Цигани

  • GHEM
  • GHEM аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
03 лют. 2008 23:40 #17311 від GHEM
Відповідь від GHEM у темі Цигани
<div class='quotetop'>(Dj Os @ 3.2.2008, 22:38) [snapback]33054[/snapback]</div>

Я негативно...навіть ті цигани які взялись за розум і заробляють самі копійчину то завше обманом.[/b]

Ну Ви і скептики! Невже не можете повірити в щось світле? В мене склалось враження, що то Вам Бабуся в дитинстві розповідала про поганих циганів й Ви досі живите тими розповідями. Озирніться навкруг - як в сім"ї не без урода, так і в кожної нації не без "погані". Не думаю, що коли співставити кількість "поганців" серед американців, українців чи циган, то статистика свідчитиме позитивно в сторону, наприклад, українців.

It is impossible to change the world - only you can changed!If you agree - let's do it together!
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
03 лют. 2008 23:47 #17312 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Цигани
Я даю оцінку лише шепетівським циганам...і хорошого про них поки нічого не можу сказати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GHEM
  • GHEM аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
04 лют. 2008 00:04 #17313 від GHEM
Відповідь від GHEM у темі Цигани
<div class='quotetop'>(Dj Os @ 3.2.2008, 22:38) [snapback]33054[/snapback]</div>

Я негативно...навіть ті цигани які взялись за розум і заробляють самі копійчину то завше обманом.[/b]

ага, тільки забув дописати свої географічні обмеження! :---)

It is impossible to change the world - only you can changed!If you agree - let's do it together!
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
04 лют. 2008 00:05 #17314 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Цигани
ну вибач)) як стоїть питання так і кажу...якби ці люди хотіли б доказати що вони гідні громадяни України то вже давно б зробили це...але таке враження що їм вигідніше бути такими як вони є

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 лют. 2008 09:24 #17319 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі Цигани
Особисто мені вони поки що нічого не зробили, Але дуже багато з того що про них чув то погане. Розповім одну життєву історію яку почув недавно. Робив чувак на маршрутці, ось йому пасажиркою сідає циганка, і каже що в мене грошей немає, але замість того можу тобі погадати. Він согласився. Вона йому погадала, і каже: "Можеш висадити мене з маршрутки, але завтра ти помреш". Зранку чавак відмовився іти на роботу, так як бути водієм то трохи опасно, скрізь підстерігає якась небезпека, от він і вирішив залишитися дома. Сидів собі втикав тєлік цілий день, нічого не сталося. Блицько 11 години ночі він ліг у ліжко, над ліжком висіла якась картина, тут картина падає і кантом прямо йому в висок... Все... Смерть!!!От і вирішуйте самі що тут містичного. Мені казали що це 100 % правда

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • DMITRIY
  • DMITRIY аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
04 лют. 2008 13:32 #17330 від DMITRIY
Відповідь від DMITRIY у темі Цигани
Нет особой любви. особенно после того, как меня. как школьника, развели на Потемкинской лестнице в Одессе на десятку. А частный сектор в Киеве местами занят ими достаточно плотно- Быковня, площадь Шевченко. А настоящих кочевых цыган видел последний раз на Урале в середине 90-х. Табор на 100 палаток. Как в кино.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
04 лют. 2008 14:39 #17336 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Цигани
Immortal чув цю історію)) вигадка ше та))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 лют. 2008 14:56 #17340 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі Цигани
<div class='quotetop'>(Dj Os @ 4.2.2008, 14:39) [snapback]33099[/snapback]</div>

Immortal чув цю історію)) вигадка ше та))[/b]

на завтра спробую накопати якихось доказів :-)

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 лют. 2008 15:01 #17341 від IIIkinep
Відповідь від IIIkinep у темі Цигани
Не знаю насчет смерти...Но однажды гдето в начало 4 ночи поехали хавать хот-доги на вокзал, встретили цыганку начали прикалыватса она сказала одному парню штоб у тебя на ушах всякая хрень выскочила...утром у нево все ушы были в какихто ранах:)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
04 лют. 2008 15:07 #17342 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Цигани
Блин...вам известна такая штука как самовнушение? Был офень полезный док филь м недавно...посмотритеТам кста про циган как раз расказывали

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.153 секунд
0
репостів
0
репостів