инет от Интертелеком

Більше
15 вер. 2009 17:13 - 15 вер. 2009 17:15 #42484 від mdmdmdmdmd
Качество отвратительное , все надеятся на установку новой БС на Доме Быта , антены не помогут .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 вер. 2009 13:34 #42500 від evgenzeka
Качество отвратительное, качество отвратительное. Ну по приему-то 1,8 - 2,4, а передача - 0. Вообще кто-то пробовал на антену-то? Если да, то какая антена, какой модем? Себе купил у них сразу Huawei EC228 за 750 грн. У них на Карла Маркса тестировал днём, Upload работает, домой пришёл. повесил на 10-метровый USB-удлинитель на окно, днём Upload работает, а ночью - амба. Кто-то пробовал Upload на антену на Шанхае, желательно ночью?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Zelya
  • Zelya аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
18 вер. 2009 18:54 #42548 від Zelya
Вчора я заходив до дилера в магазин "Зелений", говорив про низьку якість звязку, почув що станцію, що мали ставити в Шепетівці, поставили в Славуті. А скарги треба писати не на наш форум, а на офіційний сайт інтертелекому. Так що всіх, кого не влаштовує якість "нашого" провайдера прошу писати скарги на офіційний сайт інтертелекому. Може після цього щось зміниться,адже разом ми сила!!!:bd:
Додано о 17:54
Попереднє повідомлення було написане в 17:47
А мені говорять дилери що скарг немає, що якість нормальна, а це в мене щось негаразд з модемом, чи ще щось, а насправді...

Вертолеты - души погибших танков!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 вер. 2009 20:59 - 18 вер. 2009 21:04 #42550 від mdmdmdmdmd
Всё верно , писать и звонить нужно прямо на интертелеком . Голосовую связь наладили , Шанхай , Климентовичи , Рудня , Савычи , Красный Цвет вобщем по всех лесах GSM отдыхает , интер работает . Только всё это в ущерб интернету , 1x уже нет а EVDO с дохлым аплоадом ... Длина ЮСБ кабеля должна быть не более пяти метров , антена помогает но не в такой ситуации как сложилась у нас . Мы имеем проблему по дохлому аплоад на самой БС . От этого даже Symbioz из темы сбежал .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 вер. 2009 22:50 #42556 від praporschik
привіт усім!я постійно слідкую за цією рубрикою,і мене дивує відношення абонентів.вас усіх попереджали що в першу чергу-це радіозвязок.я сам користувач інтернету від інтертелекому і бувае таке що швидкість ніяка.але ж для роботи хватає.сімбіоза дістали всі,а що він може вдіяти?якщо хочете добру швидкість або сідайте на ого,а як нема можливості можливо можна зібрати кошти на другу БС (з обліком діючих абонентів та майбутніх),інакше я не бачу альтернативи.керуючі люди з інтертелекому не дуже рухаються для інтернету,вони просовують мобільний звязок а як відомо мені(приклад київстару) це є пріорітетом.а напади на сімбіоза нічого не дадуть,він просто пропонує послугу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 вер. 2009 23:14 - 18 вер. 2009 23:27 #42557 від mdmdmdmdmd
Вторую БС поставят и очень скоро , так заверили в центральном офисе Интертелеком г. Хмельницкий ... Понятное дело если мы как прапорщики будем только ждать и ничего не требовать , то у нас останутся дохлые номера . Для прапорщиков особо отмечу , читайте внимательнее контракт где записано что оператор обьязуется предоставить услуги надлежащего качества , мы со своей стороны их оплачивать , строительство сети не входит в обьязаности абонентов .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
19 вер. 2009 12:00 #42566 від neodix

mdmdmdmdmd;42557 пише: читайте внимательнее контракт где записано что оператор обьязуется предоставить услуги надлежащего качества , мы со своей стороны их оплачивать .

Якщо ти сам уважно читав контракт, то там ні про швидкість, ні про інтернет не йдеться, а йдеться про послугу телефонного зв"язку :af:. А що до встановлення другої БС-ки, це потрібно вже давно зробити, тут я "солідарєн"!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 вер. 2009 13:28 - 19 вер. 2009 13:30 #42568 від mdmdmdmdmd
Абонентский договор на подключение только интернет , пункт 2.1.3 Оператор обьязан обеспечить надлежащее качество услуг в соответствии с нормативными документами в сфере связи ... Зы: под лежащий камень вода не течет .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
19 вер. 2009 13:36 #42569 від neodix
mdmdmdmdmd, в тебе в "предметі договору" так і зазначено Абонентский договор на подключение только интернет ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 вер. 2009 22:31 #42575 від mdmdmdmdmd
В мене написано що ПОСЛУГИ будуть якісні . Вам сумбіоз до того як дезертирував сказав щоб писали скарги .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.211 секунд
0
репостів
0
репостів