Релігійні секти

  • Nastynya
  • Nastynya аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 лист. 2008 15:23 #34519 від Nastynya
Відповідь від Nastynya у темі Релігійні секти
<div class='quotetop'>(nemiroff @ 25.11.2008, 21:51) [snapback]52560[/snapback]</div>

Напевно ненавязчиво запросили, чимось допомогли, загітували. Одна моя знайома також піддалась такому впливу, але повернулась через півроку.Протестантська агітація любить вказувати на недоліки в православних або католицьких церквах які звичайно є. Але якщо познайомитись з протестантами ближче, то в них і також можна найти недоліки.[/b]

На то він і портестантизм щоб усе заперечувати. От наприклад:т протестантизм виступає за спрощення та здешевлення культу, відкидає молитву за померлих, поклоніння Богородиці і святим, почитання мощів, ікон та інших реліквій. На перший план богослужіння висувається проповідь. Богослужіння ведеться на народних мовах, складається з проповіді, співання молитовних гімнів і читання Нового Заповіту. Протестантизм відкидає розподіл віруючих на духовенство і мирян — тобто кожен віруючий може звернутися до Бога без посередників.Основною ідеєю протестантизму, сформульованою Мартіном Лютером, є заперечення того, що спасіння можна досягти добрими вчинками чи будь-якими людськими зусиллями (на момент появи протестантизму суттєвим моментом була також боротьба з продажем індульгенцій, тобто ідеєю того, що від гріхів можна позбавитися за гроші). Натомість, спасіння досягається винятково вірою у викупну жертву Ісуса Христа, згідно з ключовим для протестантизму біблійним текстом — Послання до Єфесян 2:8,9: Бо спасені ви благодаттю через віру, а це не від вас, то дар Божий, не від діл, щоб ніхто не хвалився.Протестантизм, що виріс із боротьби з церковними традиціями, які, на думку протестантів, часто-густо відходять від витоків християнства, характеризується особливим наголошенням на знанні Біблії та оцінці усіх аспектів життя саме відповідно до біблійних постулатів.

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
28 лист. 2008 18:54 #34588 від neodix
Відповідь від neodix у темі Релігійні секти
Особисто мене в ті секти :hah:бульдозером не затягнеш,моя кума робила декілька спроб але марно, а вона зі своєю матір&#39;ю в тій секті вже більше 10 років.А от сусід якби в свій час не вступив в одну з них вже давно бувби на тому світі (бухав на синю редьку,розвівся з дружиною) а зараз і дружина повернулась і все ОК.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 лист. 2008 10:25 #34599 від Viktor S.
Відповідь від Viktor S. у темі Релігійні секти
Я вижу что не все одинаково помышляют о Верующих Христианах (штундах). некоторые пишут что они есть Секты-это не так! кто то повыше уже это подметил. Ведь тема называетса "Религийные секты".... а все только и пишут о штундах :-?

Тут был Я!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
29 лист. 2008 10:33 #34600 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Релігійні секти
ну ок, выскажи ещё тогда про буддистов, исламистов, сатанистов....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 лист. 2008 11:40 #34601 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі Релігійні секти
Люди не знають і пишуть різну муть! Не путайте шановний буддизм і іслам з сатаністами. Абсурд. Можливо я щось і не так зрозуміла...

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
29 лист. 2008 14:48 #34606 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Релігійні секти
а я и не путал, где я что-то напутал??? выше меня посотри пост, викула сказал типо говорят токо про штунд, я предложил эти религии(сатанисти секта)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
30 лист. 2008 07:30 #34614 від LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
30 лист. 2008 15:25 #34624 від neodix
Відповідь від neodix у темі Релігійні секти
Що таке секта???-Це свого роду зібрання,організація людей по інтересам,в данному випадку релігійних(під релігією я розумію християнство)...можливо я і інші не так зрозуміли сенс цієї теми-РЕЛІГІЙНІ СЕКТИ, просим уточнити шановну НАСТУНЮ. По зсилкі НІНО, почитавши, думаю сенс цих тем однаковий, а саме так звані штунди...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 груд. 2008 01:41 #34645 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі Релігійні секти
Я краще залишуся при своїй думці Dentist, і взагалі тема релігії - хвора тема. Я б більш делікатно до неї поставилася. У кожного народу і груп своя правда. Тут їх обговорюють, а вони нас...

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
01 груд. 2008 09:14 #34650 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Релігійні секти
хм, не я её начал, и не я буду заканчивать, просто если уж так начали говорить про них, я тоже дал немного разнообразия, в чём моя провина незнаю...З.Ы. мб всё что я не скажу у вас вызывает отвращения ко мне?..

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.184 секунд
0
репостів
0
репостів