Релігійні секти

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
07 груд. 2008 22:49 #35017 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Релігійні секти
почему сразу параноя??? и при чём тут девушка??? кста в словах голденмена есть правда, почитайте внимательно....!!! и подумайте............да вы щас скажете что и меня параноя))))))))) мб мб, я ПАРАНОИГГГ))).........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 груд. 2008 10:26 #35033 від GoldenMan
Відповідь від GoldenMan у темі Релігійні секти
Все нормально - коли бич перестає розуміти, чи їй немає чого сказати - вона починає кидатись помідорами.А на питання чи була в мене дівчина, будь я на твоєму місці Anykey, я б давно відповів, чо у тебе дуже нездорові інтереси.Ви хоч почитайте всі скопом (і не тільки на Wikipedi'ї), що таке паранойя. А то щось останнім часом народ кидається такими фразами як гнилими яйцями.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 груд. 2008 13:19 #35050 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Релігійні секти
<div class='quotetop'>(GoldenMan @ 8.12.2008, 10:26) [snapback]53138[/snapback]</div>

Все нормально - коли бич перестає розуміти, чи їй немає чого сказати - вона починає кидатись помідорами.А на питання чи була в мене дівчина, будь я на твоєму місці Anykey, я б давно відповів, чо у тебе дуже нездорові інтереси.Ви хоч почитайте всі скопом (і не тільки на Wikipedi&#39;ї), що таке паранойя. А то щось останнім часом народ кидається такими фразами як гнилими яйцями.[/b]

В тебе кидаються ? І дійсно, подуріли всі... 8-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
08 груд. 2008 15:06 #35054 від neodix
Відповідь від neodix у темі Релігійні секти
пишу з мобіли(світла нема)до мене сьогодні заходили двоє дівчат(якісь вони гарні всі там)не питав з якої секти,питали чи хочу щоб змінилось в нас все на краще.Вобщим поговорили ми досить приємно хв з 30,я їм сказав свою точку зору,дали 2 журнали Пробудись! і в мене зникло світло.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 груд. 2008 16:27 #35058 від Nastynya
Відповідь від Nastynya у темі Релігійні секти
<div class='quotetop'>(neodix @ 8.12.2008, 15:06) [snapback]53159[/snapback]</div>

пишу з мобіли(світла нема)до мене сьогодні заходили двоє дівчат(якісь вони гарні всі там)не питав з якої секти,питали чи хочу щоб змінилось в нас все на краще.Вобщим поговорили ми досить приємно хв з 30,я їм сказав свою точку зору,дали 2 журнали Пробудись! і в мене зникло світло.[/b]

Мене також частенько спиняють на вулиці шоб спитати про мої релігійні погляди, в мене на спілкування з ними іде 1-2 хв, просто розвертаюся і йду :D/ а вони і не дивиються!

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 груд. 2008 09:51 #35100 від GoldenMan
Відповідь від GoldenMan у темі Релігійні секти
А в мене на одну-дві секунди.Хоча якщо є адекватний настрій з ними теж буває весело побовкати. Дірочки пошукати в парадигмі чи просто послухати.Підхід до цього всього з рештою може бути і просто утилітарним.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 груд. 2008 10:07 #35103 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Релігійні секти
О_о, а мну нет... уже не останавливают....... почему? йа что не похож на нормального адекватного человека?...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 груд. 2008 10:32 #35107 від LuK
Відповідь від LuK у темі Релігійні секти
Колись до мене на вокзалі причепилась якась бабуся з Біблією.Як я зрозуміла потім,вона побачивши в мене на голові черну хустинку,подумала що в мене горе,й почала грузити!!!Читати всякий бред,але коли я їй пояснила,що в мене ніхто не вмирав і в мене все гаразд,то вона не зразу,але відчепилась,Та й моя вихованість не дозволяла нагрубити!...Потім я побачила,що вона переключилась на іншу жертву... Це не поодинокий випадок,коли різні секти,користуючись горем людини,затягують їх у свої сіті ,а потім обібравши,викидають !!!Колись у мене в сім"ї було горе,загинула близька людина,і моїй мамі почала постійно назвонювати коллега по роботі,яка відвідувала одну з сект,і нагло запрошувати на їхні зібрання.аргументуючи це тим,що там моїй мамі допоможуть(не знаю правда чим)!Після слів мами"якщо ви мені повернете померлу до життя,то я буду до вас ходити"вона відстала.Минув час,й мама зустріла свою знайому....Тепер знайома мислила по іншому!Добавлю,що то була одинока жінка-інвалід.Та секта заставила її переписати свій будинок на них.а потім викинули бідну жінку -інваліда на вулицю........ Все це відбувалось у Шепетівці......

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
10 груд. 2008 11:39 #35109 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Релігійні секти
Nino а конкретно не знаєш назви секти? Щоб на майбутнє люди знали в обличчя

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 груд. 2008 11:49 #35111 від LuK
Відповідь від LuK у темі Релігійні секти
Та і толком не згадаю,та й мама вже не помнить,то було на початку 90-х років...Самі знаєте що то за часи були,анархія повна...........І знайомої тої мама вже давненько не бачила........... Зараз вже мабуть такий варіант не пройде!!!Але все одно людям потрібно бути розумнішими!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.200 секунд
0
репостів
0
репостів