб ти якісь теми піднімав крім ремонту. 100 % людей які мені звонили, чи приходили (з форуму) - всі тільки про ремонт і говорили :) Бажаючих осягнути мій(чи показати свій) глибокий внутрішній світ - поки не було. Але не переживайте - рано чи пізно я до кожного зайду :)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
22 вер. 2015 08:07 #101654 від LuK
Відповідь від LuK у темі Релігійні секти

Михайло Ворончук пише: уже теж боїться йти :)
Шалуни :)

я не боюсь :lol: просто ситуація ще не критична) принесу вже як скло відлетить)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 вер. 2015 09:44 #101656 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Релігійні секти
Коли раніше приходили, виходив мовчки забирав всі журнальчики, потім казав щоб приносли ще, бо немає на чому рибу чистити. Зараз не приходять взагалі, напевно журнальчики закінчились - а мені в шкшолу за двох дітей потрібно 50 кг. на рік здати... потрібно по їхнім лоткам походити)

А взагалі з ними спорити немає сенсу, це або взагалі не дуже розумні люди, або ті, які знають, що повинні заманити до себе будь-якою ціною, або взагалі зомбованы - жодного разу не зустрів сектанта, якій міг би зв'язно, своїми (людськими) словами відповісти на запитання (в блозі - наглядний зразок). До них потрібно відноситись трохи з любов'ю, терпимо, а саме головне - з гумором, з гумором не так страшно за них)))

Лирическое отступление (не понравится, можно перенести в юмор):

Биография: Я пил, курил и морально разлагался. Потом я попал к Свидетелям Иеговы и понял, что лучше бы я пил, курил и морально разлагался.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 вер. 2015 09:56 #101658 від 259051213422@odnoklassniki.com
Відповідь від 259051213422@odnoklassniki.com у темі Релігійні секти
Вячеслав обідився :) Почав писати все що на душі накипіло :)

Ото Міша... бандіт.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
23 вер. 2015 09:35 #101705 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Релігійні секти
Міш, я до тебе ходжу як до сервісного центру, захочу до тебе сходити як до свідки, завітаю в вашу церкву

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.170 секунд
0
репостів
0
репостів