инет от Интертелеком

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 серп. 2009 09:09 #41975 від Symbioz

mdmdmdmdmd;41973 пише: Symbioz , я писал выше как определил . Запускаеш Axesstel и наблюдаеш , всё работает нормально пока тебя не сбросит на 75-й канал . От сюда сделал вывод . Каналы одинаково загружены но корпоративщики едят со стола и любое удобное время , остальным с объедками как получится .

Axesstel-Axesstelu рознь... І невже ти працюєш в інеті і постійно перевіряєш на якому каналі в тебе модем?А я писав вище що можна прийти до нас і впевнитись:1) будь чий модем може працювати на 157 каналі2) дилерський модем так само як і абонентський працює і на 75 і на 157 каналахНадалі при налаштуванні в абонента я буду викладати результати тестів - буду намагатись у відео форматі, щоб всі впевнелись що ми тестуємо на модемі абонента а не на свому. А взагалі то мдмдмдмд-у потрбіно було прийти зі своїм модемом на тестування в те місце про яке він казав на форумі (сама нижча точка Шанхаю) - а то збирались-збирались - а як настав час дилери там були одні...

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • logger
  • logger аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
22 серп. 2009 09:36 #41976 від logger
Так все-таки, буде Інтертелеком робити щось для того, щоб якість стала кращою? Чи вже й ніхто нічого не обіцяє?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
22 серп. 2009 14:17 #41977 від Symbioz
Панове, я впевнений що будуть проводитись роботи по встановленню другої базової станції. Коли? Повірте, нам техніки ніякої точної дати не називають. Але навіть для ІТ не вигідно, якщо почнуть відмовлятись від їхніх послуг - самі розумієте. На скільки розумію я, то дійсно ІТ наразі більше уваги приділяє східним областям України, але і до нас черга вернеться.Наразї я хочу вас попросити лишати свої скарги щодо якостї зв'язку на сайті Інтертелекому: intertelecom.ua/ru/contacts/coverage І ще, якщо ви уважно читали пости цієї теми, то питання щодо встановлення і покращення якості зв'язку потрібно задавати навіть не мені, а краще Air-у.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Zelya
  • Zelya аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
23 серп. 2009 19:50 #41998 від Zelya
Цікаво дивитись як Symbioz "відстрілюється " від всіх скарг щодо роботи інтертелекому, а ще надоїли постійні обіцянки про встановлення другої станції, в мене особисто останнім часом інтернет взагалі нормально працювати не хоче ні в години пік ні в інший час, а виаша компанія продовжує дурити людям голови і підключає нових абонентів.

Вертолеты - души погибших танков!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
23 серп. 2009 20:36 #41999 від mdmdmdmdmd
Возможно я и ошибаюсь в технике но новая БС моглабы в четыри раза разгрузить сеть без разширения каналов ? Это связано с направлением секторов .
Додано о 19:36
Попереднє повідомлення було написане в 19:21
Вопрос к Symbioz , сколько пилотов направлено в сторону Шепетовки , количество подключеных пользователей по Шепетовке и пропускная способность нашей БС по направлению Шепетовка ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 серп. 2009 23:38 - 23 серп. 2009 23:45 #42005 від Symbioz

Zelya;41998 пише: Цікаво дивитись як Symbioz "відстрілюється " від всіх скарг щодо роботи інтертелекому.

