Релігійні секти

  • Ikke
  • Ikke аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
24 лист. 2008 00:07 #34354 від Ikke
Відповідь від Ikke у темі Релігійні секти
А штунди і свідки Єгови - це те саме чи два різних поняття?


Эффективность разговора обратно пропорциональна затраченному на него времени

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 лист. 2008 00:13 #34357 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Релігійні секти
<div class='quotetop'>(Dj Os @ 23.11.2008, 23:29) [snapback]52448[/snapback]</div>

Так але штунд здаєтсья ніхто сектой не називав)) Є пару знайомих у мене. Єдине враження про них то нормальні люди тільки більш набожні от і усе[/b]

Напевно, дійсно, треба зрозуміти, що малося на увазі під поняттям "секта". Бо ті ж штунди - це скоріше релігійна громада.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 лист. 2008 00:48 #34362 від Rackot
Відповідь від Rackot у темі Релігійні секти
<div class='quotetop'>(Ikke @ 23.11.2008, 22:07) [snapback]52453[/snapback]</div>

А штунди і свідки Єгови - це те саме чи два різних поняття?[/b]

Адін хрен всі зомбовані, читайте НЛП

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 лист. 2008 09:38 #34368 від LuK
Відповідь від LuK у темі Релігійні секти
Ну то добре що вони ведуть нормальний спосіб життя, моляться, допомагають один одному!!!Але морити маленьких дітей голодом-то злочин!!!!!!!!!!!!!Спілкувалась з однією дитиною,дитині 7 років,виявилось що він не їсть м"ясного,сала,та ще багато чого!!!Хіба ж то нормально???Хіба та дитина зможе нормально розвиватись і розумово і фізично????Коли приходить на уроки,а думає про їжу,і зовсім не сприймає матеріал уроку!!!!І жаліється ,що голодний!!!Батьки зробили свій вибір,але навіщо той вибір нав"язувати дитині???То на мою думку-злочин!!!І ,до речі, ніде у Біблії не написано,що не можна їсти м"ясо!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 лист. 2008 10:30 #34371 від Nastynya
Відповідь від Nastynya у темі Релігійні секти
<div class='quotetop'>(Rackot @ 23.11.2008, 23:47) [snapback]52452[/snapback]</div>

Секти є, будуть і мають бути, тому що: стаду необхідний пастух.Якщо в Шепетівці було б достатньо сект то худоба ходилаб туди, а не флудли б на форумі.[/b]

Це не флуд а обговорення досить серйозної теми, якщо для тебе не серйозна тема то не висловлюй тут свою думку будь ласка, вона тут зовсім недоречна. В твоєму повідомленні більше флуду ніж у всій цій темі!!! :x Щодо свідків Єгови: вони не є сектою а скоріш як було сказано релігійною громадою, у їхній діяльності нічого поганого немає!

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 лист. 2008 10:39 #34372 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Релігійні секти
кста, мну тож приглашали в секту(не скажу в какую) так как єто не для меня я отказался, хотя не я против єтих сект, мб людям там очень хорошо и очень нравиться там быть, общаться в своем кругу людей..... они вроде никому не мешают, а насчёт сатанистов.... то это дет-сад(сам слушаю музыку сатанистов и скин хедов, но чёт мну не прёт бить морду чёрным и проводить ритуалы)...З.Ы. я не против них)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • qwert
  • qwert аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
24 лист. 2008 10:59 #34375 від qwert
Відповідь від qwert у темі Релігійні секти
www.vesna.org.ua/txt/likoto/sect.html В нас найліберальніші в європі закони по відношеню до сект тому вони так плодяться.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • nemiroff
  • nemiroff аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
24 лист. 2008 22:31 #34429 від nemiroff
Відповідь від nemiroff у темі Релігійні секти
Штундами в народі як правило називають членів протестантських церков, яких є декілька. Крім православних і католиків серед моїх знайомих і сусідів є баптисти, адвентисти сьомого дня та свідки ієгови. Звичайно в них світогляд трошки інший, але в цілому люди позитивні, не пють, не курять, не роблять зла ближнім, пропонують допомогу. Мене декілька раз ненавязчиво запрошували на іхні зібрання, хоча я відмовився, але відносини в мене з ними хороші

Трезвость - норма жизни

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 лист. 2008 20:54 #34454 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі Релігійні секти
тоді в чому тут прикол? одна бабка (більш за 70 років) десь роки два назад прийняла вірурування якихось штунд, точно не знаю хто такі. до цього вона ходила щонеділі в церкву, співала пісні рядом з попом, а тут таке от сталося...

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • nemiroff
  • nemiroff аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
25 лист. 2008 21:51 #34461 від nemiroff
Відповідь від nemiroff у темі Релігійні секти
<div class='quotetop'>(Immortal @ 25.11.2008, 20:54) [snapback]52553[/snapback]</div>

тоді в чому тут прикол? одна бабка (більш за 70 років) десь роки два назад прийняла вірурування якихось штунд, точно не знаю хто такі. до цього вона ходила щонеділі в церкву, співала пісні рядом з попом, а тут таке от сталося...[/b]

Напевно ненавязчиво запросили, чимось допомогли, загітували. Одна моя знайома також піддалась такому впливу, але повернулась через півроку.Протестантська агітація любить вказувати на недоліки в православних або католицьких церквах які звичайно є. Але якщо познайомитись з протестантами ближче, то в них і також можна найти недоліки.

Трезвость - норма жизни

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.162 секунд
0
репостів
0
репостів