Цікаво, а що мені лишається робити - або взагалі не відписувати, або писати те що мені кажуть працівникі Інтертелекому. Я вже писав раніше і знову повторюсь - я знаю тільки те що мені кажуть працівники ІТ!!!Для мдмдмдм-а: такі дані запитуй в Air-а, дилер таких даних не отримує. Останнім часом я налаштовував інет в багатьох місцях Шепетівки - серйозних недоліків в роботі ІТ не помічав, тому ПРОХАННЯ - БУДЬ-ХТО В КОГО ІНЕТ ВІД ІТ ПРАЦЮЄ ПОГАНО - ЗАПРОСІТЬ НАС НА ПЕРЕВІРКУ (ЧИ ТЕСТУВАННЯ) У ВАС НА МІСЦІ - НА ВАШОМУ МОДЕМІ - ЦЕ БУДЕ СПРАВЕДЛИВО - ЩОБ НЕ ДОВОДИТИ НІ НАМ НІ ВАМ НЕПРАВДИВОЇ ІНФОРМАЦІЇ!!!!Якщо якість інету виявиться дійсно низькою - вихід з даної ситауції спробуємо найти на місці.Тільки не робіть так, як зробив мдмдмд - визначив місце тестування і не прийшов... Давайте так - працює інет погано - для цього є ми (скажімо так - перша інстанція), ми перевримо, чи це проблема модема - чи мережі, перед тим як повідомляти техніків - річ в тому що за їхніми словами БС працює нормально - без перевантажень. Якщо проблема обладнання (тобто модемів) - будемо вирішувати обдразу на місці. Просто не дуже віриться у ваші відгуки... (За останній тиждень я налаштовував інет за Новоград-Волинським мостом, Судилківським мостом, пр.Миру, 12, Шешукова) після 17-00 (в мене раніше не виходить) - навіть в цей час швидкості нижче за 800 кБіт/сек - не помічалось...

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 серп. 2009 00:13 #42007 від mdmdmdmdmd
Symbioz , не ускользай ответов ведь речь идет о провалах в работе интертелекома которые не обьязательно появляются во время визитов к тебе , но они частые и сильно надоедают . Ответь на вопрос скольких пользователей подключил по направлению Шепетовка ? Это не должно быть тайной , остальное мы сами посчитаем .
Додано о 23:13
Попереднє повідомлення було написане в 23:09
Более чем уверен что если из десяти результатов у тебя будет один удовлетворительный , ты выложиш именно его . Пользователя пох результаты спидтестов , пиковые скорости ничто в сравнении со стабильной работой .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
24 серп. 2009 13:45 #42022 від Symbioz

mdmdmdmdmd;42007 пише: Symbioz , не ускользай ответов ведь речь идет о провалах в работе интертелекома которые не обьязательно появляются во время визитов к тебе , но они частые и сильно надоедают . Ответь на вопрос скольких пользователей подключил по направлению Шепетовка ? Это не должно быть тайной , остальное мы сами посчитаем .


Додано о 23:13
Попереднє повідомлення було написане в 23:09
Более чем уверен что если из десяти результатов у тебя будет один удовлетворительный , ты выложиш именно его . Пользователя пох результаты спидтестов , пиковые скорости ничто в сравнении со стабильной работой .

Около 400-т (плюс-минус 20) пользователей (только я и только по Шепетовке, без района) за остальных субдилеров ИТ - не в курсе.Ты мдмдмдм снова и снова не прав, я не приглашаю к себе (читай повнимательнее!!!) а прошу приглашать на тестирование и результат выкладывать сообща с абонентом - я имею ввиду видео материал а не результаты спидтестов. Вот это будет правильно!!! А не просто слова... И ПОВТОРЮСЬ ВЫХОД БУДЕТ НАЙДЕН НА МЕСТЕ.ПОВТОРЮ!!! У КОГО ПЛОХО РАБОТАЕТ ИНТЕРНЕТ ОТ ИТ - ПРИГЛАШАЙТЕ НА ТЕСТИРОВАНИЕ!!!

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • logger
  • logger аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
01 вер. 2009 21:27 #42242 від logger
Вкладений файл:
хоча при пересуванні в мережі реальні цифри ще нижчі

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 вер. 2009 21:44 #42243 від Symbioz

logger;42242 пише: хоча при пересуванні в мережі реальні цифри ще нижчі

Де і на якому модемі отримали такий результат?

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.191 секунд
0
репостів
0
репостів